Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 15 év után... fórum

15 év után... (beszélgetős fórum)


1 2
50. df3f5729d1 (válaszként erre: 49. - Csikil4ny)
2015. nov. 25. 21:25

Biztosan. Bár létezhetetlennek tartom, hogy nem hagy örök nyomot az emberben.

És, hogy egy ilyen nyommal a lelkünkben értelme van e azt mindenki döntse el saját maga.

49. csikil4ny (válaszként erre: 47. - Df3f5729d1)
2015. nov. 25. 21:18
Nem vagyunk egyformák. Rengeteg házasságot meg tudnak menteni egy-két megcsalás után, ugyan én nem tudom hogyan, mert nekem "nem fér bele", de attól létezik a dolog.
48. Katinkaboszi (válaszként erre: 17. - Datapop)
2015. nov. 25. 20:53

Szerintem ti szeretitek egymást, de próbálkoztatok mindketten, ahogy le is írtad.

Meg lett a próba, azt szeretnétek, hogy együtt maradjatok, hát tegyetek érte.

2015. nov. 25. 19:59
Fényezhetjük a kakit de szerintem mindanyian tudjuk, hogy ezek után valami megválltozik, és sose lesz a régi. Ez innentől kezdve sajnos vegetáláshoz és társasmagányhoz vezet ami talán kihúza addig amíg elég nagyok nem lesznek a csemeték. Lehet pesszimista cagyok, de én így csinálnám. És ahogy írtad csikilány, egy becsületünk van. Nem árt vigyázni rá.
46. 1e53ba4657 (válaszként erre: 44. - Df3f5729d1)
2015. nov. 25. 19:35

Ki tudja mi az igazsag? :) Senki,en ugy velem a fgorumindito is hibazhatott,amit most velunk nem kozolt,de belul tudja.


Mert en nem hinnem,h a holgy titkolta a bajait,(most nem a pasi utani megvaltozast firtatom,amit nem kozolt,miert..),hanem peldaul, h nem foglalkozik vele eleget,vagy barmit,mi nem tudunk ilyet elhallgatni.Csak a ferfiak legyintenek,h "jol van asszony nyugodj el,faradt vagyok".

Utana meg tepernek ,mert erzik ludasok.


Ez nem ok a hutlensegre,mert szakithatott is volna,azt alairom.Gondolom a gyerek es a biztonsag miatt nem tette. De ezt mar mondtam.

45. csikil4ny (válaszként erre: 44. - Df3f5729d1)
2015. nov. 25. 18:49
Ezt én is így látom. A megcsalás az a kategória nálam ami azonnali szakítást von(na) magaután. Szerencsére még nem csaltak meg (vagy csak nem tudok róla), így nem az érzelmeim vezérelnek ez ügyben. Az embernek csak egy becsülete van, addig ameddig van....
44. df3f5729d1 (válaszként erre: 32. - 1e53ba4657)
2015. nov. 25. 18:40

Azért írtam amit írtam, mert szerintem hasonló képpen járt mint én. Tény és való, hogy halgattasék meg a másik fél is. De ezektől a sunyi félrekufircoktól kinyillik a zsebemben a bicska. Annyi nincs benne, hogy odaáljon közölni, hogy bocs valami elmúlt, valami nem kóser. Ebben meg ebben vagyok érzelmileg.

Azt írta ő vette észre és ő kérdezett rá.

Lehet, hogy hülye vagyok de tizen évek után egy kis őszinteséget szerintem joggal várhat el akárki. Pláne, hogyha már gyerekről van szó. És most ne merüljünk bele ebbe a bezzeg a férfiak dologba mert nem erről van szó jelenleg.

43. 76c87e32e1 (válaszként erre: 1. - Datapop)
2015. nov. 25. 12:14

A feleséged tapasztalatlan, és nem tudja, hogyan kezelje a kapcsolatokat, férfiakat, mert nem volt más neki, csak te. Nyilván hogy nem szakította meg a kapcsolatot azzal a férfival, mutatja, hogy nem kéne erőltetni ezt a házasságot, mert úgyis vége lesz előbb-utóbb.


Ha ismerné a férfiakat, kapcsolatokat, tudná kezelni a helyzetet. Akkor ha úgy döntött volna, veled akar maradni és lezárni azt a viszonyt, megtette volna. De valószínűleg mivel az a viszony nem teljesedhet ki egy igazi kapcsolatban, nem akar egyedül sem maradni, mert nem tudja, az milyen.


Sajnos a szerelem, szeretet nem mindig tart ki örökké. Ha most nem, majd jön megint egy újabb férfi, aki azt adja, amire vágyik, vagy hiszi, hogy vágyik. És lehet, hogy akkor ő megy el. Talán jót tenne nektek a szétválás, hogy ő is megtapasztalhassa, milyen az, amikor egyedül van, nincs ott a biztonsági háló, és egy olyan férfiért töri magát, akinek igazából nem kell.

42. nikletty (válaszként erre: 39. - Vacsa)
2015. nov. 25. 09:48

nekem is amúgy a férjem egyben az első komoly kapcsolatom is... lassan 13éve vagyunk együtt... én akkor tudom elképzelni, hogy ilyet tegyek, ha otthon valami nagyon hiányzik... de én olyan típus vagyok, hogy tuti sírok-rívok előtte a páromnak a változásért, mielőtt ilyet tennék... no és persze alkalom is kell erre... az sem mindegy, hogy a hölgy részéről ez szándékos volt, vagy sodródott, otthon nem volt meg minden, s könnyű volt csábulni?


Szerintem sem lehet/szabad általánosítani...

41. Panna.33 (válaszként erre: 39. - Vacsa)
2015. nov. 25. 09:48

Az.

Viszont azt figyeltem meg, hogy amikor a nő lép félre, az általában akkor van, amikor GYES után visszamegy emberek közé és valaki meg akarja dugni, amihez szebben beszél vele (nyilván) mint a férje/párja, akit már megszokott.

2015. nov. 25. 09:45

Fontos lenne tudni, hogy ő is tényleg akarja-e helyre rakni a dolgokat? hogy miért tette? amiért tette, azon tudtok-e közösen segíteni?


én azt gondolom a közös gyermeketek és magatok miatt tartoztok annyival, hogy megpróbáljátok helyre hozni... megy-e... kiderül...


idővel, időnként minden kapcsoalt kicsit elfásul, de igen ezen tudatosan kell dolgozni, s odafigyelni, s jelezni a másiknak, ha valami nem pálya...s ha mindig mindkettő akarja, vissza tudnak terelődni a dolgok. Szerintem

39. vacsa
2015. nov. 25. 09:44

Persze. Csak azok lépnek félre akik "korán" jöttek össze.

Ja és természetesen azok válnak el.


A 30 éves korban létrejött kapcsolatok, házasságok mind tökéletesek, nincs félrelépés, nincs válás.


Hagyjuk már ezt, mert marhára idegesítő általánosítás.

38. imre87 (válaszként erre: 1. - Datapop)
2015. nov. 25. 09:16

Hello!

Előre is elnézést a nyers fogalmazásért, de ez hatásos ha dönteni kell.A helyzet nem rózsás ellenben, sz*r. Megcsal téged többször is, közben ragaszkodsz hozzá. Ő is tudja mi lenne a jó, de a teste mást akar. Felszarvaz, tűrsz neki, szereted! Ő nem téged! Nyilván hogy van gyerek még sz*rabb a szitu, de döntened kell! Túl korán kerültetek össze, túl hamar találkoztatok. Ha 25 évesen jöttök össze majdnem biztos vagyok benne, hogy az örökre, tényleg örökre szól! Vágj bele az életbe, próbáld meg nélküle, találj egy olyan társat akinek valóban Te, csak Te kellessz! Persze mindezt úgy vigyétek végbe, hogy a gyerek minél kevésbé sérüljön, az ő érdekeit is szem előtt tartva! Légy férfi, légy határozott! Csapjál oda, és ha kell lépj te elsőnek!


u.i.: Nekem is kb. ezt mondták mikor hasonló cipőben voltam mint te, csak nem volt gyerek és csak 7 év volt mögöttünk! Hatásos volt, azóta megtaláltam azt, aki valóban illik hozzám és valóban kellek neki, és ez a nagy szerelem, ami előtte volt az meg sem közelítette! Légy férfi a kutyaúristenit! Nem vagy kislány!

37. kisj (válaszként erre: 1. - Datapop)
2015. nov. 25. 08:28

Vélemény?

A feleségednek van józan esze,mert "fejben tudja", hogy mi az ésszerű és a logikus.

Én ebből aleírásból úgy érzem, hogy valószínűleg hazudik saját magának és ezáltal neked is.

Lehet, hogy most meg tudjátok menteni a kapcsolatotokat, de ez csak átmeneti lehet.

Ő valami másra és izgalmasabbra vágyik, mert nemélte még ki magát igazán.

Lehet úgy érzi, hogy "túlszeretted".

Nincs erre orvosság, de az biztos, hogy magadat semmiért ne hibáztasd!

36. dominós (válaszként erre: 1. - Datapop)
2015. nov. 25. 08:00

Ha nekem ilyen férjem lenne, akkor nem kacsingatnék senki után sem. Fele ilyen sincs, mégsem kacsingatok.

Amúgy meg jól teszed, ha meg akarod a kapcsolatot javítani, mert az a dolgok rendje, de neki is végérvényesen dönreni kell. Sok sikert!

2015. nov. 25. 06:59
A dolog erdekessege,hogy minden uj kapcsolat csak az elejen jo es erdekes.Szoval felesleges igazabol a kalandozas,mert jobb nem mindig van.Persze van aki nem jon ra.
34. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Datapop)
2015. nov. 25. 06:58
Látod azt rajta h ő is helyre akarja tenni?
33. 1e53ba4657 (válaszként erre: 30. - Panna.33)
2015. nov. 25. 06:55

En ezt ugy ertettem,ha nincs mit veszitenem,miert ne tegyem. Nyilvan az ember ha fel elveszit valamit,akkor jobban ertekeli.De itt nem hiszem,h nagyon ertekeli a parjat,ha csak fejben tudja,h o kell neki.Illetve megis,tudja,h o a jobb,de nem kell a jo,az izgalmas kell.


Ha sajat maga jon ra,akkor valtozhat,igen.De ehhez ereznie kell azt is,h mi a tettei kovetkezmenye.



Lehet,h majd nyel egyet es a ferfival marad,rozsas kapcsolat lesz.:)

32. 1e53ba4657 (válaszként erre: 29. - Df3f5729d1)
2015. nov. 25. 06:50

Jajj! Ez nem igaz!


Biztos,hogy a 15 ev alatt erzelmileg es szexualisan is megkaphatta a holgy,amit kell?

Mielott azt irnad,h 15 ev utan nincs heti 7 kufirc,nem is ezt mondom.De van olyan helyzet,mikor a pasi teljesen normalisnak veszi,hogy a no mos,foz,takarit,gyereket nevel, havi 2-szer szexelnek,azt is ugy ahogy,aztan egy osszebujas egy oszinte szeretlek szo,vagy valami figyelmesseg sincs.

A no altalaban erzelmi alapon mukodik,ha nem kapja meg amire vagyik,ez lesz.Ez mind a ketto felen mulik!

Ne jelentsd ki,hogy a masik tag nem hibas,nem hanyagolta el ot ilyen,vagy olyan teren.

Mert ha igen ,akkor ne is csodalkozzon.

Persze o volt,aki ujat keresett es hat ezert kovezzuk meg.


Szerintem meg ha nem teszunk bele valamibe amit tudunk,hanem hagyjuk,hogy a mindennapokba beleszokjunk,igy fogunk jarni,a kovetlezovel is es az az utana jovovel is.


Annyiban tenyleg hibas,hogy elotte jelezhette volna a ferfinak,hogy valami nem koser,ez teny.

De gondolom a biztonsagot nehez feladni,nyilvan megtette volna,ha a ferfi nem nos,tenyleg kell neki,stb.

31. Panna.33 (válaszként erre: 30. - Panna.33)
2015. nov. 25. 06:46
Érzelmi zsarolást akartam írni.
30. Panna.33 (válaszként erre: 27. - 1e53ba4657)
2015. nov. 25. 06:45
Nem biztos, hogy mindenkinek kell az értelmi zsarolás, hogy észhez térjen. Van, aki magától is kepes felismerni, hogy mit veszíthet. Lehet, hogy ez a nő nem ilyen, de ezt nem tudhatjuk pár ideírt mondatból.
29. df3f5729d1 (válaszként erre: 1. - Datapop)
2015. nov. 25. 06:00
Az első barátnőmmel volt hasonló a szitu. 3 hónapig bírtam a harcot, aztán már úgyéreztem magamból csinálok bohócot. Sose tudtam volna mégegyszer ezek után megbízni benne. Folyton attól rettegni, hogy érzelmileg mikor gyengül el a másik. Tudod vannak olyan nagyon erős vágy alapu érzések amik ellen nem sokat lehet tenni. De tény, hogy ezek nem alakulnak úgy ki, ha a másik nem akarja ezt kölcsönösen. Nagyon tisztellek azért amit csinálsz. Nálunk szerencsére nem volt gyerek. Bele se merek gondolni mi let volna ha igen. Ebbe nem lehet okosat szólni. Fogalmam sincs már mi az ami egy életre szólna és mi az ami hazugság. Ha ki is szálsz, rajtad ne múljon, tudd elmondani, hogy mindent megtettél amire emberileg képes voltál. Így mentheted meg a lelked ebből az egészből. Amúgy senki nem tud folyamatosan 100%-ot nyújtani. Bármennyire is szeretnénk. Ez pedig az ő gyengesége volt nem a tiéd. Akár szándékos volt akár véletlen. Miatta van most ez a helyzet. És félek ez nyomot fog hagyni egy életre a gyerekben is és benned is. Ezt ti tudjátok akkarjátok e még. Ebbe nem lehet sajnos okosat mondani.
28. 1e53ba4657 (válaszként erre: 25. - Panna.33)
2015. nov. 25. 05:32
Ja.Ha mindketten akarjak.A no max akkor fogja akarni,ha a masikban csalodott.Ha vannak erzesei iranta ra fog vagyni stb..Nincs olyan h ma ezt szeretem,holnap azt.Igy nem lehet megjavitani valamit.Meg azert se lehet ,mert ezt varjak el tole.De azert remeljuk sikerul.
27. 1e53ba4657 (válaszként erre: 25. - Panna.33)
2015. nov. 25. 05:28
Amig a ferj azt sugallja a nonek,hogy : " Nem baj ha megcsalsz,csak konyorgok maradjunk egyutt." Nem hinnem hogy erre felkapja a fejet a no.Aztan eszhez ter,hogy huha elveszitem a csaladom.Nem fogja elvesziteni,max a pasi lesz lelkileg nyomorek.
26. csikil4ny (válaszként erre: 18. - Datapop)
2015. nov. 25. 01:09

Egy szakember segítségével sokkal könnyebb és kár húzni az időt. Rávilágít olyan kérdésekre amit érdemes minél hamarabb átbeszélni, megoldani. Természetesen kettőtökön áll az egész!


A gyermek meg így is, úgy is érzi, radarjuk van a problémák megérzésére. Mindenképp nyugodt környezet kell neki!

25. Panna.33 (válaszként erre: 23. - 1e53ba4657)
2015. nov. 24. 22:25

Nem biztos, hogy jól látod.

Egyébként semmi nem lesz soha ugyanolyan, mint valami előtt volt.

De lehet jobb vagy lehet mélyebb. Persze lehet rosszabb is. Ha nem ragadnak bele a dologba, pl. ha a feleség tovább tud lépni a kalandján és nem ragad bele abba az érzésbe, amit ott megkapni vélt, akkor simán van reményük valami jobbra, másra.

Egy szerelem nem attól jó,hogy olyan, mint az elején. Attól jó, hogy mélyül, változik, erősödik az akadályok ellenére is akár.

2015. nov. 24. 22:09
Persze meg lehet probalni,aztan gyere vissza,mond el,h jol lattam -e.
23. 1e53ba4657 (válaszként erre: 20. - Datapop)
2015. nov. 24. 22:07

Tehat csak szexelni akart es a holgy meg beleszerelmesedett,ezert nem tudja elvagni a szalakat.

Nincs itt semmi remeny. Csak ragaszkodas..nem fog visszaszerelmesedni beled,esetleg megmentitek a hazassagotokat,de nem lesz az,ami regen.Csak egy latszat kapcsolat .Igen,igen..nagyon szeret teged,de ez nem olyan,mint amit te gondolsz .Hogyne szeretne,ha egyutt nottetek fel.


De a fiatalsagotokat is tonkre fogjatok vagni,el kell engedni ezt. Gyereknek sem jo,ha a szuleik nem boldogok. 1 esetben lehet ebbol jo,ha o rajonne ,h beled szerelmes meg.De ez ritka,mint a feher hollo.Ezek utan??!


"Nem tudta elvagni a szalakat" hat ez jarjon a fejedben.

22. datapop (válaszként erre: 12. - Panna.33)
2015. nov. 24. 22:04
Köszi. :)
21. datapop (válaszként erre: 11. - Ancsika688)
2015. nov. 24. 22:03
Gondolom ezek idővel úgyis kiderülnek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook