Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 12, 5 éves szuka kutya ivartalanítását hol végeztessem? fórum

12, 5 éves szuka kutya ivartalanítását hol végeztessem? (tudásbázis kérdés)


11. lilibe
2014. júl. 30. 01:45
Ennyi idősen már nem szokták a kutyákat ivartalanítani.
2014. júl. 28. 23:28
Ennyi idosen mar nem ajanlott altatni.
2014. júl. 28. 19:02

Köszönöm az eddigeket. Külön-külön nem szeretném, így egyben:

Tacskó/dobberman:-) keverék, tacskóméret. Tavaly volt először álvemhes. Sajnos idén megint. Azt mondta a doki, hogy nagyon megviseli a szervezetét, emlő/méhgyulladást okoz. Egyébként energikus, meghallgatta a szivét, azt mondta semmi gond vele. Úgy döntöttem, elviszem valamikor az állatkórházba és rákérdezek. Tavaly azt mondták, hogy ha idén is előjön, akkor érdemes róla beszélni. Ha ott is javasolják, inkább mellettük döntök. Nagyon szeretem, sajnálom és aggódom érte.

2014. júl. 28. 18:55
Nekünk már a 7 évesnél sem ajánlották.
2014. júl. 28. 18:54
Ebben a korban már nem ajánlott.
2014. júl. 28. 18:54
Én is megkérdeztem, nekem 11 évesen már azt mondták, hogy idős az altatáshoz, és nem nagyon altatják, csak ha muszáj.
2014. júl. 28. 18:54
Ennyi idősen nem merném...
2014. júl. 28. 18:54
Tényleg szükséges ez?Egy ilyen idős kutyánál már komoly kockázat egy műtét.
2014. júl. 28. 18:53
Ha mindenképpen műteni kell, az állatkórházat választanám. Ilyen idős kutyusnál inkább legyen egy napos megfigyelés.
2014. júl. 28. 18:52
Nagyon meggondolnám, hogy ivartalaníttassam az ilyen idős kutyámat, vagy sem. De inkább nem. Milyen kutya?
2014. júl. 28. 18:46

Kiskutyám ivartalanítását javasolta az állatorvos, álvemhesség miatt. Ő elvégezné a rendelőben, majd kb. 2 óra mulva el kell hozni. Ha mindenképpen szükséges, ezt válasszam, vagy inkább állatkórházban végezzék el, ahol 1 napig még benntartják. Nem kérdeztem, ő mennyiért végezné, de onnan csak taxival tudnám hazahozni, ami kb. annyi, mint az állatkórházban 1 napi "ápolás".

Tapasztalt, segítő hozzászólásokat előre is köszönettel fogadok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook