Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 13. ciklusnapi UH Closty mellett fórum

13. ciklusnapi UH Closty mellett (beszélgetős fórum)


2013. okt. 20. 10:59
szia, köszi a választ. :) nem inszemre, csak a closty mellett megmondták, hogy melyik napok lesznek a legalkalmasabbak remélhetőleg. Persze, tudom én, hogy nem verseny, csak olyan gyorsan lerendezett az orvos, hogy nem volt időm semmi kérdésre. :)
2013. okt. 19. 15:26
Szia! Inszeminációra készülsz? Szerintem teljesen mindegy, hogy ugyanakkorák, mert egy babához egyre lesz szükség. :) Nekem a doki mindig azt mondja, hogy ez nem verseny, tök mindegy, hogy másnak mi mekkora, milyen vastag....ez mind egyénfüggő. Szerintem ez az UH eredmény jó, a többin meg ne filózz! :)
2013. okt. 19. 14:31
Sziasztok! Clostilbegyt-et szedtem napi 2*1-et a 3-7. ciklusnap között. A 13. napon a jobb oldali petefészlemben 3 db 18 mm-es tüszőt láttak, a méhnyálkahártya vastagsága 7 mm. Együttlétre a 13. 15. és 17. napot javasolták. Volt valaki hasonló helyzetben? Nem gond, hogy mindhárom tüsző egyforma nagyságú? Vagy lehet, hogy valamelyik még lemarad a növésben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook