Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 17-én leszünk fél évesek a barátommal. Szeretnék neki valamivel kedveskedni. Várom az ötleteket. fórum

17-én leszünk fél évesek a barátommal. Szeretnék neki valamivel kedveskedni. Várom az ötleteket. (beszélgetős fórum)


12. Yulcsy (válaszként erre: 5. - A14deb9047)
2010. aug. 13. 14:15

Ez nagyon aranyos!

Az eddigiek közül én ezt adnám neki.


A parfüm szerintem nem olyan jó ötlet.Az olyan sablonos...

2010. aug. 13. 13:59
A fél év kissé jelentéktelen. Az egy év legyen inkább emlékezetes.
10. Totyka (válaszként erre: 1. - Yousei)
2010. aug. 13. 12:23
szia, akkor kedveskedj neki, ha vevő rá,nem minden pasi szereti ezeket az évfordulókat, az egy évest az inkább.
2010. aug. 13. 10:40
Gyurmából szoktam kreálni, pl a 3 évesre egy macit kapott szívecskével.. Általában miniben gondolkodok, szóval nem óriás gyurmamaci, olyan 1-2cm-s kis pici..de volt már hogy 1 cm alatti figurát kapott :) Újévre szerencsemalacka....2 forintoson.. stb..
2010. aug. 13. 10:32
Köszönöm a tanácsokat:) Pont aznap megyünk haza a szüleihez. Gondolkodom valami házikészítésű dolgon... Szerintetek az nagyon slampos lenne, ha a kedvenc parfümjét kapná tőlem? Meg hozzá valami kis apróság?
2010. aug. 13. 10:19
bocs a hibakert ...kicsit sietve irtam
2010. aug. 13. 10:18
en iden (4evre) kuponokat csinaltmam a barqatomnak,vettem szep ki kartyakat lilyen piciket hozzá valo boritekot volt hasznalati utasitas, és a kuponok: oleles,csok,sexx kupon stb. meg pl en soksszor beragok ilyen kcisit csak nem komyoly es mindig nevet rajtza. ezert volt beragas elleni kupon is :)) szoval csinalhatsz valami iylesmit is.
5. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Yousei)
2010. aug. 13. 10:18
A kedvenc tortája - de csak egy fél... mellé egy kis cédulácska, hogy fél év múlva ugyanitt, és akkor egészet fog kapni :)
4. 204b456479 (válaszként erre: 1. - Yousei)
2010. aug. 13. 10:15
Szia! Nem tudom szerettek-e utazni, de pl. Én mindig le tudom venni a férjemet a lábáról egy utazással. Nem kell nagy dologra gondolni, www.orangeways.hu oldalon vannak olcsó buszjegyek Prágába, Bécsbe, Krakkóba, vagy akár belföldön is lehet utazni egy nagyvárosba ahol még nem voltatok, vagy egy szép helyre, pl. Szilvásvárad. Nem kerül hű de sokba, viszont nagy élmény lehet egy közös utazás, akár egy napra is. Ha anyagilag megengedhetitek, akkor meg 1 romantikus éjszakát is el lehet tölteni valahol gyertyafénnyel, pezsgővel. :-)
2010. aug. 13. 10:12
Bármilyen apróság megteszi, akár saját magad is készíthetsz. Én 3 év után is mindig kitalálok valamit.
2010. aug. 13. 10:12
ha sexi dolgot akarsz akkor vetkezz neki, tuti ertekeli, jobban mint egy romantikus vacsorat :)
2010. aug. 13. 10:10

Sziasztok!


A barátommal jövőhéten leszünk fél évesek, s valamivel szeretnék neki kedveskedni. Várom az ötleteket:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook