Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 160 gr szénhidrát - PCOS diéta fórum

160 gr szénhidrát - PCOS diéta (beszélgetős fórum)


2012. okt. 29. 01:25

Szia!


Én is csináltam annó 42 kg-t fogtyam aztán terhes lettem és sajna a végén meg a szoptatás alatt abbahagytam és visszahíztam. Majd újra nekiálltam, akkor már csak 26kg--t tudtam fogyni és sajna abbahagytam mikor nem sikerült a tesó most próbálom magam rávenni, újra elkezdjem.

5. Dusi82 (válaszként erre: 2. - Dagika86)
2012. okt. 28. 11:02
Szia! Köszi, megnézem a topicot!
4. Dusi82 (válaszként erre: 3. - 759dae95ea)
2012. okt. 28. 11:02

Szia!


Üdv a topicban! Én is próbálkozom a diétával. Megyeget is. Az ebédnél vannak kisebb - nagyobb problémáim, hogy meglegyen az 50 gr szénhidrát mert annyira koncentrálok arra, hogy fogyjak is, hogy pl ma is csináltam makarónihoz szószt stb házilag, de mivel tegnap is tésztát ettem hozzá ma már nem akartam de párolt brokkolival (tudom érdekes párosítás de én szeretem :) ) + a leves amit csináltam még mindig kevés és úgy tudom az se jó..

2012. okt. 28. 10:56

Szia Dusi82!


Én is PCOS vagyok, sőt csinálom a diétát, elég régóta. De Én pl. a vékonyak táborába tartozom.

2012. okt. 28. 10:55

[link]


Itt mindent megtalálsz

2012. okt. 28. 10:52

Üdvözlök Mindenkit!


Szeretnék egy olyan topicot ahol beszélgethetnénk, tapasztalatot cserélhetnénk vagy ötletet adhatnánk egymásnak a diéta betartásával kapcsolatban. Nekem pl fogynom is kell..nem keveset és hát nem egyszerű! Gyertek biztassuk egymást!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook