Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 100 kiló felettiek klubja fórum

100 kiló felettiek klubja (beszélgetős fórum)


18. rozsaajq (válaszként erre: 17. - Vince)
2004. márc. 17. 22:02
Azért, mert 98 a süllyedésem s most még vár rám pár vizsgálat. Ugyan nincs semmi tünetem, de ez állati magas. Most az orvosommal kutorásszuk az okokat. Egyébként egyetértek. Bele kell vágni!.Vince mennyi idő alatt érte ezt el?
17. vince
2004. márc. 17. 21:13

Vince ugy kezdett hozza, hogy olvasta hoxa oldalait es rajott, hogy most vagy soha. Elkuldte az aszisztenset a konyvert es egesz hetvegen olvasta, termeszetesen rogton el is kezdte. Sajat tapasztalat, ha varsz valamire akkor sok kifogas jon es meginog az ember.Nekem bejott es meg 100 kornyeken mozgok, de mar napok kerdese.

Amugy koszi hoxa igy ismeretlenul is.


16. vince (válaszként erre: 15. - Rozsaajq)
2004. márc. 17. 21:10
Miert varsz a hetfore? kezd el holnap akkor elobb ered el a sikeredet.
2004. márc. 17. 20:42

Sziasztok!

Csatlakozhatnék a klubhoz már most? Hétfőn vágnék bele a dologba. Olvasom a könyvet, voltam orvosnál. Nagyon kis tudományos vagyok.:))41/167/1.. mittomén? Mondjuk 120?

14. Hoxa
2004. márc. 17. 13:01

Hihetetlen, pont egy ilyen topiktéma forgott a fejemben :)) Valaki olvassa a gondolataimat? :)


Sajnos csak csatlakozni tudok ehhez a klubhoz :( Remélem egyszer majd ki is léphetek belőle.


Hoxa

13. dóri (válaszként erre: 5. - Oti)
2004. márc. 17. 12:35
Én szedtem a Bio-slim-et, talán elveszi az étvágyat, de nem vagyok benne biztos. Nálam nem jönnek be azok, amiket étkezés előtt fél órával kell bevenni, mert naná, hogy akkor jön ey telefon, egy ügyfél, stb, és nem tudok enni, csak jóval később. Ki tudja, hogy akkor hat-e?
12. lilamacko (válaszként erre: 9. - Vince)
2004. márc. 17. 11:28

Szevasz Vince!

Végre egy férfi sorstárs hasonló paraméterekkel. Kérlek tájékoztass e fórumban, hogy mikor kezdtél, s hogy haladsz?

Köszi.


11. csingiling (válaszként erre: 10. - Dundy)
2004. márc. 17. 11:11

Szió Dundy!! Van az Ilcsi néni féle Vérpezsdítő testápoló...enyhén fahéjjas illatú..azzal kenem be a combom, fenekem, és az alhasam. Utána folpack-kal betekerem!Belebújok egy tréningalsóba, utána az ágyba, jól bedunsztolom magam és a melegtől beindul a folyamat! Rettentően ég, de ki kell birni 20-30 percet. Utána a folpackot levágom magamról..és hagyom hogy a krém felszivodjom..de ez már alvás közben is megy))))

Ajánlom mindenkinek...nagyon kifeszül a bőr és rugalmas lesz. Ilcsi termékeket kozmetikusnál lehet vásárolni...puszi:)**

10. dundy (válaszként erre: 8. - Csingiling)
2004. márc. 17. 06:42
Hali! Hogy csinálod a tekercselést?
2004. márc. 17. 05:58
186/104
2004. márc. 17. 00:34

Sziasztok!!)))

Én már csak két számjegyű vagyok....hurráá)))De most már megint elindulhatna a fogyi...most is betekercselve ülök itt hogy szép formás legyen a combim és a popim)) 175cm vagyok és 70 kg szeretnék lenni)) Sok sikert mindenkinek))) :-**

2004. márc. 16. 23:10

Sziasztok!

Sajnos én is száz kiló felett vagyok, pedig még csak 23 leszek. Ma van pont egy hónapja, hogy csináljuk a hugommal együtt a diétát. Róla szinte folynak a kilók, rólam viszont csak vánszorog. Igaz ő kb 80-85kilóról indult. Nekem sajnos nagyon sok gondom van az anyagcserémmel. különböző füveket és hashajtókat szedek. Az édesség pedig most kezdett el nagyon hiányozni.Nem tudja valaki, hol lehet édesités nélküli pudingport, és csokit venni? Köszi ezt a klubbot! sziasztok, holnap jövök megint

2004. márc. 16. 22:56

Az sem mindegy, hogy a 100 kg feletti illető férfi vagy nő, s hogy milyen magas, de azért örömmel veszem, hogy az "elitnek" külön klubja van. Én 186 cm magas férfi vagyok, aki 110 kg-ról indult, 1,5 hónap alatt fogyott Atkins nélkül 4,5 kg-ot, s 3 napja Atkins-szel folytatja. Ígérem a klubtagokkal akkor is szóba állok, ha már 90 kg alatt leszek.

S egy kis reménykeltés: minél dagadtabb valaki, annál könnyebb sokat fogyni, csak elhatározás és hit kell hozzá.

Üdv: Lilamackó

5. Oti
2004. márc. 16. 22:32
Ti hogy álltok a mozgással? Mi a véleményetek az aranymozsaras Bio-Slimről? A patikában ajánlották, hogy jó a diéta mellé. De a mi súlycsoportunknak is használ? Van valakinek tapasztalata erről?
4. f954ece72f (válaszként erre: 1. - Dóri)
2004. márc. 16. 22:01

Dóri ne keseredj el.Ebből a klubból senki nem mehet el mig nem érte el a kitűzött célt.Ha máshogy nem megy befalazzuk és azt eszik amit a fönökasszony naponta bead a kisablakon:))

Menni fog..a kezdet nehéz és légy türelemmel, hisz nem két hónap alatt szedtük magunkra a terhet.Segítség meg mindíg akad, akár egy-két biztató szó.Miért pont Neked ne menne, hisz már fogysz?

2004. márc. 16. 20:55

en is folotte vagyok, de mar csak egy hetig:)))


2004. márc. 16. 18:19
Én most 107 kg vagyok. 116 kg-ról indultam, bár ebből 6 kg, nem Atkinstól ment le. Nekem ez tűnik eddig a legtarthatóbbnak, és nekem ez a lényeg, mert nem lóverseny és jójó-ra sincs szüksége senkinek. De én most leálltam, mert találtam egy orvost, aki segít nekem. Mivel ekkora felesleg 52 évesen, már okoz gondokat is. Abban mardtam vele, hogy most megpróbálom a 4. fázist (napi 100-150g szénhidrát), közben étrendkiegészítők és miután az anyagcserém normalizálódik, utána jöhet a fogyás. A furcsa az, hogy nekem lassan az a nehéz, hogy hozzak össze ennyi szénhidrátot naponta mivel csak összetett, nem finomított a megengedett.
2004. márc. 16. 17:12
Ha nem csak én vagyok, aki 100 kilónál is nehezebb, akkor szívesen látnám a hozzászólásotokat, véleményeteket erről a diétáról. Úgy gondolom, hogy akinek sikerült magát ilyen súlyra feltornáznia, az már többször is megpróbált lefogyni, de mindig több jön vissza, ha abbahagyja az éppen aktuális diétát. Nekem már elment minden fogyókúrától, csodaszertől a kedvem, kitartásom, de most ez új erőt adott. Eddig kb.négy kilót adtam le 15 napalatt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook