Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 18 hós oltás után normális egy nagy piros folt az oltás helyén? fórum

18 hós oltás után normális egy nagy piros folt az oltás helyén? (beszélgetős fórum)


2009. nov. 18. 13:46
Szia,az én lányomnak is volt-kb 5ft-os nagyságú-pár napig. Aztán elmúlt magától,ne aggódj.
2009. nov. 15. 15:56

Köszönöm a válaszokat!

Borogattam neki és már nem olyan csúnya!

4. ffa1d14645 (válaszként erre: 1. - Fcb1afbd10)
2009. nov. 14. 18:24

szia,ez a jó mivel a szervezet termeli az ellenanyagot-tehát hat!


h alázas lenne a szokásos módon csillapítsd,ha duzzad borogasd egy kicsit.De ne hűtsd!!

2009. nov. 14. 14:44

Lehet ilyen reakció az oltás után, mivel a 18hós már másmilyen, mint az előzőek. Máshogy állítják elő, vagy van benne valami anyag, ami a korábbiakban nem volt, vagy valami ilyesmi. Barátnőm kisfiának borsónyi kemény hupszli is volt a helyén. Borogasd, és pihenjen sokat.

Sajnos be is lázasodhat.

2009. nov. 14. 14:38
A húgom is így járt, de neki már kezdett gennyesedni, eléggé be volt dagadva neki, s megnyitották. Utána semmi baja nem volt, szépen begyógyult neki.
2009. nov. 14. 14:37

Sziasztok!


Segítségre lenne szükségem!Csütörtökön kaptuk meg a 18 hós oltást!És ma reggel egy piros foltot vettem észre az oltás helyén,és azt hogy bcg oltás helye be duzzadt!

Most délutánra még nagyobb lett a piros folt!Ez normális?

A véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook