Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 15 éves bakfist, hogyan lehet felvilágosítani? fórum

15 éves bakfist, hogyan lehet felvilágosítani? (beszélgetős fórum)


1 2
17. globus (válaszként erre: 15. - Lapbarna)
2019. júl. 22. 09:45
Ha férfi lenne, nem akadna ki a rövid szoknyákon :)
16. Guruljka (válaszként erre: 15. - Lapbarna)
2019. júl. 22. 09:43

Nagyanyám nem viselt fejkendőt, de igen prűd volt.

Épp a 60-as évek végén, egy-egy nadrágomnál szóvá tette, hogy "látszik benne a feneked két partja".

15. lapbarna (válaszként erre: 13. - 0adc8842b1)
2019. júl. 22. 09:37

A '60-as években a fejkendős falusi neniknek illett a miniszoknyán kiakadni, ráadásul pont ezekkel a kifejezésekkel.

Te még mindig férfinek adod itt magad? Vagy már váltottál? Hm?

14. Guruljka (válaszként erre: 13. - 0adc8842b1)
2019. júl. 22. 08:48

A szexuális felvilágosításba nem kell még a divatot is belekeverni.

A fotózást illetően, megtörtént, hogy én szóltam egy apának, vegye le a kislánya képét, mert az adott portálon bárki láthatja a neten, ráadásul pont a büszke apa készítette azt a képet olyan rossz beállítással, hogy a 8-9 éves kislány combja eléggé az előtérben volt. (Nyári fotó volt, pléden heverészés.)

2019. júl. 22. 08:33
Néha még jóval nagyobbaknak is 18-20 éveseknek sem ártana a felvilágosítás. Sok szép és jó alakú lányok vannak, de miért kell hogy a fenekük félig kinn legyen? Némely szoknya annyira rövid, hogy akár a "méh" is látszik. Ez most divat nem akarnak lemaradni róla. Sok beteges hajlamú meg ezekre vadászik.
12. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Hanka101)
2019. júl. 22. 07:56
Ez milyen szöveg már, hogy; nagymama vagyok és nem szégyellem....?
2019. júl. 22. 01:06

[link]


Szóval, nem mindegyik van képben, de huszonévesek is kérdeznek csodásakat.


Az talán a leggyakoribb tévhit, hogy a menstruáció biztosan mindig a megfigyelt ciklusnak megfelelően jön meg. Jó lenne tudniuk, hogy akár egy hetet is késhet, és az még mindig normális.


De ott is lehetne kezdeni a felvilágosítást, hogy együtt nézünk megfelelő ábrákat a kamasz lánnyal. Sok felnőtt nő hiszi azt, hogy a vizelet a hüvelyen át távozik...

A férfiak sem túlképzettek. Van, aki a húgycsőnyílást hiszi a G-pontnak. :D

Tőlem mert kérdezni pár dolgot egy egyébként okos fiatal srác, mert az anyjától restellte volna. Az egyik kérdéséből: fáj-e a klimax, rájöttem, hogy nem tudja, milyen hosszas folyamatról is van szó.

10. lapbarna (válaszként erre: 1. - Hanka101)
2019. júl. 21. 18:01
Attól, hogy az unokád nem veled beszélget erről, attól még lehet képben.
9. vivo44 (válaszként erre: 1. - Hanka101)
2019. júl. 21. 17:26

Szia.

10 évesen már senki nem jár ovódába.

15 évesen lehet többet tud, mint azt te gondolnád, csak van esze és esetleg nem csinálja, vagy nem tudtok róla.

Felvilágosítani nem neked kell, hanem egy olyan családi hátteret biztosítani, hogy ha valamire kíváncsi, bajban vagy szexuálisan, akár éjjel fel kelthesse a szülőt, és merjen kérdezni.

A mai lányokat nem kell megvédeni semmitől, mert az esetek nagy részében azzal történik rossz, aki tesz is érte...(kirívó öltözék, kivillanó testrészek, stb.)

2019. júl. 21. 15:39

Ha 15 évesen akarod, már rég elkéstèl vele. 😁

Amúgy szerintem ne virágnyelven. Ahhoz már "idős"

Egy 15 éves lánnyal lehet már felnőttként beszélni a szexről. Vagy bármiről. És a helyedben nem csak a szép dolgokat vezetném fel, hanem az árnyoldalait is annak, mivel jár ha rosszul választ partnert magának, mivel jár mint testileg, mint érzelmileg a szex!

7. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Hanka101)
2019. júl. 21. 15:34
Anyukáját kérdezd meg hogy hol tart a dolog nála. Nem hiszem hogy neked kell erről beszélni vele. Eleve suliban is van felvilágosítás.
6. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Hanka101)
2019. júl. 21. 15:30
Cak vannak barátnők, vagy legalábbis más lányokkal is beszél. Olyan nincs, hogy együtt ne beszéljenek már szexről. Egymástól is "tanulnak" jót is meg rosszat is. Inkább az a kérdés, hogy milyen a társaság. 15 évesen gáz, ha valaki magyarázkodik nekik, általában az első menszeszre sok mindent megtanulnak.
5. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Hanka101)
2019. júl. 21. 15:25
Okos lányok biztonságban vannak. 15 évest már nem kell felvilágosítani. Rég mindent tudnak!
4. epervirág (válaszként erre: 1. - Hanka101)
2019. júl. 21. 15:15
Szia!Akár hiszed akár nem èn is már nem 10,de 9 èvesen tudtam mi a szex persze csak elmèletbe.Nekem a nagylányom is 15 èves ha valami èrdekelte megkèrdezte.De nem fiúzik ( legalábbis nem tudok róla).Egy biztos a csalodásoktol nem tudod megvèdeni csak elmagyarázni neki,hogy nem minden fiú olyan,hogy nem lèp le utána.15 èvesen már elèg nagy ahhoz szerintem,hogy kicsit jobban el legyen engedve a keze.Tudod a tiltot dolog a legèdesebb.
3. Imisz (válaszként erre: 1. - Hanka101)
2019. júl. 21. 15:09
Lehet, hogy a 15 éves unokád már tud mindent annak ellenére vagy pont ezért, még szűz. Ez csak becsülendő, ezek szerint okos, megfontolt lány. Megvédeni nem tudod, hisz nem kísérgetheted már. Beszélgess vele, kérdezd meg az ő véleményét és aszerint tudod terelgetni, adhatsz neki tanácsot.
2. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Hanka101)
2019. júl. 21. 14:10

A tíz éves ovódások mindent tudnak a szexrôl, ezért a 15 évses szûz unokád nincs biztonságban?



Azt mondd neki, hogy olyannal érdemes -és csak védekezéssel- szerelmeskedni, aki biztos, hogy tiszteli és szereti, és ô is szerelmes belé. Még azt is, hogy nem lóverseny, nincs lemaradva semmirôl.

2019. júl. 21. 13:56

Elképedve látom, hogy már az óvodában szinte mindent tudnak a gyerekek a szex témában, vagy legalábbis a 10évesek, már azt hiszik ők már mindent tudnak.

Mit lehet mondani egy 15éves garantáltan szűz 15éves csinos lánynak, hogy ő is megértse, miről is szól ez az egész. Én már nagyi vagyok 7 lány unokával, és nem a 15éves a legnagyobb/22/ másik családban.

Hogy lehet a mai világban egyáltalán megvédeni ezeket a lányokat, iskolába utazni kell, az utcán muszáj közlekedni, de sehol nincsenek biztonságban.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook