Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 12. hetes kombinált teszt fórum

12. hetes kombinált teszt (beszélgetős fórum)


2012. dec. 17. 11:53
Mi nálunk a közeli kórházba nem is végzik már,ha akarok ilyet utaznom kell a messzebbibe...
8. Kimora (válaszként erre: 7. - Judit_Dani)
2012. dec. 17. 09:02

Én is magánhoz járok, de a vizsgálat az a kórházban van ahol dolgozik. Mert ha a fogadottad az adott kórházban van akkor ott sem kellene fizetned :( Bár én egy kis városban lakom, ahol eleve nincs semmi más lehetőség ilyen vizsgálatra..lehet azért ingyenes nekem eleve a kórházban?

Elég sajnálatos hogy normális alap vizsgálatokért fizetni kell :( Nálam a toxot 4 hetente nézik, sok helyen hallottam az is fizetős :( Csak tudnám akkor a TB mire van :(

7. Judit_Dani (válaszként erre: 4. - Kimora)
2012. dec. 16. 19:57
Igen, nekem is ezt mondta az sztk-s nőgyógyász, hogy valami pályázati pénzből ingyenes itt. Én egyébként magándokihoz járok, és azért egyeztettem vele is. Azt mondta, nyugodtan menjek az ingyenesbe, mert azért nem mindegy a pénz, de az Istenhegyi a legmegbízhatóbb. Most van egy kis lelkiismeretfurdalásom, hogy ide megyek...
2012. dec. 16. 12:16
Akkor helye váltogatja :( Szomorú :( Nekem ingyenes volt a vérvételes is :( Én 31 hetes vagyok
2012. dec. 15. 13:36

Már nem ingyenes.A down szűrés a 12héten történik,Uh-val ha valaki akar vérből is annak fizetnie kell.

17hetes kismama.

4. Kimora (válaszként erre: 1. - Judit_Dani)
2012. dec. 15. 08:33
Nálam minden teszt ingyenes volt...de csak akkor ingyenes azt mondta az orvosom ha az adott kórház egy adott pályázatot megnyert. Anélkül fizetős. Ennek kérdezz utána a kórházadban :(
3. Judit_Dani (válaszként erre: 2. - Kukacc)
2012. dec. 14. 22:55
:-(
2012. dec. 14. 12:25
Úgy tudom, már sehol sem végzik ingyenesen ezt a tesztet.
2012. dec. 13. 19:52
Tud valaki S.O.S. infót arról, hogy a 18. kerületi sztk-ban ingyen végeznek 12 hetes kombinált tesztet? Én egy éve az Istenhegyin voltam, akkor is 15.000.- volt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook