Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 16. héten szerintetek ez normális? fórum

16. héten szerintetek ez normális? (beszélgetős fórum)


2012. márc. 8. 12:49
Nekem normális a vérnyomásom és rendesen fogyasztok folyadékot, mégis nagyon ki vagyok az elejétől. (Nemsokára szülök.) Mindenkinek más a terhessége, sőt minden terhesség más. A férjem szekírozott, hogy miért hagyom el magamat, mikor mások az utolsó napokban is pattognak.... Én most végig tehernek élem meg ezt a 9 hónapot. Minden bajom van, pedig nagyon várom a babámat, sőt számoltuk a napokat, hogy összejöjjön.....Már az elején össze tudtam volna esni, mire a boltból megfordultunk, most meg 100 méter után "szétszakadok".....
2012. márc. 4. 18:37
Normális,de azért nézesd meg magad a dokival, vagyis említsd neki..
10. 1kata (válaszként erre: 1. - Ani2)
2012. márc. 4. 11:50

Nekem is ugyanez volt mikor az ikreket vartam, pedig akkor meg minden rendben volt, nekem azt mondta a dokim, hogy azert mert az ikerterhesseg nagyon leterheli a szervezetem. Egeszen a terhesseg vegeig elkisert, nem birtam 10percet setalni, olyan gyenge voltam.

Most egy babat varok, es semmi bajom.

9. Ani2 (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2012. márc. 3. 09:10
Megpróbálom :) Doki semmit, inkább alacsony... De nézetek labort, mert előző terhességemnél súlyos vérszegénységem volt, DE semmilyen tünetem nem volt, ami érdekes...
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Ani2)
2012. márc. 3. 09:07
Próbálj gyakrabban, kortyonként inni. Orvos mit mond az alacsony vérnyomásra? Több kismamánál is előfordul, tudom ez nem vigasztalt, akkor engem se:)
2012. márc. 3. 09:01
igyál meg ehy tejes kávét minden reggel ha nem szereted akkor fekete vagy zöld teát. nekem is végig alacsony volt a vnyomásom...én úgy oldottam meg a folyadékot, h minden regel kikészítettem 1 féakon csapvízet jól látható helyre, és elkortyolgattam.
6. Ani2 (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2012. márc. 3. 08:57
Alacsony a vérnyomáson 90/50, laborom 1 hónapja teljesen jó volt.. Azért fura, mert az első terhességemnél nem volt ilyen. És igy nagyon nem is tudok sehova menni, mert bármikor rám jön, akkor le kell feküdnöm. Bár az tény, hogy nem iszok elég folyadékot :(
5. patyoma (válaszként erre: 1. - Ani2)
2012. márc. 3. 08:55
Normális, teljesen, lehet, hogy végig ez lesz a terhesség alatt:(
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Ani2)
2012. márc. 3. 08:51
Szia, ha az orvosod kizárta, hogy nincs vérnyomás,cukor,labor stb. problémád, akkor sajnos normális.
3. R75
2012. márc. 3. 08:50
Én is a 16.héten vagyok, nekem a 15.hétig volt ugyanez, úgyhogy ez teljesen normális...
2. Dzsin (válaszként erre: 1. - Ani2)
2012. márc. 3. 08:48

Szia, persze teljesen normális.

próbálj meg sok-sok vízet inni és pihenni.

nagy átalakuláson megy keresztül a tested.

1. Ani2
2012. márc. 3. 08:46

Sziasztok!



Terhesség elejétől szenvedek, van 1-2 nap mikor jól vagyok, de sokszor rám jön gyengeség, fáradtság, ájulás érzés, émelygés... Volt másnak is igy??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook