Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 11.kerületi Babák és Mamák! Ha barátot kerestek a manótoknak gyertek és találkozzunk! :) fórum

11.kerületi Babák és Mamák! Ha barátot kerestek a manótoknak gyertek és találkozzunk! :) (beszélgetős fórum)


2012. okt. 9. 22:45
hát úgy veszem észre eléggé szűk lesz ez a kör sajnos. :(
2012. szept. 30. 21:37
:) benne vagyok.. :P
2012. szept. 30. 20:16
Hát, megnézhetjük, mi sül ki belőle:)
2012. szept. 30. 16:24
hát a játszást idéző jelben értem, hogy legalább baba társaságban legyenek legalább is az enyém nagyon igényli és letenni őket együtt és lesz ami lesz.. :) lehet el gőgicsélnének együtt meg vigyoriznának. mi meg elég közel lakunk a móriczhoz. :)
2012. szept. 30. 15:17
Szia:) Én meg Moncsi, és van egy 5.5 hónapos manóm, Mira. Nagyon jójnak tartom a kezdeményezést, csak azt nem nagyon tudom elképzelni, hogy tudna játszani együtt két ekkkorka? Amúgy a Móricz Zs. körtérnél lakunk:)
2012. szept. 30. 08:57
Sziasztok Dia vagyok és van egy 8 hónapos kislányom Gréta! Nagyon egyedül van és amikor kiviszem a játszótérre látom mennyire oda van a gyerekekért ezért barát kutatási kommandóba kezdtem neki.. :) Ha bárki hasonló helyzetben van és lenne kedve egy kis baba talira csak írjon!! :) Várunk mindenkit nagy szeretettel.. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook