Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 17 hetes kismamák hogy vagytok? Hogy viselitek ezt a meleget? Picurka mocorog már? fórum

17 hetes kismamák hogy vagytok? Hogy viselitek ezt a meleget? Picurka mocorog már? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
128. ildiko1984 (válaszként erre: 127. - Eruska83)
2013. okt. 26. 14:15
köszi! :D kíváncsi leszek rá én is mekkora lesz a legényke!
127. eruska83 (válaszként erre: 122. - Ildiko1984)
2013. okt. 26. 14:00
Hatalmas poci :)) Biztos szép nagy babád lesz!
126. ildiko1984 (válaszként erre: 124. - Timike.baba)
2013. okt. 26. 08:07

Nekem első fiammal is már jó nagy volt,de második babánál tényleg még látványosabb,nem? Épp tegnap raktam ki facera is egy képet,hát sokan kérdezték h tuti nem ketten vannak? :D

Én nagyon élvezem mondjuk ezt az állapotot.

Csak azok a fránya kilók :(

125. 3aeb86a367 (válaszként erre: 123. - Timike.baba)
2013. okt. 26. 07:09

A dokim is mondta, hogy feljebb szállhat még a méh, de azért kímélni kell magam. 12 éve a fiamnál is sajnos háromszor véreztem be pont az miatt, hogy a méhlepény elérte a méhszájat. Egyszer 24 hetesen, aztán 26 majd 32 hetesen.

Nagyon bízom benne, hogy jó híreket mond majd az UH-on a doki. Egyelőre most még nagyon félek.

2013. okt. 25. 22:54
Ildi tényleg jó nagy a pocid de én is hasonlóval rendelkezem!:)) Csak kerekedünk, kerekedünk....:D
123. timike.baba (válaszként erre: 120. - 3aeb86a367)
2013. okt. 25. 22:51

A lepény még csúszhat feljebb simán ahogy nő a méhed.Főleg ha csak kicsit ér rá.

Az átlagos ugyanaz mit a normál.Biztos rendben van a pici, remélem megnyugtatnak majd csütörtökön.

2013. okt. 25. 19:06
ja raktam ki képet pociról,sokat nőtt megint,sokan sokkal többnek nézik... :D
2013. okt. 25. 18:57

Üdv hanita :) mi is már 28 hetesek voltunk szerdán,ez a fórum már 11 hete indult :DDD

Eruska,igen 28-32 hét között van uh,de ezt mindenhol máskor csinálják,itt majd csak 32 hetesen kell menni. :( én ezért voltam 4dn két hete.

Mi jól vagyunk,szerencsére.Igen aktív babám van :)Engem ma hívtak ezzel kapcsolatban (őssejt levétel) h küldenek majd emailre egy ajánlatot..Kíváncsi leszek rá...

Eruska te hogy bírod a hatalmas pocival? Jó hogy kitudtad harcolni,h még nem kellett befeküdni kórházba eddig!

120. 3aeb86a367 (válaszként erre: 119. - Timike.baba)
2013. okt. 25. 12:12
A magzatvíz mennyiségére azt írta, hogy átlagos. Egyébként mindent rendben talált, ami még probléma, hogy a lepény a hátsó falon tapad de eléri a méhszájat ezért kímélni kell magam. Félek, hogy mit fog majd mondani az orvos az UH-on. Remélem minden rendben lesz.
119. timike.baba (válaszként erre: 118. - 3aeb86a367)
2013. okt. 25. 11:13
Igen én is úgy tudom hogy nyelőcső záródást jelenthet.De egy vizsgálatból ezt még nem lehet megállapítani.Kontrollon biztos látja majd az orvos hogy változott e.A magzatvíz mennyiségre mit mondtak?Normális a mennyisége?Mert ha igen akkor valószínű csak épp nem ivott belőle.Szorítok hogy minden rendben legyen.Majd ne felejtsd el megírni mit mondott az orvos.
2013. okt. 25. 10:22

Sziasztok!


Remélem nem gond, hogy csatlakoztam :) Igaz már 19 hetes terhes vagyok, második babókát várom, van már egy 12 éves fiam és egy 15 éves nevelt fiam.

Lenne egy kérdésem is. Kedden voltam a 19 hetes UH-on, és a doki nem látott gyomortelődést. Tudja valaki ez konkrétan mit jelent? Neten keresgéltem és olyat találtam, hogy ez valami nyelőcső elzáródás lehet, a védőnőm szerint egyszerűen csak nem indult még be az emésztése. A dokim semmit nem mondott, ill. annyit, hogy ennek még nincs jelentősége. Az UH-os doki jövőhét csütörtökre rendelt vissza kontrollra, de addig kész ideg vagyok, hogy mi lehet ez.

2013. okt. 25. 09:43
Ti hogy álltok az őssejt levétellel? Gondolkozom rajta de igazán nem tudom melyik intézethez forduljak annyi van.Máténál sajnos nem tudtuk levetetni anyagilag sehogy sem fért bele.De most talán, viszont konkrét ajánlatot honnan vegyek nem is tudom.:)
116. eruska83 (válaszként erre: 115. - Ildiko1984)
2013. okt. 25. 08:07

A kötelező, az 28-32 hét között van. Nekem pl 28+6 naposan lesz jövő csütörtökön.

Már várom nagyon! :))

Hogy vagytok? Minden okés veletek?

2013. okt. 25. 06:44
Szia. Legközelebb csak 32 hetesen kell menni kötelező uhra. Mi ezért is mentünk el egy 4ds babamozira :D 4kötelező uh van csak sajnos.
2013. okt. 24. 20:37

Sziasztok.Ma voltam a 20 hetes uh-n,rendben van minden,afp-m is jó lett.Úgy néz ki h kislányom lesz,nagy az öröm két fiú után! :)

És most már azért többet mocorog


Lányok,mikor van a következő uh?

2013. okt. 20. 20:00
Igen akkortól vagy a 34. héttől kell számolni nem is tudom.:) Pontosan a kiskönyvembe jan.20 de legutóbb a doki 4d-n jan.13-at mondott.:)
2013. okt. 20. 17:09

Na erre én is kíváncsi vagyok,sikerül e a családotokba a kislány? :)

Cukrom nekem is jó volt,viszont vasat nekem is szedni kell..

Jövőhónapba már tényleg 32 hetes uh lesz,meg akkor kell elkezdeni majd a magzatmozgás számlálást is,ha jólemlékszem :) timike te pontosan mikorra vagy kiírva? mi január 15!

2013. okt. 19. 10:37

Ádám nekem is nagyon tetszik még.Meglátjuk apa melyik mellett voksol végül.

Bátyáméknál is érkezik a kistesó.8 hetes még csak de eddig oké minden.Kérdés már most, vajon sikerült egy lány?:))


Vérvétel eredmény nos vérszegény kezdek lenni vaspótlás kell.Máténál is így volt most is számítottam rá.Cukrom tökélestes lett.

Legközelebb a 32. héten megyünk uh-ra.De valószínű 4d-re fogunk elmenni mert az orvos nagyon szimpatikus volt nekünk és alapos.Amit az sztk-ban csinálnak az kész röhej.Mérnek egy bpd-t és helló!:)

110. ildiko1984 (válaszként erre: 109. - Timike.baba)
2013. okt. 16. 07:00

Nagyon szép nevek,mind! Az a vicces h mi is ezek közül válogattunk! Férjemnek Balázs volt a favorit,nekem és fiamnak Ádám,végül apa és rábólintott az Ádámra! Rövid,egyszerű szép nevet akartunk választani! Vajas Ádám lesz :)

A Gergő is nagyon szép csak azért nem választottuk mert van már a családban (az öcsém)

Igen a Dánile meg jól megy a Paphoz!

Szerintem is lényeg az egészség,boldogok vagyunk nagyon! Tőlem már azt kérdezték lesz e "így" harmadik baba?...

2013. okt. 15. 20:49

Kriszti ha ezt így tartod akkor le a kalappal.Ma tócsnit csináltam ebédre ill. az volt egy része.Már jó pár napja állandóan azt ettem volna.:)) Rosszabb mint a kenyér az tuti!:))


Ildi nálunk több név is van és nagyon sokat civakodunk mert nincs egyetértés apa és köztem.:) Ami lehet:Dániel, Gergő, Ádám, Balázs.Vezetéknév Pap.Szerintem a Pap Dániel cseng a legszebben.:)

Ti már választottatok nevet?

Az a helyzet hogy nekem 2 bátyám van és egy öcsém.Egyik bátyámnál 3 fiú a másiknál 2 és nekünk is a 2. fiú jön.Így a 7. unoka is fiú gondolhatod hogy lányt vártak.De a sors bemutatott mindenkinek!:DD

Mi is boldogok vagyunk csak az egészség a fontos semmi más!

2013. okt. 15. 17:42

timike,ti milyen fiúnevet választottatok?

kisfiad mit szólt h öccse lesz? az enyém nagyon örült,hogy lesz kivel huncutkodnia :) mi is nagyon örültünk,kaptunk is sok gratulációt,bár volt aki részéről éreztem h most lánynak örült volna leginkább :/

De nem foglalkozom vele,ki mit gondol,mi nagyon boldogok vagyunk! :DD

2013. okt. 15. 14:21
Egyenlőre kiiktatom teljesen a kenyeret,helyette 2-3 zsemlét eszem és amit lehet ezek nélkül.Remélem sikerül így tartani valamennyire a súlyom,de sajna én már alpban többlet súllyal rendelkezem.Nagyfiamnál minden lement szülés után közvetlen,mivel szoptattam(bár akkor fiatal voltam)sőt még több is de a kicsinél sajnos nem.Pedig abban reménykedtem h így lesz.És kb. 1 hónapja nem szoptatok.Most 18 hetesen meg már 6 kg plusz van.Már olyan vagyok mint egy bálna. :)
2013. okt. 14. 21:30

Teljes kiőrlésű kenyeret eszem fehéret egyáltalán nem.Ha kiiktatod a fehér lisztes dolgokat akkor az már fél siker.Meg a cukor a másik ellenség!:)

Én is nagyon hízok terhesség alatt pedig edzek is szinte minden nap.Sajnos a szervezet máshogy működik ilyenkor.Raktároz és mindent hasznosít készül a szoptatásra.

Salátán meg nem bírok élni nem vagyok én nyúl!:)


Ildi én is ebben reménykedem hogy majd a pici leeszi rólam a felesleget úgy mint legutóbb!:)

2013. okt. 14. 06:37

nekem azt mondták csak barnakenyeret érdemes enni, illetve a tésztaféléket kell még nagyon kerülni.

De nekem nem nagyon sikerül, én 58 kilóval kezdtem,lassan hetven kiló leszek :(

terhesség alatt nagyon hajlamos vagyok a hízásra,bár kisfiammal is jó sokat híztam,de hamar le is ment a sok plusz kiló :)

Remélem most is így lesz...

2013. okt. 14. 04:35
Csajok,ötleteket várok.Mit egyek kenyér helyett h ne hízzak?
2013. okt. 13. 18:10
köszönöm a gratulációkat! :)
102. eruska83 (válaszként erre: 100. - Ildiko1984)
2013. okt. 13. 18:06
Gratulálok az újabb kis herceghez!
2013. okt. 13. 10:36

Gratulálok a kisfiúhoz pasi uralom a köbön!:))

Melyik oldalak?Bár kizárt, hogy ne néztem volna már azokat is a nagy keresgélésben.


Nekem nem maradtak ruhák ill. agyon hordtam őket plusz 30 kilóval nem költöttem nagyon mamirucira!:)

2013. okt. 13. 06:54

Eruska,timike csatlakozok hozzátok!Kisfiam lesz ismét,így én is 3 pasival fogok élni :)

Én még nem vettem terhes rucit,a fiamról megvannak a ruhák,bár egy szűkszárú farmer nekem is jól jönne,de tényleg jó drágák mindenhol,nekem netet ajánlották bizonyos oldalakat h ott nézzek szét,vannak olcsón jók :)

2013. okt. 12. 10:35

Eddig 9-10 kiló jött fel így a 27.hét elejére.54-55 kilóról indultam most 64-65 vagyok.Ingadozik egy kicsit.Mondjuk én edzek rendszeresen és odafigyelek a kajára nagyon mert rettentően hízékony vagyok főleg a terhesség alatt.

Tegnap volt a cukorterheléses vizsgálat.Az a mennyiségű cukor nekem sokkoló volt mert nem eszem egyáltalán cukrosat vagy cukrot.Beszédültem tőle rendesen.Remélem azért megküzdött vele a szervezetem és rendeben lesznek az értékek.

Lányok nem akarok tolakodó lenni de rendeltem egy télikabit ami nagy lett nekem.Az én méretem most M-L ez meg XL-XXL.Szép csinos és kivagyok hogy nem jó.:( De ha valakit érdekelne esetleg szóljon nyugodtan.8000 Ft-ért vettem amúgy.

Ti találtok normális áron ruhát mert ami olcsóbb az olyan ronda!!!?Komolyan egy nadrágod szeretnék venni ami szűk szárú csizmáshoz való de a brendonban több mint 10 rugó a c&a-ba meg 9 körül van.Ti hol veszitek a rucikat?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook