Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 15 éves bakfist, hogyan lehet felvilágosítani? fórum

15 éves bakfist, hogyan lehet felvilágosítani? (beszélgetős fórum)


1 2
47. df1e1c376c (válaszként erre: 45. - Guruljka)
2019. aug. 1. 04:41

Az ilyesmi pont nem az eroszakrol szol. Ez csak technika, amit remelhetoleg soha nem alkalmazol.

Es apam dzsudos volt, aki a tanmesekkel a fenyokrol adta mindezt at. (A fenyonek vekony aga van, es barmennyi ho raeshet, mert elvezeti a feszultseget, ledobja a terhet.)


Nem csak utesnel, hanem emelesnel is ugyanezek az elvek ervenyesek.


Meg ha 40 kilos gyerekkent kisegited a felnott ferfit a schwert felhuzasnal, es miutan meghuztad a fokot, elmagyarazod neki, hogy sulybol kell emelni, es hogy mukodik a racsni, akkor nem leszel beszari.

Szerintem amugy a vilag egyik legjob spotja a vitorlazas a kolykokonek, mert ott nem "a masik" ember erofolenyevel kell keleckedni, hanem az elemi erok tepik ki a kezedbol a kotelet, vagy barmit. Meg rohadt fegyelmezettnek kell lenni csapatmunkaban, es tenyleg az van, amit a kapitany mond, kulonben nem megy a hajo.


Neha csak nagypofaju lesz az ember ilyen tudattal, mert hiaba probalkozott, es a cinikusok kugunyoljak, de az meg lepereg. Ha valaki meg sem probalja, az ciki.

46. unom (válaszként erre: 42. - Df1e1c376c)
2019. júl. 30. 18:33
Engem is megtanítottak pár fogásra, köztük a tökönrúgás helyes kivitelezésére is. Hasznos volt.
2019. júl. 30. 18:29

Aki nem erőszakos természet, azt nem lehet rá megtanítani.

Viszont az önbizalom nem kutya.

44. df1e1c376c (válaszként erre: 43. - Guruljka)
2019. júl. 30. 18:19

Mi kisgyerekkent azt tanultuk, hogy huvelykujj a tobbin, ujjak szorosan zarva, hogy ne tord el a sajatod, csuklo egyenes, behuz, es vallbol, sulybol, nem konyokbol.

A volt ferjem lehulyezte emiat egyszer apam, mert "eroszakra tanit". Aztan visszakerdeztem, ugyan mi a normalis, hogy o a 22 eves novere ele kiment a buszmegalloba Bp-en, egy nem veszelyes kornyeken, vagy az, hogy en 16-18 evesen is atcsettegtem egyegul mindenhova? (Na jo, az akkori Havannan az en haverjaim se hagytak egyedul.)

43. Guruljka (válaszként erre: 42. - Df1e1c376c)
2019. júl. 30. 18:11

Mázlista.

Nekem apám (elváltak) kevéssé folyt bele a nevelésembe, és hogy erős vagyok, arra egy fura háziorvos vezetett rá.

Azért sikerült. :D

42. df1e1c376c (válaszként erre: 38. - Hanka101)
2019. júl. 30. 18:01

Aki ennyi fszsagot beszel, arrol csak megjegyzik, hogy bolond.

Telen 6-kor veszelyesebb utazni, mit ugyanazon a jaraton nyaron? Mi a logika? Telen legalabb kintrol belatnak.

Ne magardjon egyedul ferfival? Ha leszallnak masok, kovalyogjon, mint szellentes a furdoben?


Nyilvan gyanus alakokkal nem komalunk, a sotet helyeket elkeruljuk, de annyira buta dolog felelemre nevelni a "gyerekeket".


Engem egyszer tamadtak meg egy sikatorban, mikor 18-20 eves voltam, es halali reszeg mentem haza. 50 plusz par kilos nokent sok eselyem nem volt, az a pasi 80 kg folott volt, es qva eros.En nem tudom mit, de a szemebe uvoltottem folennyel, es vegul elfutott. Mert az eroszak a dominanciarol szol, nem a szexualis vagyrol.

Nekem apam azon kivul hogy mit keruljunk azt tanitotta, hogy igenis eros vagy. Meg hogy hogyan kell utni, ha kell. Nem tudtam volna utni a falnak szegezve, de bennem volt tudat.

Parszor elgyepaltak rendesen, mert rossz helyen rosszkor voltam, vagy hujjje faszim volt, de ebcsont beforr, a forgorvos meg kipotol mindent. A vilag nem veszelyes, hanem szep. Ha fosni kellene mindentol, es a negy fal kozt maradni, nem lenne ertelme.

41. Mezei Virág (válaszként erre: 40. - Hanka101)
2019. júl. 30. 12:41

A Föld nem haldoklik, hülyébbek az emberek. ;)

Nem lehet örökké félelemben élni, semmi értelme!

2019. júl. 30. 12:37

DE igen , vannak még , akik oda fognak járni középiskolába.

Mégis , annyi minden van már itt is .Gyerekrablástól kezdve , szinte mindennap halálos balesetek, túz, áradások.

Néha úgy érzem haldoklik a főld nevű bolygó.

39. Mezei Virág (válaszként erre: 38. - Hanka101)
2019. júl. 24. 19:54

Osztálytársai, ismerősei nincsenek? Gondolom, nem csak ő jár vonattal iskolába. Együtt kellene utazniuk.

A pedofil disznót remélem, kiherélik! ;)

2019. júl. 23. 20:33

Igen valóban nem nekem kell már un.felvilagosztast adni egy ki

kozepiskolaba induló lánynak.

Csak féltem nagyon ,amikor télen a sötétben vonattal utaztatás. Persze arról már sokat beszéltünk soha ne egyedül utazzon. Vagy épp nem maradjon egy férfival egy fülkében.

Nagyon veszélyes vilagban élünk.

Jó tanuló kislán, de pl.. Amit a legjobban szeretett a kémia. Abba kellett hagyni a külön órákat. Mert a tanarbacsi pedofil volt.

37. Bless the child (válaszként erre: 30. - 0adc8842b1)
2019. júl. 23. 20:20
Bocs, de egy pöts vagy, ha így gondolod
36. Panna.33 (válaszként erre: 30. - 0adc8842b1)
2019. júl. 23. 20:18
Ez baromság. Az erôszaknak nem a szexuális vágy az oka, hanem az uralás, leigázás vágya. Lehet az áldozat egy darab zsákvászonban is.
35. lapbarna (válaszként erre: 30. - 0adc8842b1)
2019. júl. 23. 17:48
Fogalmad sincs az egészről.
34. df1e1c376c (válaszként erre: 30. - 0adc8842b1)
2019. júl. 23. 15:44
Itt kezdodik az aldozat hibaztatasa :P Baromsag! ha valaki eroszakit kovet el, azt azert teszi, mert egy allat.
2019. júl. 23. 15:42
A 15 eves lany mar kellett, hogy a kotelezo tananyag altal fel legyen homalyosulva.
32. Guruljka (válaszként erre: 30. - 0adc8842b1)
2019. júl. 22. 22:17

Sajnos mindegy, mit akarna a szülő meghatározni.

Mi is átvettük a miniszoknyát, vittük az eldugott smink-készletet... Csak akkor még nem volt ennyire könnyű a fotózás és a képeket is legfeljebb a faliújságon lehetett megosztani.

A parti-drogokkal is kell vigyázni, a nyitott üveget befogva tartani, poharat nem otthagyni...

31. Amaunet (válaszként erre: 1. - Hanka101)
2019. júl. 22. 21:56

Az anyukák/apukák feladata, hogy a gyermekeikkel beszélgessenek. Folyamatosan, egész kicsi koruktól kezdve. Ha a gyermeknek a nemiséggel, szexualitással kapcsolatos kérdése van bátran kérdezhessen és őszinte, a korának megfelelő választ kapjon.


Egy 15 éves kislány már menstruál. Remélhetőleg az anyukája beszélget vele arról, hogy mivel jár felnőtt nővé válni.

Nem a te feladatod, hogy az unokáidat felvilágosítsd.

30. 0adc8842b1 (válaszként erre: 14. - Guruljka)
2019. júl. 22. 20:43
De igenis kell. Hiszen sok tinédzser csak mutatja a szexi testét, de nem gondol arra, hogy vannak, akiket az ilyesmi gátlástalanságra gerjeszt. Már pedig igenis figyeljenek a lányok, hogy valaki gyanús, vagy követi, vagy fogdosni akarja. A divat pedig ne úgy érvényesüljön, hogy ki bátrabb és ki vesz fel átlátszó nadrágot, vagy ki mutat többet magából, hogy egy fiú észrevegye. Más az a fotózás, amiről írsz és más amikor kukkolók fényképeznek!!!
29. Guruljka (válaszként erre: 28. - Mezei Virág)
2019. júl. 22. 15:24
Kitartóan optimista vagyok.
28. Mezei Virág (válaszként erre: 27. - Guruljka)
2019. júl. 22. 11:08

Többször kellene olvasgatnod, hogy jobban élünk...:(

Remélem, azért sokkal jobban is fog neked még menni, a sok pénz meg dőlni!

27. Guruljka (válaszként erre: 26. - Mezei Virág)
2019. júl. 22. 10:47
Komolyan, nem is tudom, hogyan sikerült megcsinálnom a 3 évemet, az útiköltséget... Egyetlenegyszer hiányoztam csak a pénzhiány miatt.
26. Mezei Virág (válaszként erre: 25. - Guruljka)
2019. júl. 22. 10:43

Tényleg jó lenne...

Nem olcsó mulatság a tanulás... :(

25. Guruljka (válaszként erre: 24. - Mezei Virág)
2019. júl. 22. 10:29

Adtam magamnak egy év pihit, no meg kicsit tanulni is kéne. Vagy angolt, akkor mehetnék tandíj nélkül mesterre, vagy tandíjjal simán szakfordítóira.

Szóval pénzkérdés is...

Bemelegítésnek ez a kis rövid képzés is de jó lenne:

[link]

24. Mezei Virág (válaszként erre: 22. - Guruljka)
2019. júl. 22. 10:22
Megint be kellene iratkoznod tanulni! ;)
23. Mezei Virág (válaszként erre: 21. - Guruljka)
2019. júl. 22. 10:21

Ó, dehogyis nem! Gondolj csak a Hoxa portálra!

Mindenkit felvilágosítunk, segítjük a gyógyulásban, és ismeretekhez jutunk magunk is! Van itt minden!!! :D

22. Guruljka (válaszként erre: 20. - Mezei Virág)
2019. júl. 22. 10:15

Csak azért kérdeztem, mert mostanában nem láttam sok fiatalt.

Kezd hiányozni a suli...

21. Guruljka (válaszként erre: 19. - Mezei Virág)
2019. júl. 22. 10:15
Van Internet, de míg a többiek véleményét nézi meg rajta, addig nem sokat ér..
20. Mezei Virág (válaszként erre: 18. - Guruljka)
2019. júl. 22. 10:14
Nem, nem megint, még mindig! ;)
19. Mezei Virág (válaszként erre: 11. - Guruljka)
2019. júl. 22. 10:12

:))

Gyönyörű!

Éljen a magyar oktatás, csak így rövid ideig!

Biztosan 21. század van itt?

Van internet, ahol minden fent van. Azért elég sokan elérik már...


"„Csak két dolog végtelen: a Világegyetem és az emberi butaság, bár az elsőben nem vagyok egészen biztos.” (Albert Einstein)"

18. Guruljka (válaszként erre: 17. - Globus)
2019. júl. 22. 09:46
Nem is tudom, tényleg megint divat a mini? Nem láttam mostanában.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook