Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 14 hetes fiam még mindig hasfájós.... fórum

14 hetes fiam még mindig hasfájós.... (beszélgetős fórum)


2011. nov. 19. 11:41
Mi tejallergiások vagyunk. Az én kis drágám azt nem bírta. Próbáld ki. Semmi tejtermék egy pár napig.Nekünk nem használt semmi. Rengeteg mindent kipróbáltunk, felvásároltam mindent.Szerintem is vmi nem stimmel a tejcsibe, vmit nem bír a kis pocija.
6. mogyianyu (válaszként erre: 5. - Baby0309)
2011. nov. 17. 15:55

Nálunk fokozatosan múlt el. De inkább csak sírt és felhúzkodta a lábát.

Nem lehet, hogy a tejjel van probélmája?

Minden gyerek és ember más. Nem lehet általánosítani, kinek mi mennyi ideig tart. A kisfiam 2,5 éves, de még 3 foga hiányzik. Elvileg kint kéne lenniük.

Van aki 2 évesen szobatiszta, van, aki 3.5.....

Ha jó a gyerekorvos hallgass rá, de a Papaverinivel nem veszítesz semmit! Próbáld ki!!! Minket nagyon nagyban segített! (A többi semmit!!!)

5. Baby0309 (válaszként erre: 4. - Mogyianyu)
2011. nov. 16. 15:07

És 4 hónapos kora után már nem is jött elő?

Azért kezdtem el kicsit aggódni,mert több helyen olvastam,hogy 16 hetes kor körül már nem kéne fájni annak a bizonyos baba hasfájásnak. És 2 hét múlva betöltjük,de mondom néha vannak olyan napok,amikor egész nap tekereg szegénykém. Van olyan nap is,amikor nagyon jól elvan. De ez ritkább.

Szerencsére az éjszakánk az nagyon jó,90%-ban végig alussza 1 hónapos kora óta.

Már annyira szeretném,ha nem fájna neki.

Szerintetek melyik igaz,mert erről is olvastam ezt is-azt is,hogy a hozzátáplálás megkezdésével is szokott javulni a helyzet??? Vagy épp ellenkezőleg,rontok vele?

2011. nov. 16. 14:54

Nekünk csak a Papaverini oldat segített. Ezt dokival kell kiiratni. Nem múlt el teljesen, de rövid időn belül lényegesen javult a szenvedése!

Kitartás! Mi 4 hónapig egyáltalán nem aludtunk, csak váltásban pár órácskát. 1,5 éves kora óta alussza át nagyjából az éjszakát...

2011. nov. 16. 14:50

Sziasztok!

Anyatejes,szép nagy baba.

De nem igazán látok javulást ezzel kapcsolatban,sőt néha mintha rosszabb is lenne. Grape Watert kapja,néha jó,szélcső is szokott segíteni.

Pedig minden nap kakil,de nem segít az se. Sokszor tekereg és olyankor az ölembe se jó neki.

Tornát nem igazán csípi meg a simit,ha épp fáj neki.

Mitől van ez?

2011. nov. 16. 14:49
Az enyém 4 hónapig volt az....
2011. nov. 16. 14:48
14 hetes Fiam még mindig hasfájós....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook