Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 16 hetes terhesen 2100 a méhszáj, mit lehet tenni? fórum

16 hetes terhesen 2100 a méhszáj, mit lehet tenni? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 11. 08:25

Sziasztok lányok!

Nekem 4 gyerekem van, az elsővel (most 20 éves), ilyen eredményeim voltak nekem is, akkor ezért még befektettek kórházba. Igaz, nekem megelőzte 3 vetélés, tehát habituális vetélőnek számítottam.

Akkor állta az állam a költségeket....

Azért én vigyáznék a helyetekben! Egyetértek azzal a hozzászólóval, aki azt írta, hogy szigorú fekvés, no szex, no mindennapi élet, rohanás...

Most nem a mindennapi rutinnak van itt az ideje. Más (áldott) állapotban vagytok!!!! Lassítsatok!

Lehet még rohanni egy életen át.

Mindent meg kell tenni, hogy ezek pici babák, ne érkezzenek (sokkal) hamarabb!Gyógypedagógus és bölcsis dajkaként tudom, hogy akkor aztán lesz gond, ha előbb jön a baba (sokkal),akkor aztán lesz pánik, hajtás, rohangászás fejlesztésről-fejlesztésre, anyagilag, emberileg is megborul a rend olyankor. Ne tegyétek ki ennek magatokat, ha esetleg elkerülhető!

Végül még annyit írnék, hogy én is: beteg gyerekem miatt lettem gyógypedagógus. Jól ismerem az anyai vonulatát is ennek.

Szakmai kérdésekre is szívesen válaszolok, ha érdekel valakit.

Boldog babavárást és szép egészséges baby-kat kívánok nektek!

14. happy83 (válaszként erre: 13. - Zebra25)
2013. jan. 5. 21:15
nem is arra válaszoltam bm....
13. Zebra25 (válaszként erre: 12. - Happy83)
2013. jan. 4. 22:34

olvasd már el a kérdést mielőtt itt mindenkit rendre utasítasz

az volt a kérdés, hogy kinek mit mondott ilyen értékre az orvosa

légyszives

2013. jan. 4. 22:15

2100-as méhszáj??? mi vele a probléma???? nincs vele teendő...magnéziumot alapból ajánlott szedni...2x1 MgB6+ Elevit....

Nem kell itt vészmadárkodni, hogy nincs sex, meg végig feküdni kell....Simán megy tovább az élet. Csináld azt amit eddig is. Ha gáz lenne akkor nem csak simán beírják a könyvedbe, hanem befektetnek....NYUGI VAN!!!!

2013. jan. 4. 18:27
Koszonom az infokat
2013. jan. 4. 12:22
Én nekem mind a két terhességnél nagyon korán kinyílt a méhszájam,sok magnézium és pihenés.Az elsőt 37.héten a másodikat 40.héten szültem meg.
9. bubo78 (válaszként erre: 8. - Pötty8707)
2013. jan. 4. 12:17
Nekem is második és 16 hetesen volt 2000, semmit nem mondott a doki, csak 3x1 magnerot.Az elsőnél 28 hetesen volt ennyi.És én is csak a kiskönyvemben olvastam...de legközelebb kifaggatom...mert én is aggódom.De itt utána olvastam, többedik terhességnél elég gyakori, az ilyen "eredmény" és általában nincs gond.
2013. jan. 4. 12:10
Szamit hogy masodik baba? Most neztem, hogy az elsonel vegig teljesen zart volt, a 36. heten valtott 3100- ra
2013. jan. 4. 12:03

Szia nekem 18 hetesen volt 1000!!Poci nálam is keménykedik!!Sok pihi meg persze magnerot!!Furcsálom hogy nem mondott semmit a dokid meg persze nem mondta a magnéziumot!!!

Korházban is voltam pár napot!!27 hetes kismama!!:)

2013. jan. 4. 11:56
Köszönöm az infókat, tegnap voltam dokinal es csak beirta kiskonyvbe de emlitest sem tett rola....itthon lattam csak hogy egy honapj meg 3000 volt most pedig 2100
2013. jan. 4. 11:52

magnézium citrát (500mg) 3x2, és pihenés. 20.héten méhszáj 1000, és kihúztuk a 36.hétig.

Kati

2013. jan. 4. 11:40
Nekem az elsővel 26 hetesen lett 2100 fekvés,meg anno(ez rég volt) még gyógyszert is adtak,lehet ma már a rengeteg magnézium is segít.De nekem tovább nyílt,így szigorú fekvés és emelt gyógyszer volt a 36.hétig,és hetente nézte a méhzájat a dokim.Utána fel lehetett kelnem,azt mondta a doki szülhetek is akár.És 37 hetesen meg is született a fiam.Most 1 éves a második babám,féltem h hamar fog nyílni a méhszáj,meg sokat keményedett a pocim,Én magnerotot szedtem napi ,néha 2 szemet az brutál adag,és teljesen felszívódik.De nem volt semmi másodjára:)
2013. jan. 4. 11:36
Pihenést,no idegeskedést.
2013. jan. 4. 11:35

feküdni végig, no szex és pihenni és pihenni

mondjuk Nekem mélyen fekvő méhlepényem is volt, szal lehet azért voltak velem ilyen szigorúak

2013. jan. 4. 11:25
Sziasztok, 16 hetes terhes vagyok és 2100 a méhszáj. Aki hasonló helyzetben járt már, mit tanácsolt neki az orvos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook