Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 13. kerületben van olyan általános iskola, ahol erős angol tanítás folyik? fórum

13. kerületben van olyan általános iskola, ahol erős angol tanítás folyik? (tudásbázis kérdés)


5. school13 (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2012. nov. 2. 18:30

köszönöm a linket, meg fogom nézni.


Tényleg zavaró a school13, köszönöm az észrevételt is.

Egyébként megnéztem jobban és a 7E busszal talán nem olyan lehetetlen a helyzet, mert a Móricztól indulva a 4. megállónál ( Zugló vasútállomás) kellene leszállni. Mindenesetre még nézelődöm a közelben is.

4. zebracsikó (válaszként erre: 3. - School13)
2012. nov. 2. 09:44

a címben 13. kerület van, a kérdésedben 11. kerület.


Ezek szerint a 11. kerületben laktok. Onnan a Városligeti tényleg messze van autóval és tömegközlekedéssel egyaránt.


itt talán találsz a közeletekben is:


[link]

3. school13 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2012. nov. 2. 03:46

Az nagyon tetszik, gondolom, a Városligetire utaltál.

A Budai oldalról, ha jól láttam busszal, majdnem 1 óra lenne az utazás, ez nagyon megijesztett. Ott esetleg vmilyen email címben tudnál nekem segíteni, gondoltam írnék nekik, hátha lenne vmi ötletük. Kár, hogy nincs 4-es metro.

2012. nov. 1. 21:50
a 14. kerületben van angol kéttannyelvű, az nem jó?
2012. nov. 1. 20:43

Tudtok a 11. kerületben v. attól nem annyira messze erős angolos ált. iskolát már elsőtől?

A gyerek már nagyon jól beszél és ért angolul a külföldi tartózkodásunk miatt, de otthon hol lehetne ezt folytatni? Segítségeteket előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook