Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 16-17mm-es tüszőből lehet Baba? fórum

16-17mm-es tüszőből lehet Baba? (beszélgetős fórum)


2013. aug. 20. 17:18
Nagyon szépen köszönöm a tippeket. Mindenképp ki fogom próbálni.
6. mkriszti81 (válaszként erre: 5. - Evelinke1022)
2013. aug. 20. 16:57

Hát persze, hogy meg kell kérdezni, ennek valami oka kell legyen, akkor pedig meg kell keresni a megoldást, ha babát szeretnétek spontán.


Sok sikert, addig pedig (ha eddig nem tetted) szedj komplex multivitamint, az sosem árt.

Meg nézz utána esetleg egyéb tüszőérést elősegítő, természetes szereknek, talán a barátcserje való erre azt hiszem...

2013. aug. 20. 16:08
Igazából nekem az a probléma, hogy 12-én (hétfőn voltam) Akkor mért a doki 15mm-t, majd szerdára hívott vissza kontrolra és akkor már nem látott semmit, mondta hogy valószínűleg megtörtént z ovuláció. Azt mondta kicsi, de nagyon a határérték alja, ezért vagyok elkeseredve, mert sajnos nem tudott nőni. És nem ez az első hónap, amikor ilyen kicsi volt a tüszőm, mondjuk eddig mindig jóval kisebbek voltak. Nem tudom érdemes-e megkérdezni a dokit, hogy tudják-e valahogy serkenteni a tüszők méretét.
2013. aug. 20. 15:51
Ne aggódj, még nőhet, talán ez csak azt jelenti, hogy ebben a ciklusban később lesz tüszőrepedésed. Nekem elég késői tüsző repedésből lett baba, igaz stimulált ciklusban és kaptam tüszőrepesztő szurit is, de lényeg a lényeg, hogy sikerült! Egy nap alatt 2 mm-t is nőhet ám, és sokaknak 18 mm körül már reped!!
2013. aug. 20. 15:32
Igen, és is úgy tudom, hogy 20mm-es körülinek kellene lennie. A dokim azt mondta, határértéken van, bizakodni kell, de hát nem Őrágja le a körmeit, hanem Én. :)
2013. aug. 20. 14:33

nekem azt szokta mondani az orvosom, hogy egy tüsző 22-24mm-esen érik meg (és napi 2mm-t nő)


a tiéd vagy még ezután érik be, vagy ha ekkora maradt, akkor szerintem nem érett - de csodák mindig lehetnek...

2013. aug. 20. 14:26
Valószínőleg ebben a hónapban csak 16-17mm-re nőtt meg a tüszőm. Volt már olyan, aki hasonlóan kicsi tüszőből egészséges Babát várt? Lehet ilyen kicsi tüszőből Babánk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook