Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 100 kg felett...Fogyicsapat kerestetik :) fórum

100 kg felett...Fogyicsapat kerestetik :) (beszélgetős fórum)


18. robkim
2011. okt. 13. 23:33
Én is csatlakozom a magam 140 kilójával.
2011. jún. 1. 13:48
Szintén! Csatlakozom.
16. Anzse (válaszként erre: 15. - Mannus20)
2011. jún. 1. 13:47
Én még jócskán 100 felett vagyok:)
2011. máj. 26. 22:52
Sziasztok!Van itt még valaki??vagy már mindenki 100kg alá ment?? :S :) :) :)
14. erdeitunder (válaszként erre: 1. - Pinklakk)
2011. ápr. 28. 20:37

Sziasztok :)

Viccelsz? Rettentően sok? Szerintem nagyon nagy eredmény.- 2 hónap alatt. Nagyon ügyes vagy :)

2011. ápr. 7. 10:41

Sziasztok!

Én is csatlakoznék 96kg-val, célom az esküvőm(10éve)körüli súlyom lenne 68kg....

Versenysúlyom(12éve) amúgy 54kg volt....régi szép idők.Bár én akkor is irtó kövérnek éreztem magam...na most az is vagyok.

Februárban már neki kezdtem és 1 hónap alatt le is ment 8kg, de egy súlyosbodó allergia miatt abba hagytam. Amúgy én rendszeresen sportolok-lovagolok, ill. futópadon kínzom magam...de az esti falási roham....

2011. ápr. 6. 13:19

Sziasztok!Nagyon jo hogy végre van egy csapat ahol most kezdik a fogyást.Szeretnék csatlakozni én 92 kg vagyok,de nagyon szeretnék köztetek lenni.Fogytam már kari elött (nem sokat)5kilot de ugyahogy lement vissza is jött.

Mert szerintem eggyütt könnyebb.

2011. jan. 26. 08:41

Sziasztok!

Nem tudom én csatlakozhatok e a csapathoz,mert már nincs ekkora túlsúlyom (szerencsére).De 2009decemberében 97 kg-ról kezdtem a diétázást

.Nekem az Atkins módszer jött be,mert nagyon magas volt a cukrom,ez pedig szénhidrát diétán alapul.

A csúcs a fogyásomban 68 kilógramm is voltam,sajna aztán nagyon elengedtem magam,így most előröl kell kezdenem,mert jelenleg 76kg. vagyok!

De fel a fejjel csajok,mindent lehet,csak akarni kell.

2011. jan. 11. 11:56

Ja és az édesség!

Most csokik és esti nasik helyett inkább albát reszelünk és fahéjjal ízesítjük, vagy egy fél banánnal, vagy kis kanál mézzel, esetleg ananásszal.. és működik! Elég ahhoz, hogy elmúljon a kívánás:) és egészséges is!

Bár kalória azért van bőven az almában és banánban is...

9. d640af9e6d (válaszként erre: 8. - Anzse)
2011. jan. 11. 11:54

Valami hasonló:)

Nem számolok kalóriát, mert már annyit tettem, hogy a fejemben van nagyjából :)

Lényeg, este 6 után semmi, sok folyadék és zöldség gyümölcs fehér hús és hal. Kenyér helyett wasa vagy abonett ha nagyon hiányzik... Csak barna rizs vagy hajdina ha nem megy a csak zöldség köretnek...

...és a mozgás lenne a lényeg, de még mindig hadilábon állunk egymással, de tegnap este tornáztam.

Igaz a mondás diéta+mozgás, de kiegészíteném a TÜRELEMMEL, mert nekem számtalan próbálkozásomnak ő szegte útját....

Sok sikert!

2011. jan. 9. 21:50

Sziasztok,

én kalóriát számolok és az elmúlt egy hét eredménye - 2,1kg. Voltam egyszer úszni és egyszer tekerni kondiba.

Minél lassabb fogyunk annál eredményesebb. Remélem az eddig lement 15 kg nem fog csak úgy visszajönni:)

Holnap is megyek kondiba bicajozni...és fini harcsapaprikást főztem az lesz a holnapi ebéd.

Ti milyen módszerrel próbálkoztok?

2011. jan. 9. 21:34

Én is kíváncsi lennék rá, de sajnos nagyon elnémult mindenki :(

Hova letettek?

A 7vége részemről "elment" azaz durva dolgokat nem ettem, ma este kívántam édeset, megettem 4 db aszalt körtét...sajnos 19:00kor...

Szépen lassan megszokom a 18:00 órai kakukkot!

Veletek mizu?

6. zsanzi88 (válaszként erre: 1. - Pinklakk)
2011. jan. 7. 18:57

Szia! Gratulálok a sok fogyáshoz !!!!

Milyen módszerrel sikerült ilyen rövid idő alatt rengeteget fogyni? Áruld el a titkot:)


Sok sikert a többi fránya kiló leadásához és majd a baba projekthez is :)

5. d640af9e6d (válaszként erre: 1. - Pinklakk)
2011. jan. 7. 18:52

Köszi! :)

Ide is becsatlakozom, bár épp most léptem be a január 10-i csapathoz, de inkább idehúz a "kicsi" szívem :) Ha nem bánjátok! 114 kg tömör gyönyör vagyok :)

4. Anzse (válaszként erre: 1. - Pinklakk)
2011. jan. 7. 09:23

Szia!


Én is szívesen csatlakozom!

Én közel annyiról indultam, mint amennyi most vagy. De azóta lement 14,5 kg majd karácsony táján visszajött 1,8 kg. Most újult erővel folytatom azt, amit elkezdtem október elején.

Semmi extra, csak számolom a kalóriákat, és megpróbálok, heti két mozgás formát beiktatni. Van egy 3,5 éves lányom, akivel szeretnék majd lépést tartani...

Te miként olvasztod a kilókat?

3. Pinklakk (válaszként erre: 2. - Zelzele)
2011. jan. 6. 20:03
Örülök, hogy velem fogsz tartani, együtt remélem könnyebb lesz. :) Mik a terveid, hogyan szeretnéd csinálni... na meg persze mi lenne számodra az álomsúly?
2011. jan. 5. 14:47
En csatlakozom hozzad:-)))) En 106-rol indulok.
2011. jan. 4. 11:53
Sziasztok! …még leírni is sok, talán a képernyő sem bírja el, …150 KG… voltam 2 hónapja, most jelenleg 133kg… tudom ez is rettentően sok, de legalább elkezdtem és ezúttal nem fogom feladni, egyszerűen nem tehetem!!! Szeretnék végre boldog lenni, büszkén felemelt fejjel járni és gyermeket szülni a páromnak. Remélem sokan csatlakoztok a fórumhoz és együtt könnyebben tudunk majd a kilók elleni harcban boldogulni. Csatára fel, induljon a küzdelem!!! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook