Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 100kg feletti kismamák fórum

100kg feletti kismamák (beszélgetős fórum)


5. t.dorothea (válaszként erre: 4. - Maydy)
2016. jún. 17. 21:22

Szia :) A fórumot azért indítottam mert több kérdésnél is olvastam,hogy nincs kivel megosztani a sajátságos gondokat és a vékonyabb kismamáktól sokszor kapnak rosszindulatú megjegyzéseket a molett kismamák. Ezért gondoltam legyen egy hely ahol beszélgethetünk,kérdezhetünk vagy csak csak úgy mesélhetünk :)

Gravidáról és Elevitről is hallottam olyanokat,hogy étvágynövelők és hányingerük lesz tőle a kismamáknak. Mi az első babánkat várjuk,úgy néz ki fiúcska lesz,már 26+5 vagyok,a Femibionnal teljesen ki vagyok békülve. Kb a 6.héttől a 11.hét végéig egész napos rosszulléteim voltak,bár néha akadt 1-1 "szabadnapom" :D A pozi teszt óta tp-en vagyok,már volt 2 korai vetélésem 3 éve,így a doki nem engedett vissza dolgozni+ az oviban a gyerekektől mindig összetudtam szedni valami betegséget,ez pont nem hiányzott :)

2016. jún. 16. 13:14

Hali!


Hát, szerintem meg megütöm a 100-at. A mérleggel már évek óta nem tárgyalok. Mondjuk 174 vagyok és arányos, nem "unicumos üveg", akiknek azért csak nehezebb lesz cipeli a fent gyarapodó súlyt.



8 hetes leszek pár nap múlva. 2 hete intsant rosszul lét, el is mentem 1 hét táppénzre. Konkrétan csak onnan veszem észre hogy éhes vagyok, hogy a hányinger, émelygés közben megkordul a gyomrom....ennyi, semmi más jele nincs, mert ez az undor egyfolytában rajtam van.

Tegnap este vége sikerült hánynom...bár nem szerettem volna,de a Béres Gravidából alighanem most lett elege a szervezetemnek, amit megtudok érteni. Egyszer már majdnem megakadt a torkomban, ha a nyelés után rögtön nem egy öklendezést vágok le, akkor ott maradtam volna :D Minden szép és jó.


Veled mi van? Miért írtál ki kérdést?

2016. jún. 11. 12:00
Sehol senki? :(
2016. jún. 8. 23:38
:)
2016. máj. 12. 16:47
Sziasztok,100kg feletti kismamákkal beszélgetnèk,tapasztalat csere-vélemény :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook