Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 18.szülinap!!! fórum

18.szülinap!!! (beszélgetős fórum)


2010. aug. 5. 20:21
Fúúú, nekem meglepetésbulim volt, mindenki tudott róla, nagyon örültem neki. Bár nem volt nagy felhajtás, de mi elvoltunk, itt volt az összes barátom, tegyük hozzá, hogy anyum meg egy barátnőm szervezte, amit nagyon köszönök nekik, mert felejthetetlen volt. Társaságon múlik az egész. Uncsi biztos, hogy nem lesz, ettől ne félj. Amúgy mire gondoltál? Vagy nincs ötlet?
2007. okt. 24. 21:44
Szerintem Timcsyyy-nek!
2007. okt. 24. 19:42
Boldog szülinapot! Kinek is?!
2007. okt. 24. 19:37
Megvolt a nagy buli, vagy még nem vagytok rajta túl?
2007. szept. 10. 16:49
Vegas nemhangzik rosszul,de akkor inkább már egy tengerpari város,ahol egész nap a tengerparton hülyülünk,este pedig végigjárjuk az összes szórakozóhelyet,táncolunk,tequilát és koktélokat iszogatunk:)na jó azzal is meglennék elégedve ha összejönne 1jókis buli,amire azért nemúgy emlékszek h.ezvolt a leguncsibb,vagy olyan volt mint a többi.
2. NOA
2007. szept. 9. 18:19
Akkor törjék a barátnők a fejüket, hogy mivel lepjenek meg.Menjetek Vegasba és kaszinózzatok:)
2007. szept. 9. 17:25
Sziasztok!októberben lesz a szülinapom,és kb.10bnőmmel szeretném megünnepelni,de fogalmam sincs hogy mitcsináljak.A házibuli kivan zárva,de szeretném ha emlékezetes lenne.Szóval minden ötletet,történetet elolvasok.előre is köszi ha hozzászólsz a témához

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook