Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 197 Szakmai Tudakozó Kft. fórum

197 Szakmai Tudakozó Kft. (beszélgetős fórum)

16. base
2014. márc. 6. 14:36

Nem értek veletek egyet. Én tavaly év végén voltam náluk 2 hónapot, a Madarász Viktor utcában vannak, és nagyon jó hely volt. Ha tehettem volna, nem jöttem volna el, de családi okok miatt visszaköltöztem vidékre. A lényeg, hogy én speciál mind a két hónapban rendesen megkaptam a fizetésemet is, és tök normális a cégvezetés is. Szerintem ti másik cégre gondoltok, mert volt ott akkor egy fickó, aki mesélte, hogy a 6. kerületben van egy cég, aki őket másolja, és ott nagyon parasztok és nem is fizetnek!


A lényeg, ha a Madarász utcába lévőre jelentkezik valaki, tudom ajánlani, mert korrekt cég!

15. Lemonchello (válaszként erre: 13. - Reini)
2013. jún. 20. 21:46
Elmentem igen. És átverés az egész :( Jutalékos de még azt sem kapod meg! :/
2013. jún. 20. 16:38
Azért az gyanús, hogy folyamatosan hirdetnek évek óta.
13. Reini (válaszként erre: 11. - Lemonchello)
2013. jún. 20. 16:35

szia

én is ugyanebben a cipőben járok,holnap kellene menni az interjúra,és nekem is azt mondták hogy Ökrös Máriát keressem.

Te elmentél végül?

12. acuko (válaszként erre: 11. - Lemonchello)
2013. máj. 20. 23:18

Amit én irtam ,az 3 évvel ezelőtt volt. Azóta változhattak a dolgot, ezt a nevet nem ismerem. Akivel én kapcsolatban voltam ,az valamilyen Zsuzsa ás a párja Kiss József, vagy János, már nem tudom.

Szerintem menj el, és majd meglátod mi lesz.

2013. máj. 20. 23:16

:(:( Milyen emberek vannak!!!

Ezek után jobb ha meggonolom,hogy elmenjek a holnapi iterjúra,vagy sem.

Azt mondták Ökrös Máriát keressem.Ismered esetleg?

10. acuko (válaszként erre: 9. - Acuko)
2013. máj. 20. 22:55

És annyi köze van a Tudakozóhoz az egésznek, hogy a cégek hirdetnek ebben a tudakozóban, ami gyakorlatilag egy internetes oldal, és be kell őket vonni, hogy ott hirdessenek.

Tehát nem a klasszikusan vett tudakozóról van szó. Vagyis inkább szó sincs róla.

9. acuko (válaszként erre: 8. - Lemonchello)
2013. máj. 20. 22:37

Igen. Egy házaspár csinálja, ezen kívül még több tudakozó cégük is van, több helyen.

Voltam próbanapon, és megfeleltem. Következőkben elkezdtem nekik dolgozni, cégeket kellett felhívni telefonon, és az ő, vagyis a 197 Tudakozóba kellett felvenni a hirdetésüket. Tulajdonképpen a cégek részére hirdetési felület értékesítése volt a feladat. Cégvezetőket kellett keresni, titkárnőkön átgázolva, erőszakosan, illetve vállalkozások vezetőit, akik sosem értek rá. Ha meg sikerült velük beszélni, mikor meghallották mit akarok, azonnal küldtek a búsba.

Jutalékos rendszerben vettek fel, minimális alappal, ami akkor, 3 évvel ezelőtt 40 ezer Ft + jutalék volt. Egy hónap próbaidőt kötöttek ki, de egyetlen egy papírt sem írattak velem alá.

Azt mondták, ha majd lejár a próbaidő, akkor megkötjük a munkaszerződést.

Letelt az egy hónap. Csináltam nekik nagy nehezen kb 350 ezer Ft-os forgalmat, ami számításaim szerint részemre kb 100 ezer Ft-al járt. (volna) Mivel úgy láttam, ez a dolog annyira nem megy, mint ahogy elképzeltem, (nagy kinlódások és sok sok hazugság árán megy csak) azt mondtam, hogy akkor én nem folytatnám tovább, legyenek szívesek kifizetni az egy hónapos ledolgozott munkám.

NEM FIZETTEK!

Először még azt mondták, hogy megbeszéljük, majd menjek be. Aztán hiába hívtam őket telefonon, nem vették fel. Napokig vártam és hívogattam, de semmi. Egyik nap odamentem az irodához, de senki nem volt ott. Úgy döntöttem, addig várok, mig valamelyik meg nem érkezik. Délelőtt 10-től délután 4-ig vártam. Akkor jöttek. Kérdezték, hogy én mit keresek ott. Mondtam, jöttem a pénzemért, amiért megdolgoztam. Erre azt mondta a pasi, hogy hát azért kár volt, mert nem kapok semmit sem. Eközben mentek befelé az ajtón. Én mentem utánuk, és kértem, hogy beszéljük meg, mi az hogy nem kapok semmit sem. De eközben befelé menet, az orrom előtt rámcsapták az ajtót. Próbáltam a tenyeremmel támasztani, de a pasi, aki kb. 190 cm magas és legalább 140 kg volt, rányomta az ajtót úgy, hogy a csuklóm majd eltörött.

Ezek után másnap elmentem a Munkaügyi Főfelügyelőségre bejelentést tenni..

8. Lemonchello (válaszként erre: 7. - Acuko)
2013. máj. 20. 21:08

Téged is telefonos munkára vettek fel?

És mennyit dolgoztál nekik? :(( hát ez jó.....

7. acuko (válaszként erre: 1. - Lemonchello)
2013. máj. 20. 20:26

Én dolgoztam náluk!!!

ÁTVERTEK!! Nem fizettek ki!! :(

6. Lemonchello (válaszként erre: 5. - Moonlight13)
2013. máj. 20. 19:45
Aláírattak velem egy ilyen munkaszerződéses papírt megállapodást,hogy bejelentenek stb...de abból másolatot nem kaptam.1500ft/óra ez volt mondva majd pedig az,hogy 1000ft/ember aki bejön a bemutatóra ha pedig szerződéses ember jön be akkor +jutalék 15 ezer és 150ezer között...Persze,hogy semmit nem kaptunk meg.Én sem és a bnőim sem! :/
5. moonlight13 (válaszként erre: 3. - Lemonchello)
2013. máj. 20. 18:25
És van róla valami papírod, hogy alkalmaztak?
4. moonlight13 (válaszként erre: 3. - Lemonchello)
2013. máj. 20. 18:24
De ott nem alap+ jutalék lett volna, nem? Én kapásból olyan helyre nem mennék, ahol csak értékesíteni kell!
3. Lemonchello (válaszként erre: 2. - Moonlight13)
2013. máj. 20. 18:17

Persze!:) Csak nem akarok megint olyan helyre menni dolgozni ahol ismét kihasználnak és nem fizetnek ki.

4hétig dolgoztam egy cégnél folyton ígérték,hogy kifizetnek és nem kaptam semmit sem.

Egészségügyi termékeket kellett értékesíteni valamint behívni az embereket bemutatókra.... (Royal Life)Tiszta zepter.

És nem szeretnék ismét pofára esni ezért is érdeklődnék :)

2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Lemonchello)
2013. máj. 20. 17:46
Ha bemész az interjúra, úgyis mindent megtudsz. Lehet, hogy azóta a fizetések is változtak.
2013. máj. 20. 15:56

Behívtak állásinterjúra mint telefonos munkatársat.

Szeretnék érdeklődni,hogy esetleg valakinek van valamilyen tapasztalata a céggel kapcsolatban.


114ezer Ft fix+jutalékról hallottam(Bruttó)

De az oldalukon (197.eu) 150ezer Ft fix+jutalékot írnak,szintén(Bruttó)


A gyakorkérdések oldalon olvastam egy 2012-es kommentet ott azt írták,hogy ingyen próbanapon volt a kommentelő és napi 3000Ft-ért kellett dolgoznia.De mást nem említ!

Ha valakinek van valamilyen tapasztalata kérem írja meg akár privátba is!

Köszönöm szépen:

Lemonchello

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook