Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 160 CH diéta menüsorok fórum

160 CH diéta menüsorok (beszélgetős fórum)


10. skatebabe (válaszként erre: 9. - 12d083b51b)
2015. ápr. 22. 12:05

A kalóriabázis.hu valóban nagyon hasznos :) én is azt használom... nem kell kínlódni a ch számolgatásokkal, mert helyettünk "megoldja" :)

Kár, hogy nincs benne kismama opció, hasznát venném :)


Az első pár hétben fecniken számolgattam a ch-t...hát halál.

9. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - 0433c4fc5f)
2015. ápr. 19. 09:12

[link]


Itt nemcsak jó, hanem okos dolgokat is találni, ha esetleg még nem ismerted ezt az oldalt, sokat tud segíteni az étrended összeállításában, a neked szükséges alapanyagok kiválasztásában, stb. stb.



[link]


Bal oldalon a tartalomjegyzék, könnyebben meg tudod találni azt az alapanyagot, amire éppen kíváncsi vagy, és meg tudod nézni, hogy neked éppen melyik a jó vagy jobb!


Én is javaslom:

- mérleg, és

- a "Kalóriabázis.hu" oldal használatát,


valamint hogy vezess egy u.n. receptes naplót magadnak, és amikor már végképp tanácstalan leszel, hogy mit is kellene sütni-főzni, mert semmi nem jut az eszedbe, akkor csak vissza-olvasol, és látod, hogy pár héttel-hónappal korábban miket is főztél.

8. kisj
2015. ápr. 18. 19:36

Mindenki a saját sorsának/étrendjének a kovácsa.


Első körben szerezz be egy mérleget, egy szakácskönyvet, meg egy számológépet.

Szerintem ne várd el senkitől (meg a nettől sem) azt, hogy helyetted megoldja, kiszámolja és megfőzi a problémáidat.

Macerás meló ez, de csak az elején, mert utána bele fogsz lendülni.

Szóval, ne légy lusta!

2015. ápr. 18. 17:25

A mérleg pedig elengedhetetlen az elején, ha még kb-ra sem tudod a mennyiségeket, és egy kinyomtatott tápanyagtáblázat is.


Ajánlom előre elkészíteni a heti kajádat és így csak egyszer kell lemérni mindent, hét közben már nem kell vele foglalkoznod!

6. gribedli*** (válaszként erre: 1. - 0433c4fc5f)
2015. ápr. 18. 17:22

Szia, Zebra25 naplóját ajánlom, neki is 160-as, ráadásul együtt voltunk kismamák legutóbb és végigkísértem a baba utáni formásodását is, nagyon ügyes volt, ráadásul pm-je is lassú volt, szóval mindezekkel megbírkózott eredményesen, edzéseit is írta, írja. Aztán ott van Arel nevű fórumozó naplója is (szintén együtt voltunk kismamák) ahol az elejétől kezdd, mert ott ír nagyon sok receptet, stb. Terhessége alatt végig 160-on kellett lennie ha jól emlékszem, és ő is szuperül végigcsinálta meg utána is.


Mivel több naplójuk is van, a kajásokra gondolok itt.


Van rengeteg ilyen napló még az övékén kívül, de én őket ajánlanám kapásból:)

5. 0433c4fc5f (válaszként erre: 4. - Bnedora)
2015. ápr. 18. 16:39
Köszi szépen, máris megnézlek! :)
4. bnedora (válaszként erre: 1. - 0433c4fc5f)
2015. ápr. 18. 16:37
Szia! Nekem van naplóm (Cukorbeteg lettem), ott sok tanácsot, tippet olvashatsz.
2015. ápr. 18. 16:35
Nem úgy értettem a cukrot, hanem, hogy ez másnéven a cukor diéta, azaz a cukorbetegek diétája.
2015. ápr. 18. 16:28
Nem 160 g cukor, hanem 160 g szénhidrát, nagy különbség :) Ebbe igazából cukor nem nagyon fér bele. Javaslom kaloriabazis.hu oldal használatát, ha pontosan vezeted az étkezésed, viszonylag elfogadhatóan kiszámolja a fehérje-zsír-szénhidrát beviteledet.
2015. ápr. 18. 16:25

Sziasztok!


Ötleteket szeretnék kérni 160 ch-s, napi 5x evős cukor diéta mintaétrendhez. Mikor - mit - mennyit?

A neten talált mintaétrendekből csak kevésnek tudok teljes szívből örülni, mert sokszor olyan kajákat említenek, amiről még életemben nem hallottam (nemhogy el tudjam készíteni). Ráadásul én grammra, ch-ra sem tudom mérni, hogy mikor mennyi az annyi. :/


Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook