Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 12hónap 12ajándékdoboz :) -apró kis ötletek az év minden napjára! :) fórum

12hónap 12ajándékdoboz :) -apró kis ötletek az év minden napjára! :) (beszélgetős fórum)


2010. jan. 8. 13:38

jjajjjj,képzeljétek,eszembe ötlött egy aranyos kis ötlet!:)


arra gondoltam,hogy minden napra kap valami kis aranyosságot!(nem nagy értékben)-pl autóillatosító,saját készítésű cdválogatás(képek,vagy zenék),egy doboz kedvenc teája,füstőlgő,saját készítésű dolgok...vagy valami hasonlóak!:) -természetesen olyan szinten nem nagy értékben,hogy a 3000-et ne nagyon haladja meg!(mondjuk sok ötletem épp akad itthon is,szerencsére:))

viszont a 28,akkor sem jön össze,úgyhogy várom az APRÓ ötleteket,amik tényleg nem pénz kérdése,inkább kis aranyosságok!:)


üdv,pusziii,bb:)

13. babybogyó1989 (válaszként erre: 12. - Manon)
2010. jan. 7. 20:46

háááát,nem tagadom,az vagyok!:))

az ilyen utalványokkal csak az a baj,hogy 40km-re vagyunk egymástól,és nem teljesen biztos,hogy úgy tudunk egyeztetni,hogy arra a napra jöjjön ki a dolog!:SS -egyébként ez lenne a legjobb ötlet,sőőőt,még egy teljes hónapon keresztül is bevállalnám a változatosságokat!!:))

12. Manon (válaszként erre: 11. - Babybogyó1989)
2010. jan. 7. 16:37

értem :)

igazán romantikus ember vagy! :)

Örülök, hogy tetszik az ötlet... :)

egy egy napra beiktathaszt esetleg egy egy utalványt is... maszírozásra, fincsi kajakészítésre, összebújásra stb...

biztos tetszene a párodnak :)

2010. jan. 7. 16:32

nagyon aranyosak vagytok!:)

mivel nem szeretnék külön-külön válaszolgatni mindenkinek,így gyorsan összefoglalom!:)


o.andi : hááát,mit mondjak,tényleg figyelmes vagyok azzal,akit szeretek:) köszike,Neked is szép napot!:)


szöszi71 : szerintem próbáld ki Te is,nekem eddig nagyon pozitívan jött be,csak sajnos tényleg a folytatással vannak gondjaim!:S ésss a másik kérdésedre válaszolva: egy cipősdobozt bevontam kis aranyos szivecskés papírral,a tetejére ráírtam,hogy : "...hogy minden nap számítson" benne 31darab boríték,1.-jén egy boldog újéves,7.-re(mára,hófordulónk)egy édes puzzles képeslappal -a többi egyszerű szerelmes,romantikus lapok,mind külön borítékban,lezárva,annyi,hogy címzés nincs rajtuk,de egy szívpecsét van!és hogy picit feldobjam az olvasást minden napra egy banánoscsoki!:) JAAAA,és ami kimaradt a szövegből,hogy mellé egy füzet,amibe neki kell minden nap egy-két mondatot írni,miután elolvasta!:)aztán hónap végén cserélünk!:) én adok egy új dobozt,ő meg a füzetet:)-máááár nagyon várom!:)


Mamazon : igeeeeeen,nagyon jó szerelmesnek lenni!:)


vivijen : szerintem is,és eddig aki hallotta mindenki szerint egy nagyon klassz ötlet!:)


winny : igen,azt hiszem,hogy tényleg imád!:) és még a nagyfiú kicsit el is érzékenyedett,amikor meglátta,hogy mit kapott! nem konkrétan szép,inkább roppant figyelmes ajándék!:)márra meg egy nagyon édes szöveggel készültem,és webcamon keresztül néztem,ahogy kinyitja... és mit ne mondjak,ahogy elolvasta kikapcsolta a camot,és nagyon elérzékenyült:) nagyon örültem neki,mert tényleg látható volt a hatás:)


Manon : neeeeem,életem végéig nem valószínű,egyenlőre ezt találtam ki erre az évre :) lehet,hogy jövőre mégjobb ötlettel rukkolok majd elő!:) nem rossz ötlet,amit ajánlottál,csak picit azzal van a gond,hogy nem bizti,hogy meg tudom majd konkrétan oldani a hónap napjainak számával-mondjuk most a 28 még osztható puzzlevál,de aztán lehet kicsit cinkesebb lenne!:) de azért nagyon köszike,szerintem jó ötlet!:)és tutira kipróbálom egyszer:)


Sirga : köszi szépen,de hidd el nem nagy energiát vett igénybe! összvissz max 2napom ment rá!-úgyhogy nem egy ördöngősség!:) -tetszik az ötleted,csak most ismét nem adhatok neki "szöveges" dolgot majd jövő,vagy azutáni hónapban!:) de azért köszi,szerintem ki fogom próbálni!:)


Brin : nézd,tényleg nem egy hatalmas dolog,inkább kreativitást igényel! nekem konkrétan 2000-2500Ft körül jött ki a dolog,ami szerintem nem egy szörnyű összeg,ahhoz képest,hogy minden nap meg tudom lepni :) -persze,lehet,hogy csak nekem nem sok!:)


Várom továbbra is az ötleteket! Pusssszi,bb :)

2010. jan. 7. 15:32
Ez naggyoon jó :) én is szeretnék ilyet :) de minden nap???Nem sok az egy kicsit?Anyagilag?
2010. jan. 7. 14:21

Klassz ötlet, nekem is tetszik. Biztos nem lenne hozzá energiám, úgyhogy külön ezért is gratulálok! :) Ötletem sajna nincs, de ha lesz, ígérem, visszajövök!

Egyetlen dolog jutott eszembe. A fiam kapott tavaly egy "Mosolydoboz"-t az osztálytársától. Egy egyszerű dobozt vont be szép papírral, és kis papírlapokat rakott bele. A lényege az, hogy ha rossz kedve van, akkor kihúz egyet - a fiam -, és egy vicces kis mondat, vagy kedves történet mosolyt csaljon az arcára.(Azt hiszem, nem tudom érthetően elírni! :) )

2010. jan. 7. 14:20
Erre a hónapra mit tettél a dobozba?
2010. jan. 7. 14:15

Szia!

Nahát micsoda ötletek...

bocsi... de felvetődött bennem, hogy ezt életed végig így fogod vele csinálni???


ötlet: össze lehetne hozni egy olyat, hogy testrészeidet fotózod le és az utcsónapon kijön egy jó kis fotó rólad :)

persze nem durva képekre gondolok, csak szép erotikusra :)

Ha nem jó ötlet, bocsi...

de ez volt a köv ami beugrott.

Jó készülődést!

M.

6. winny (válaszként erre: 1. - Babybogyó1989)
2010. jan. 7. 14:12

Azta:)

Jó ötlet.Imád a párod biztos.Megérdemled!

2010. jan. 7. 14:11
Ez gyönyörű ötlet tetszik :)
2010. jan. 7. 14:11
Milyen jó is szerelmesnek lenni!
2010. jan. 7. 14:08

Szia!

Nagyon jó ötlet amit kitaláltál, tetszik:)

Lehet, hogy én is követlek, de ötletem nincs, hogy mit is lehetne tenni a dobozba:)

2. o.andi (válaszként erre: 1. - Babybogyó1989)
2010. jan. 7. 14:08

Te milyen kis figyelmes vagy...Nekem ilyen eszebe sem jutna...

ha lesz ötletem irok...

szép napot!!

Andi

2010. jan. 7. 14:06

Segítsetek,hogy egész évben el tudjam varázsolni páromat,az év minden napján!!:) Minden hónapban kap tőlem egy ajándékdobozt,amiben a hónap napjainak megfelelő számú ajándék van! A januárit már szépen bontogatja,de a többi hónapra kellenének jó kis ötletek!:) Megköszönném!:)


Sziasztok!


Párommal pont ma 2hónapja,hogy együtt vagyunk,és remélve,hogy együtt is maradunk kitaláltam neki egy egész éves - minden napos ajándékötletet!


Méghozzá,minden hónapban kap tőlem egy ajándékdobozt,amiben a hónap napjainak megfelelő számú ajándék van! Most januárban is kapott egyet,vagyis már 31.-én elkapta,és 31 darab boríték van benne,amiben képeslapok vannak idézetekkel,és édes kis szivecskékkel,pluszban még a boríték is meg van "bélyegezve",ugyanis kis szivecskés,meg hasonló pecsétekkel "megbélyegeztem"!:) Minden lap mellé kapott egy banánoscsokit,hogy kicsit érdekesebb legyen a bontogatás!:) Persze a fontos napokat mindig kiemelem mint pl a 7.-ét,mivel az az "évfordulónk napja"-úgyhogy kiemelem minden hónapban,csakúgy,mint a többi "jeles" eseményt!


Nah,mármost kellene lassan készítenem a februárra való dobozt,és így tovább,de sajnos konkrétan ötlethiányban szenvedek! Mi az szerintetek ami egy hónap minden napján érdekes lehetne?? Természetesen a napi csokiadagja nem maradhat el az ajándék mellől!:)


Köszi szépen a segítséget,és Nektek is ajánlom az ötletet,szerintem nagyon praktikus,és aranyos,és nem kell,hogy nagy dolgot tegyünk ahhoz,hogy kicsit szebbé tegyük a párunk mindennapját!!:)


Üdv,köszönet,és pusziii,bb :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook