Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 18hónapos oltás+prevenár fórum

18hónapos oltás+prevenár (beszélgetős fórum)


2009. szept. 15. 22:20
Tavaly az én kisfiam is egyszerre kapta a 18 hós oltást a Prevenar-ral. Egész nap nyűgös volt, elaludt napközben az ölembe, és ráadásul egész nap lázas volt. Őt nagyon megviselte hogy egyszerre kapta a két oltást. De másnap már semmi baja se volt hálistennek.
2009. szept. 15. 19:49
Ha a Prevenárra korábban nem reagált, akkor ez most tutira a 18hónapos miatt van. Sokaktól hallottam, hogy eléggé megviseli a gyereket... Hallottam lázról, aluszékonyságtól, álmatlanságról, izomfájdalomról, de olyanról is, hogy az oltás helye becsomósodott. De ezek mind csak átmeneti tünetek voltak, többségében csak az oltás napján jelentkeztek.
2009. szept. 15. 14:50

Sziasztok!

Kisfiam ma kapta meg a 18hos oltást+az utolsó emlékeztető prevenárt azt szeretném meg kérdezni volt-e valakinek problémája oltás után.

Sajnos holnap reggel el kell utaznunk mindenképp és szeretném tudni mire számíthatok.Védőnénink azt mondta esetleg 1kis hőemelkedés ahhoz képest már négy órája alszik szegénykém(nem sokat alvó kispasi mindig pörgésbe van:) )Előre is köszi a tapasztalatokat.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook