Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 17 hetes kismamák hogy vagytok? Hogy viselitek ezt a meleget? Picurka mocorog már? fórum

17 hetes kismamák hogy vagytok? Hogy viselitek ezt a meleget? Picurka mocorog már? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
158. ildiko1984 (válaszként erre: 157. - Timike.baba)
2013. nov. 22. 16:13

jaj de jó,örülök nektek h befordult nektek is!! :)

mit kaptál felfázásra?

2013. nov. 22. 16:07
Ma voltam dokinál mert felfáztam.Akkor már csinált egy ultrahangot is kíváncsiságból és befordult a drágám.Most megnyugodtam azért.:)
2013. nov. 22. 06:44

szia :) igen,egy szobába lesznek a fiúk. Én is reménykedem hogy nem fogja zavarni nagyfiam...

Igen jó súlya van Ádámnak,mondták is :)

Nekem be van fordulva már. Nagyon jó volt látni.

2013. nov. 21. 20:19

Örülök hogy rendben vagytok Ildi.

Súlya is oké a csöppnek már csak 7-8 hét....:)

Jövő héten de lehet csak azután megyek megint uh-ra, hogy befordult e.Most keresztben érzem mozogni.Ez még rosszabb mint a faros dolog.Úgy tudja feszíteni a hasam jajj.


Akkor nálatok is egy szobában lesznek?Nálunk nem megoldható a külön szoba.Remélem a Mátét nagyon nem fogja zavarni.Olyan szépen alszik már éjjel.

2013. nov. 21. 12:43
sziasztok! megvolt a 32 hetes uhnk is ma,Ádámkával minden rendben,már 2000-2100gramm közötti a becsült súlya :)
2013. nov. 17. 14:14

nálunk nem lesz segítség,szüleink 40kmerrel odébb laknak :( meg hát anyum a kicsöcsém rendezi,van egy 8éves kisöcsém is :) de nagyfiammal is egyedül voltam,4 hetesen költöztünk el ide,ahol most lakunk :)

nem tudom előre én se reakciót,mert megint más hogy így mennyire várja,meg az is más ha valóban meglesz.Mit fog szólni pl ha a kicsi elkezd sírni vagy éjjel felkel rá stb.... Az eleje azért tényleg nehéz lesz...

2013. nov. 17. 13:54

Bevallom azért tartok is tőle hogy mi lesz.Két gyerek bele kell rázódni és fel sem lehet készülni.:) Neked van segítséged?Mármint nagyszülő vagy rokon?Nekem talán anyum majd most be lesz fogva!:D Máténál nem igényeltem semmi segítséget nem volt gond ment minden szépen.

A másik meg a féltékenység.De mondjuk az függ hogy eleve milyen természet a nagyobb gyerek.Nálunk megjósolni sem tudom mi lesz a reakció!:))

2013. nov. 17. 08:37

Egy kisszekrényt nekünk is kell még venni Ádinak,mert annyi ruhája van,rengeteg maradt fiamról,sokat vettünk is,és még ezen felül sokat kaptunk is,csak már tárolni kéne valahol :)

Igen,ez jó nekünk is h a javát csak elő kell venni (babakocsi,kiságy)

Kórházi csomagot most fogom összeállítani én is,de remélem kivárjuk a januárt :)

Nekem ma is úgy kelt fiam,hogy anya nézd Ádám már megint nőtt :DDD és puszilgatja.kíváncsi vagyok mi lesz a reakciójuk amikor már kint lesznek a babák,azért az csak másabb lesz :)

2013. nov. 16. 19:16

Krém igen csak baromi drága de nagyon jó.Szerencsés vagy akkor hogy nem vizesedsz.Első terhességnél rendesen már nem volt lábfejem.Vérnyomásom vizeletem rendben volt csak az a víz ne lett volna.Most még nem olyan durva sőt ha így marad az már jó.


Napokban pakolgatom meg mosogatom a rucikat vettünk neki saját kis szekrénykét.Kórházi csomag is megvan még 1-2 dolog és kész.Olyan jó hogy babakocsi, mellszívó, mérleg... mind megvan csak előszedem és kész.:)

Persze várja egyre jobban mindig mondom nem elég nagy még nőnie kell!:)

2013. nov. 16. 18:26

Már szerencsére nekem sincs panasz,de elég zavaró tud lenni.

Ez a vitagyn c ez krém,igaz? Úgy tudom az is recept nélküli,nem?

nem tudom,én nem vizesedem,hát kíváncsi leszek mennyit hízok még. megvan már minden gondolom nektek is! Kisfiad gondolom várja már tesóját,az én fiam már majd kiszedi belőlem,nagyon aranyos.

2013. nov. 16. 17:44

Nekem vettek kenetet most is és nem találtak semmit.Én meg vitagyn-c-t kaptam biztos ami biztos mert az nem csak gombára de minden más baktériumra is jó.Amúgy panaszom nincs csak kellemetlen azért.

8 hét de már csak a baba nő meg a vizesedés jelenti a többlet súlyt.Legalábbis nálam biztos.

2013. nov. 16. 13:22

Evéssel én is így vagyok,szerintem is az,hogy nyomja a Picur és nem fér be sok kaja :) én is első fiammal 22kilót híztam,most ugye én is 14nél járok,de még 8hét :O

Nekem is sok folyásom van,néha megijedek én is. Bár két hete kaptam canestent is,de helyre is jöttem,de van amikor több van.Bár bele is volt írva papírjába hszülés előtt ajánlatos is használni a szülőcsatornák fertőtlenítésére! 36 hetesen ugyis vesznek kenetet is.

2013. nov. 16. 11:46

Elég az bőven ha nem fekszünk meg tunyulunk bár gyerek mellett úgysem lehet ejtőzni!:))


Mindig sportoltam csak amikor a Mátéval terhes lettem akkor pont nyár volt sok munka és valahogy elhanyagoltam a mozgást nem is mertem igazán nem tudtam mit szabad mit nem.Ezért híztam akkor 30 kilót.De most már tudatosabb vagyok!

Bár az étvágyam meg az utóbbi időben siralmas.Reggelizni tudok rendesen és ennyi.Egész nap csak falatokat eszek vacsorázni meg alig tudok.Inkább joghurtot eszem meg ilyenek.Miért lehet ez?Nem értem.Gondolom nyomja a gyomrom és nem sok kaja fér bele de akkor is fura.


Persze nagyon szeretném ha befordulna és mondom is neki meg erősen szugerálom.Hatalmasakat mozgott tegnap is de nem hiszem hogy megfordult mert ugyanott érzem még mindig.Természetes úton szeretném megszülni koponya végű fekvéssel.Sajnos a farfekvést nem merném vállalni rendes úton félek tőle túl sok komplikáció lehet.


Bocsesz hogy ilyet kérdezek de a folyással hogy állsz/álltok?1x 2x rendesen megijedtem olyan mennyiség jött nehogy magzatvíz legyen.De nem az mert azért talán megismerném a Mátéval úgy indult a szülés hogy toccsant a vizem.

145. ildiko1984 (válaszként erre: 144. - Timike.baba)
2013. nov. 16. 07:43

konkrét tornát már nem csinálok,de folyton mozgásba vagyok! rengeteget mozgok,sokat sétálok,minden nap.

Sose voltam az a punnyadós fajta,és most sem tudok csak úgy lefeküdni és pihenni.

Ezek szerint te sem vagy az a fajta :) hát hátha befordul még a fiad.Gondolom te is jobban szeretnéd ha befordulna.Én drukkolok nektek!

Nagyon várom én is az uht!

2013. nov. 15. 21:39

Én is terhesnacit hordok mert azért az a kényelmes a többi combnál jó de hasnál ajajj!:)) Nekem is 28 ill. 29 a méretem!:)

Nem mondott most súlyt mert el voltunk foglalva a farfekvéssel meg a lepénnyel és a méhszájjal ami a külső 1 újjnyira nyitva is van.Lepény mondjuk tökéletes nem öregszik kop-kop-kop! A bpd-re emlékszem az kereken 80 mm.

Most már csak Rubint Réka féle terhestornát tudom csinálni.Nehezebb nem megy fáj a derekam, szeméremcsont, csípő csak a szokásos kínok!:) De eddig végig tornáztam és nem is akarom abbahagyni csak van hogy 1-2 nap kimarad ha sokat takarítok vagy ilyesmi akkor inkább nem erőltetem magam még ezzel is.:)

Te mozogsz valamit vagy elég a gyerek után rohangálni meg a háztartást vinni?

2013. nov. 15. 18:35
meg timi még azt akartam kérdezni hogy nektek most mekkorára becsülték kisfiad?
2013. nov. 15. 18:22

a zsibbadás az nálam sem jelentkezik :)

timi,dettó nekem is sok régi 28as nacim jó még rám és abszulut nem szorít,bár a kényelem kedve miatt mégis sokszor veszek fel terhesnacit,valahogy mégis jobban érzem magam benne :) még vizesedést sem vettem úgy észre :) milyen tornát végzel?

2013. nov. 15. 18:11

Ildi szintén 14-nél járok és nekem is mondják, hogy nem vészes.Szerintem sem mert a nadrágaim még jók, van amit a terhesség elejétől hordok.Vízre gyanakszom mert a bokámon azért már látszik a dagadás ha nem tornázok.Mindegy majd leadjuk!:)


Kriszti nekem a zsibbadás az kimarad illetve ha sokat lógatom a kezem akkor érzem kicsit de inkább feszülést.

2013. nov. 15. 17:34
Sziasztok!Hát úgy tűnik nem csak nálam vannak "problémák".Nem tudom Ti hogy vagytok ezzel a dologgal,de nekem már elkezdődött a zsibbadás az ujjaimban.Még csak 23. hétben vagyok,doki szerint még korai hogy nyomjon valami ideget.Előző terhességemnél később kezdődött,de a végére már olyan szinten zsibbadtam éjjel-nappal,hogy szinte semmihez nem tudtam hozzáérni.Nappal még csak-csak megvoltam vele,de éjjel ráadásul az egész karom is fájt.Az utolsó két hónapban alig aludtam ez miatt.Félek,hogy ez most előbb elkezdődött,csak most van a pici fiam is,nem tudom megtenni hogy semmit nem csinálok.Nektek jelentkezett a zsibbadás valamilyen formában,és mikor?
139. ildiko1984 (válaszként erre: 138. - Timike.baba)
2013. nov. 15. 14:22

hát igen,azért neked is van szép pocid :)

én már úgy várom a január 15.ét :)

csak ez a hízás ne lenne,már +14nél járunk :( ti?

mondjuk mindenki azt mondja h nem látszik rajtam,meg hát első fiammal is olyan szépen eltűnt :)

2013. nov. 15. 13:25
Tettem fel én is képet nekem talán kisebb valamivel mint a tied Ildi, de lehet csak a kötött pulcsi jobban fed!:)))
137. ildiko1984 (válaszként erre: 136. - Timike.baba)
2013. nov. 15. 10:18

szerintem igen :) én az első fiammal észre se vettem ilyeneket,vagy nem is volt,nem tudom :)

de most van sok,elég szépen!

próbálok sokat pihenni!

2013. nov. 15. 09:50

Ildi megnéztem a képedet szép kerek az a pocak és persze nagy, de hát kis albérlő van benne!:))

Akkor ez a keményedés úgy látszik a második várandóságnál így van!:)

135. ildiko1984 (válaszként erre: 133. - Timike.baba)
2013. nov. 15. 08:21
ja és szorítok nektek hogy beforduljon a baba :)
134. ildiko1984 (válaszként erre: 133. - Timike.baba)
2013. nov. 15. 06:50

nekem is sokat keményedik,néha meg is ijedek már. Védőnő is mondta h pihenjek sokat és magnézium,hogy amíg lehet maradjon bent Ádámka. Lent is van a hasam eléggé! Nagyon várom uht már!

Többiek hogy vannak?

ja tettem is fel egy képet a 31 hetes pocimról :)

2013. nov. 14. 20:07

Sziasztok!

Napokba voltam uh-on pont!:) Az van, hogy faros a drágánk egyenlőre!Illene befordulni! Sokat keményedik feszül a hasam.Lefekvés előtt fél nyugtatót kell szednem ez segít ellazítani a méhem ne keményedik úgy.Nehézkes már kissé!

Tesóméknál is fiú lesz úgy tűnik!:)

Nevet még mindig nem sikerült teljesen eldönteni de a Dani a legvalószínűbb.

Neked vannak már keményedések?Veletek minden ok?

2013. nov. 14. 13:26

sziasztok! ki hogy van? timike baba ti mikor mentek uhra? mi jövő csütörtökre kaptunk időpontot a 32hetes uhra,már nagyon várom hogy lássam Ádit. Meg kiváncsi vagyok mekkorát nőtt! nekünk 26 hetesen becsült súly 937 gramm volt :)

Melyik név mellett döntöttetek végül? Kiderült már h tesódéknál kisfiú v kislány lesz?

További szép napot mindenkinek! :)

131. 3aeb86a367 (válaszként erre: 130. - Ildiko1984)
2013. nov. 7. 16:07
Nagyon szépen köszönöm! :)
130. ildiko1984 (válaszként erre: 129. - 3aeb86a367)
2013. nov. 1. 06:51
Gratulálok! És örülök hogy minden rendben veletek!
129. 3aeb86a367 (válaszként erre: 125. - 3aeb86a367)
2013. okt. 31. 22:47
Megvolt ma az UH. Szerencsére mindent rendben talált az orvos. És úgy néz ki kislány lesz :)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook