180 fok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 180 fok

1 2 3
2010. jún. 30. 12:58

Nem itélkezni akarok,de én nem tudok elképzelni egyetlenegy olyan nyomós okot sem amiért a gyerekemet el tudnám hagyni....Amig élek és jut 1 személyre legalább étel és egy pohár viz,addig a gyereknek az anya mellett a helye.Inkább nem ennék s úgyse mondanék le róla....


Pedig mégcsak nem is vagyok családcentrikus,"mintaanyuka",de mégis igy gondolom....

18. Gixy28
2010. jún. 30. 12:57
Lehet, hogy sok gondja volt az anyukának aki megszülte, igaz mi nem látunk bele...De azért lehetett volna annyi esze, eszük mivel nem egyedül csinálta, hogy ha nem akarta volna a babát, akkor védekezik, védekeznek. De sajnos sokaknak ez nem alap dolog. Így van a gyerek nem tehet semmiről, mégis ő issza meg a levét és ez az egész életére ráhatással van! Nagyon szomorú a történet és ez megint csak azt igazolja, hogy sok a felelőtlen ember. Nem értem, hogy tud valaki ezek után boldogan tovább élni és egy idő után elfelejteni azt, hogy ő életet adott egy csöppségnek! Valakinek a sors megadja, valakitől elveszi! Tőlem elvette... :(:(
2010. jún. 30. 12:47
Nagyon tetszik a cikk STÍLUSA. A tartalma meg... megkönnyeztem. Nem bírom ha a gyerekek szenvednek :(((
16. FairyJ
2010. jún. 30. 12:41

Olyan végtelenül szomorú ez... És tényleg: miért nem adják oda egy párnak, aki örökbe szeretne fogadni?

A cikk írójának üzenem: hogy nagyon tetszik az írásának a stílusa, tehetséges.:)

2010. jún. 30. 12:40
Honnan tudod min ment át ez az anya ezalatt a 9hónap alatt? Miért kell ítélkezni? Valószínüleg ránehezedik ez a döntés egy eész életen át.
14. Krisztinka1 (válaszként erre: 9. - Ce53b9ff5e)
2010. jún. 30. 12:19
De lett volna 9 hónapja arra hogy elrendezze a sorsát a picinek és ne tegye ki ilyen helyzetnek mint amiben most van. Szerencsétlen gyerek az égvilágon semmiről nem tehet. Ez egyszerűen felháborító!!!! Egyszerre tudnék ordítani és sírni.
2010. jún. 30. 12:14
Engem is nagyon szomorúvá tett a cikk elolvasása.Legszívesebben elfelejteném,csak hát pont ez az!Ezt a legkönnyebb!Szegény pici lány pedig ott van egyedül....
2010. jún. 30. 12:05
Ez olyan szomorú!:( Reméljük hamarosan szerető szülőkre talál...
2010. jún. 30. 12:01
Istenem miért olvastam el ezt a cikket??Nem kellett volna.:( Nagyon szomorú,annyira sajnálom,és ki tudja hány ilyen csöppség él az országban.:(
10. Fatima2009 (válaszként erre: 1. - Matyi78)
2010. jún. 30. 12:00
Köszönöm, hogy megírtad ezt a cikket. Szomorú, de legalább arra az időre megállítja az embert és elgondolkoztatja, amíg elolvassa. Nem tudom, miért így működik ez a rendszer, hogy egy kis csöppségnek ki tudja meddig muszáj egyedül, szinte embertelenül felnőnie, a másik oldalon meg ott vár ki tudja mióta a sok gyermek nélküli szülő... Megint csak a bürokrácia tesz keresztbe emberi életeknek.
2010. jún. 30. 12:00

Igen, szomoru. De ne ítélkezzünk. Ez a baba megszületett-életet adtak neki,s lehetöséget. Ma már igenis odaadjak pici babaként a gyerekeket örökbefogadó szlöknek.Reméljük Annuska jo helyre kerül.

Sosem tudhatod mennyi szenvedés,gyötrelem árán döntött igy az anyukája. Nem védeni akarom,de sosem tudhatjuk.

2010. jún. 30. 11:44
Ez annyira szomoru :(
2010. jún. 30. 11:41
Azt mondja meg nekem valaki, hogy amikor annyian állnak sorban évekig örökbefogadható babáért, hogy lehet, hogy egy baba, akiről lemondtak, a kórházban tengődik? Miért nem adják oda azonnal egy párnak? Megvárják, amíg lelki sérült lesz ettől az egésztől (mert az lesz), és utána adják oda örökbefogadó szülőknek, hadd kínlódjanak vele? Amikor most még normálisan nőhetne fel? Mi ebben a logika?
2010. jún. 30. 11:26
hm... elgondolkodtató, egyben nagyon szomorú, s sajnos mégis igaz
2010. jún. 30. 11:02
Mi január óta szeretnénk babát, de nagyon. Más meg így eldobja azt a kis csöppséget. Kegyetlen a sors!:(
2010. jún. 30. 10:53
Ez szörnyű, és a könnyeimmel küszködök:-((((((
2010. jún. 30. 10:26
Ha nem lenne ilyen szomorú a cikk, akkor vidáman tudnék felkiáltani, milyen jól meg van írva. De valahogy nincs kedvem kurjongatni.
2010. jún. 30. 10:24
Hat meg a hideg is kirazott ahogy olvastam:(:(:(:(.
2010. jún. 30. 10:08
„Nézz hosszan egy gyermek arcára, és látni fogod: ha van sors, hát nagyon korán elkezdődik. /Ancsel Éva/”
…ezt az idézetet kerestem emlékeim közt a kórházi ágyon ülve - amelyet fiammal osztok meg már második napja, éjjelente fejtől lábig és lábtól fejig. Eszembe jutott, hiszen az élet már megint példát mutatott.

Ugrás a teljes írásra: 180 fok
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook