Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 14 éves túlsúlyos srác tanácsért folyamodik fórum

14 éves túlsúlyos srác tanácsért folyamodik (beszélgetős fórum)


18. evelyn78 (válaszként erre: 1. - Anonymus_00)
2008. nov. 8. 15:30
Sportolj valamit.Szerintem a magasságodat nézve nem is olyan sok neked ez a 83-85 kg.Amúgy sem szeretik a csajok a gizda pasikat.
17. monika1225 (válaszként erre: 1. - Anonymus_00)
2008. nov. 8. 15:05

Szia!

Szerintem előszőr is mozogj, tornázz sportolj valamit, ha szétnézel a közeledben biztosan találsz neked való sportot! Magasságodhoz nem vagy kövér!De persze, sokat kell mozognod, izommá alakítanod azt a többletet amit most kövérségnek élsz meg!Nagyon fontos, hogy nem minden lánynak tetszenek a vékony fiuk, pasik!

16. df2a740c00 (válaszként erre: 14. - 2104cc91e8)
2008. nov. 8. 13:25

Hát ez egy igazi aranyos, nagymamás hozzászólás volt! :)


anonymus, szerintem nincs semmi gond a súlyoddal, valószínűleg elnövöd, de ha tenni akarsz valamit, menj el focizni, ne ülj túl sokat a számítógép előtt, és kerüld a csokit, csipszet.

2008. nov. 8. 13:19

Az nlc.hu-n vannak szakértők, többek közt fogyókúrás is. Kérdezd meg ott is:)


Szerintem nem kell fogynod, el fogod nőni azt a plussz kiót amit magadon látsz most

14. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Anonymus_00)
2008. nov. 8. 12:48
Szerintem (adataid alapján) még nem vagy kövér, de, ha hajlamod van rá (rokonok testalkatából kiderülhet) akkor tényleg vigyáznod kell, mint az előttem szólók írták! De, Én mint Öreg-Hölgy, elmondanám, hogy nemcsak a soványság a fontos, hanem, hogy mindíg tiszta legyen a cipőd, körmöd rövidre vágva, kitisztítva! Fogaid ápoltak legyenek (szájszag mentes!)! Nemcsak desodor, hanem kis borotva-víz a későbbiekben! Tiszta ruházatról nem szólok, mert természetes. Mindezt tapasztalatból mondom, mert volt olyan fiúm aki kimondottan szép volt, de a fenti hibákkal (majdnem minddel) rendelkezett, ezért nagyon rövid ideig tartott a barátság. Kérlek, meg ne bántódj, csak segíteni szeretnék a magam módján a felnőtté válásodban! Sok sikert kívánok: Fiti
2008. nov. 8. 11:29
Hát azt hiszem ennyi csaj még ennyi kedveset nem mondott neked úgyhogy hajráá!!Láthatod megy ez!
2008. nov. 8. 11:26

Ó, ezt én is akartam írni, mármint, hogy persze minden csaj külsőre ítél először de sosem ez a lényeg.Lehet egy pasi észbontóan sármos közben meg egy tapló...de egy light mackó is lehet lehengerlő.....

Mondjuk ha keresel valami sportot amiben örömödet leled szerintem neked az még bőven elég.

A csajok meg hiába húzzák az orrukat buknak az izzadt polóra :DDDDDDDDDD

2008. nov. 8. 11:23

Ja még a csajokról!

Nálunk a suliban ha hiszed ha nem a testesebb srácoknak szint e többa csajuk mint a girheseknek....::::::::::DDDD

2008. nov. 8. 11:19
Ha apukád és anyukád magasak ,akkor még nőhetsz ,akár 10 cm-t is. Manapság már nem azt mondják,hogy 18 évesen megáll a növekedés, hanem huszon- egynéhány éves koráig még bárki nőhet. Fogyókúrázni ,a te korodban nem szabad. Inkább arra figyelj, hogy egészségesen egyél és mozogj eleget. Az alkatunkat örökölhetjük még a naygszüleinktől, de még akár a déd- és ükszülőktől is, így sokféle variáció fordulhat elő. A csajoknak a kedves, megértő srácok tetszenek :)
2008. nov. 8. 11:16
A kép jó lesz,rögtön kiderül mia probléma,vagy van-e vagy csak te érzed úgy...
2008. nov. 8. 11:11
Holnap majd megpróbálok felrakni egy képet!
7. 2d5a00656a (válaszként erre: 1. - Anonymus_00)
2008. nov. 8. 11:11

Szia!

A következő két évben olyan karcsú leszel mint anád!

A súlyod nem túl sok és most fogsz "legirhesedni"

A kamaszfiúkra jellemző ebben a korban a nagyfokú fogyás,de egy kis sporttal mondjuk tehetsz is magadért,hiszen ennek a korosztálynak ez alapvető kéne hogy legyen!!

Ha van kerdésed tedd fel nyugodtan:ezzel akorosztállyal élem az életem ,ráadásul fiúiskolában/tesi tanár vagyok:D/Hidd el sok hasonló srác van ám...

2008. nov. 8. 11:08
Szia!Elég magas vagy hogy majd bomoljanak utánad a lányok.Szerintem ne foggyál igazán, hanem inkább sportolj, eddzél valamit akkor biztos magabiztossabb is leszel.
2008. nov. 8. 11:08

fenntartom itt is amit irtam,de akár egy fej nélküli képet ha anonim akarsz lenni,de feldobhatnál:)



szóval valami edzés és vigyázz hogy több ne legyen de azért ne akarj 60kiló lenni mert az a divat ha jó így neked...szerintem nem gáz

2008. nov. 8. 11:07
Annyit tehetsz, hogy jobban odafigyelsz az étkezésre (nasikat pl. mellőzheted) és többet mozogsz. Beiratkozhatnál egy helyi sportklubba.
2008. nov. 8. 11:06
Szia! Így látatlanba elég nehéz megmondani! A súlyod alapján egy 5 kg azért lemehetne, de ne vedd vészesen komolyan. Ez még olyan "babazsír", lehet, hogy magától is lemegy pár év alatt.
2008. nov. 8. 11:06

Szia!

Azért egy képet dobhatnál fel, így nem könnyű!

2008. nov. 8. 11:04

Sziasztok!

Én egy 14 éves srác vagyok, 183cmhez 83-85 kilóval, és azt kérdezném, hogy szerintetek le kellene-e fogynom vagy nem. Én jól érzem magam így, de nem tudom, hogy majd lesz-e valaki aki belémszeret, vagy egyéb hátrányokkal jár e a kövérség.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook