Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 12.hetes terhes vagyok, Ospen film tablettát írt fel az orvos, van valamilyen tapasztalatotok a gyógyszerrel kapcsolatban? fórum

12.hetes terhes vagyok, Ospen film tablettát írt fel az orvos, van valamilyen tapasztalatotok a gyógyszerrel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 20. 08:17

sziasztok


nagyon szépen köszönöm a válaszokat, a vizeletemben találtak baktériumot, és a háziorvos arra írta fel a gyógyszert.


a nődikohoz majd jővőhéten szerdán fogok menni, de tegnap azért megpróbáltam felhívni, de csak sms bent tudtunk beszélni...


kicsit féltem a babát, hogy még kicsi hozzá, de a háziorvos azt mondta szedhetem, meg A beteg tájékoztaton is rajta van.

2010. nov. 18. 21:28
Én is úgy tudom, h egy régi, kipróbált gyógyszer, többek között valószínűleg ezért is merik terheseknek is adni.
2010. nov. 18. 21:25
nagyon beteg vagy? nem lehet gyógyszer nélkül átvészelni? azért kérdezd meg a nőgyógyászodat is.
2010. nov. 18. 20:28
ez kimondottan olyan antibiotikum amit szabad terhesen szedni, én is kaptam mind a 3 terhességem alatt (légúti megbetegedésre) nem lett semmi baj
2010. nov. 18. 20:25
Ha kell, akkor szedd be. Milyen szisztémás gyulladásra írták fel?
2010. nov. 18. 20:24
ha az orvos tudja,hogy terhes vagy és a betegtájékoztató is azt írja lehet akkor nyugodtan vedd be,én az első terhességem alatt semmicilint szedtem,csak tudják mit lehet és mit nem lehet ilyenkor szednünk
2010. nov. 18. 20:23
Lehet szedni, ez a régi Maripen hatóanyaga újabb kiadásban.
2010. nov. 18. 20:21
Előre is köszi a válaszokat, a betegtájékoztató azt írta lehet terhesség alatt szedni, de én egy kicsit tartok tőle

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook