Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 1O kg fölösleggel és heti 3 edzéssel kb. mikorra várható (és milyen) eredmény? fórum

1O kg fölösleggel és heti 3 edzéssel kb. mikorra várható (és milyen) eredmény? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. okt. 10. 22:13
Upsz, az előbb elszállt minden, amit írtam :( A lényeg, hogy már rajta vagyok az életmódváltáson, csak minden pici "vétek" nagyon meglátszik, csak úgy szöknek vissza a kilók. Ti hogyan szoktátok meg a tápanyagcsökkentést?
2009. okt. 10. 22:09

En is beneztem a naplodba.

1. ne probalj koplalassal fogyni.

2. nem gondoltal arra, hogy vezess kajanaplot, mit eszel egy nap, mikor mennyit? Nekem sokat segitett.

3, kebab????

Amugy milyen eletmodvaltasba kezdtel?

2009. okt. 10. 22:06

és még egy! csak heti 3 edzés nem lesz elég!

étkezés + sport

hogy ne legyen vita belőle nem írok le százalékokat, de meggyőződésem, hogy sokkal nagyobb súllyal esik latba az étkezés, mint a sport, azaz a bevitt, mint a leadott,

az más kérdés, hogy a rendszeres mozgás a gondolkodásodat változtatja meg, és akár nem odafigyelve is, esetleg kevesebbet, egészségesebben eszel.

és mindenképpen életformára rendezkedj be, ahol igazából mindegy is, hogy 10 hét alatt megy-e le a 10 kg, vagy egy kicsit több idő kell.

2009. okt. 10. 22:05

Szia!

Tudom uncsi már, de én 8 hete kezdtem Norbi update 1-et, plussz heti 3-4 torna 1 óra/nap, és most tartok 6 kiló fogyásnál.

2009. okt. 10. 22:03

megnéztem a naplódat!

fejben döntsd el!

gondolkozz el ezen a mondaton!

ez lesz a megoldás kulcsa

a sport is nagyon sokat segít a gondolkodásban, és hogy ne az evésen járjon az eszed.

ha konkrétan egy számot, figyési ütemet kérdezel:

heti 1 kg, később heti 0,5 kg mínusz várható egy olyan diétában, ami nem túl megerőltető, és kb. 1200 kcal a napi bevitel.

2009. okt. 10. 22:01
Mindenkinel kulonboik.
2009. okt. 10. 21:59
1O kg fölösleggel és heti 3 edzéssel kb. mikorra várható (és milyen) eredmény?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook