Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 15. hétben normális a meg fog jönni érzés? fórum

15. hétben normális a meg fog jönni érzés? (beszélgetős fórum)


2010. okt. 21. 10:26
nekem is ilyesmi volt,magnéziumot kellet szednem...sokat...napi 4et elősször majd miután a 20. héten erősödött,napi 8at....
10. gatto4
2010. okt. 21. 10:21

Szia! Normális! Ne aggódj!

Elég sok ilyen "meg fog jönni" és fájdogálós érzés 'normális' már most és később is az lesz!

További szép babavárást!

Egy közel 20 hónapos kisfiú anyukája és egyben 35 hetes kismama :)

2010. okt. 21. 10:20

Szia! Én azt javaslom, hogy mindenképpen hívd fel a nőgyógyászod! Nézzen meg az a tuti és akkor Te is megnyugszol!

A MagneB6 feltétlenül jót tesz. Én is azt szedek napi 4x. És pihenj sokat!

De a legfontosabb: DOKI!!

2010. okt. 21. 10:20
Azért nézesd meg magad,mert lehet hogy valamit összeszedtél,terhesség alatt a különböző szokványos fertőzések is jobban "fájnak".Sok-sok folyadék,had dolgozzon a veséd és tisztuljon a hólyagod.
2010. okt. 21. 10:19
Ajánlani tudom menj orvoshoz...
2010. okt. 21. 10:19

Olvastam róla, hogy a tested emlékezhet a menstruációs napokra, és ezeken a kismama is élhet át mensis tüneteket.


Szerintem magneB6-ot fog javasolni.


De célszerű lenne megnézetni magadat orvossal. Csak hogy megnyugtasson, hogy minden rendben van!

5. k.tünde78 (válaszként erre: 3. - Zsozsolt)
2010. okt. 21. 10:18
Az jó ha nem kemény/a keménység kisebb méhizom összehúzodásokat jelez.
2010. okt. 21. 10:17
Ha keményedésről van szó akkor ágynyugalom,majd a doki pedig megnézi a méhszájad állapotát,nem e nyílt kicsit,mert bizony sok esetben szokott már ilyenkor nyílni a külső méhszáj.Ha ezekről van szó akkor pihi és ha szükséges nyugtatót ír majd fel.Légyszives magnéziumot vegyél be az segít és igyál citromfű teát.
2010. okt. 21. 10:17

Nem, nincs bekeményedve.Ez jó vagy nem?

de nem is 15+6. hanem 14+6...bár ez gondolom, mindegy ebben a kérdésben

2. k.tünde78 (válaszként erre: 1. - Zsozsolt)
2010. okt. 21. 10:15
Oloyan szinten normális érzés ha be van keményedve a hasad.Talán kicsit megerőltetted magad,nyomkod meg a pocid,hogy kemény vagy puha e.
2010. okt. 21. 10:12

Ez a férjem user-e :)

15+6-nál tartok. Reggel óta fáj a derekam és meg fog jönni érzés van benne és az alhasamba is egy picit. Ez normális vagy mit tud kezdeni a doki vele, ha elmegyek? Az tudom, hogy a terhesség elején és végén van ilyen,de ebben az időszakban ez ok vagy nem?

Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook