Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 15 éves kutyámat tegnap vesztettem el, nagyon hiányzik fórum

15 éves kutyámat tegnap vesztettem el, nagyon hiányzik (beszélgetős fórum)


1 2
2009. márc. 12. 12:45
Így két hónap után már egy kicsivel jobb, két hete voltam kinn elöször a sírjánál. Eddig nem bírtam elmenni oda, ahova eltemettük. Zokogtam, mint egy kisgyerek. Nagyon hiányzik. Kisfiam minden nap elmondja, hogy a Valdy(a neve)helyett szeretne egy új kutyust, aki pótolhatná öt. Biztos könnyebb lenne, ha lenne másik kutyánk. Úgy látszik, hogy ezek az izületi problémák jellemzöek a németjuhászra. A Valdy németjuhász-skótjuhász keverék kuszi volt.
16. Pné Veronika (válaszként erre: 11. - Lerchsziszi)
2009. márc. 12. 12:37

A mi német juhászunk is majd' ugyanígy volt.

Tavaly nyáron vesztettük el, most 8-án lett volna ő is 15éves. Nekünk az ízületei mondták fel a szolgálatot, ugyanúgy felerősödött a gyógyszertől amit kapott, majd egy frontváltozást a nyáron már nem élt túl. Délután még bújt hozzánk, aztán estére csendesen "elment". :'-(

Azóta a gyerekek (és magunk)miatt is már van új kutyus, de a jó öreg még mindig nagyon hiányzik. Van, hogy pluszban "etetek", mert elfelejtem, hogy Néró már nincs. :'-(

15. a9338a7669 (válaszként erre: 10. - Narzisse)
2009. márc. 9. 14:29

Szerintem engem is néznek jó páran hülyének a kutyamániám miatt. Legszívesebben az összes kóbor kutyát befogadnám.

Nekünk ma reggelre halt meg az öreg kutyusunk, annyira rossz :(( Talán furán hangzik, de az nyugtat ebben az egészben, hogy idővel hozok a menhelyről egy kutyust, és akkor jót teszek egy újabb kis élettel.

2009. jan. 28. 22:33
Nagyon sajnálom. Nekem is elpusztult már több kutyám is, ez mindig olyan fájdalmas, mint egy családtag elvesztése. Meg kell adni az őt megillető gyászt.
2009. jan. 26. 16:12
Sajnálom :,(
2009. jan. 26. 16:08
Édesapám, akivel össze voltak növe, és 7 éves kisfiam gyászolja nagyon-nagyon. Tegnap nálunk is csak sírt az egész család, még enni sem tudtunk. Ahányszor eszembe jut, nekem is könnybe lábad a szemem. De nekem egy kicsit könnyebb, mert a munka eltereli a figyelmemet, de ha hazamegyek és ott az üres lakás...
11. lerchsziszi (válaszként erre: 9. - Beszter3)
2009. jan. 26. 16:04
Már rengeteg baja volt szegénynek. Egy évvel ezelött is úgy volt, hogy el kell altatatnunk, mert a mozgásközpontját az agyában megtámadta vmi. Nem tudott szegény lábra állni. Aztán az állatorvos adott vmi gyógyszert, amitöl helyre jött. Igaz, már futni nem tudott többet, de öregesen el sétálgatott mellettünk. Most szombaton reggel már nem fogadta el az ételt, és a vizet sem tölünk. Elvittük az orvoshoz, és csak annyit tudott mondani, hogy itt a vég, ez a kutya el akar menni. Vasárnap reggelre csendesen elaludt.
2009. jan. 26. 15:20

Szia!Sajnálom.

Áttudom érezni a fájdalmad.Én nap mint nap szembesülök vele,hogy a "jó nép" hülyének néz a kutya imádatom miatt.Én már négy kutyát temettem el,az utolsót 2008.augusztusában 16 évesen.Sírt az egész család még apukám és a párom is.Elfelejteni sosem lehet és mindegyik kis élet pótolhatatlan,de mi még a halála előtt 1 évvel vettünk egy havert neki,aztán még egyet és még egyet és az akkor "leírt" kutyusunk úgy felvillanyozódott,hogy még egy évet éltünk újra 4 ebbel.Mondjuk a kicsik keresték egy ideig az öreg nagyapát,de nem sokáig.

Állítottam Nekik egy kis emléket a (Memories cím alatt)

[link]

2009. jan. 26. 14:41

A mi kutyusunk 14 éves volt, amikor egy autó elütötte...:( Nekem nem könnybe lábadt a szemem, hanem hónapokig bőgtem mint egy kisgyerek!

Egy családtagot meggyászol az ember! Te is adj időt magadnak!

Miért halt meg?

2009. jan. 26. 14:40
Tudom, mit érzel, nekem májusban lesz 2 éve, hogy elvesztettem 14 éves dalmatámat. El kellett altatni, mert nagy fájdalmai voltak, végig mellette maradtam, amíg meghalt, de tudom, jobb így neki. Aztán rá egy évre a 6 éves tacskó-bolognaise keverék kutyám két hátsó lába lebénult. Nem lehetett rajta segíteni, őt is el kellett altatni. Napokig, sőt hetekig sírtam utánuk, nagyon fájt az elvesztésük, de ahogy a többiek is írták, az idő gyógyítja a fájdalmat. Számos emlék a szívemben és néhány fénykép örökre megőrzi őket nekem....
2009. jan. 26. 14:39
Nagyon sajnálom.:( Nekem most karácsony előtt 1 héttel pusztult el a 14 éves magyarvizslám...azóta a másik kutyám depressziós, alig akar enni, játszani se akar. Reméljük idővel ő is túl tud lépni rajta.
2009. jan. 26. 14:29

Nagyon sajnálom!

Nekem is van egy kiskutyám és ha belegondolok,hogy elveszíthetem megszakad a szívem :-(

2009. jan. 26. 14:25
reszvetem ;legy eros ;az ido gyogyit , nekem is volt kutyusom !
2009. jan. 26. 14:25

nekünk nem volt még egy éves a cicánk-Gizmó-mikor nagy szenvedések árán elment- szörnyű volt látni a szenvedését, mikor elpusztult még hetekig vártam, hogy mellénk huppan az ágyba, vagy neki ugrik a lábunknak, pedig van egy másik is


átérzem az érzéseidet

3. Imo
2009. jan. 26. 14:21

ne szomorkodj, tudom mit érzel

én az egyik dobimat 3,5 évesen a másodikat 6,5 évesen vesztettem el a mai napig sírva fakadok ha rá gondolok

hiányzik a tökfejük

2009. jan. 26. 14:21
nagyon sajnálom. fogadd részvétem.
2009. jan. 26. 14:18
Nagyon fáj a hiánya, ahányszor eszembe jut, könnybe lábad a szemem. Mi igazi társat, családtagot veszítettünk el.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook