Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 10 tipp, hogy télen se szenvedjen a bőre fórum

10 tipp, hogy télen se szenvedjen a bőre (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 10 tipp, hogy télen se szenvedjen a bőre

2017. szept. 17. 23:44

Carmex ajakápoló jött be nekem, meg egy másik,ami vegán: crazy rumors

Egyébként a méz is sokat segít:)

2009. jan. 18. 15:05
Sziasztok! Az aloe termékcsaládból a Lips nevű ajakír a legtutibb! Még a herpeszre is nagyon jó. Rendelni kell a Forever- esektől, ha elakadsz írj!
2009. jan. 15. 17:44
a szódabikarbónás fürdő valóban széppé teszi a bőrt, de csak felpuhítja a szaruréteget, így azt érezzük hidratál..de jó nagyon
2009. jan. 15. 17:42
ha a szátok kireped akkor tanácsos, nem Labelloval kengetni, mert ahogy hallom úgy van kifejlesztve, hogy minnél jobban kened annál jobban szárad a szád..Ügyes marketingfogás...Nos ami nekem bejött egy drága és egy olcsóbb készítmény, Clinic ajakápoló, illetve a Lush termékek Lipbalm-ja(kis kerek dobozocska különböző ízekben)..Illetve a Nivea krém(KÉKDOBOZOS)de az íze a Niveának nagyon nem jó:))))...
10. hermia (válaszként erre: 6. - Jekaterina)
2009. jan. 12. 13:42
Nekem is iszonyúan ki van száradva a szám. Pedig már nem is labellót, hanem sima gyógyszertári szőlőzsírt használok. De ilyenkor este lefekvés előtt vastagon bekenem a számat sima kék dobozos níveával. Ez mindig bejön!
2009. jan. 11. 18:47
Én most sima körömvirággal kenem magam,mert a viszketés lassan tényleg elviselhetetlen. Remélem segíteni fog.
2009. jan. 10. 18:20
Sokszor tapasztalom télen, hogy fürdés után ( persze ilyenkor olyan forró vizet engedek a bőrömre amit csak bír)hogy testszerte viszketek. Sajnos nagyon kellemetlen ez az érzés, és csak többszöri testápoló használatával csökkenthető. A számról meg ne is beszéljünk! Hagyján hogy száraz és cserepes, de addig piszkáltam ma is, amíg egy ilyen nagyobb darabor le nem téptem. Utána persze vérzett a szám rendesen. Hiába használok labellot semmit nem segít.
7. katácskák (válaszként erre: 2. - Winny)
2009. jan. 10. 06:01
Azt is olvastam, hogy méregtelenít is...:)-állítólag
2009. jan. 10. 05:34
Nekem a szám lett cserepes. állítólag a Labello, meg a hasonló termékek hatása nem hosszantartó. Ti mit gondoltok?
5. cb4c323adf (válaszként erre: 4. - Valcsi)
2009. jan. 9. 17:51
1 -2 kávéskanálnyit tegyél bele de a fürdősókban is van olyan amelyik tartalmazza....
2009. jan. 9. 17:04
Mennyi szódabikarbóna kell a fürdővízbe?
2009. jan. 9. 16:43
Belerakod a vizbe? Nekem mostanában borzalmasan viszket a combom. Lehet h a hidegtől?
2009. jan. 9. 11:09

Ez nagyon ötletes!

A szódabikarbóna használatát még az anyukámtól tanultam.

Egyébként fogfehérítésre is kitűnő:)

2009. jan. 9. 11:03
A hidegebb időjárás sok ember számára nem csak annyit eredményez, hogy kipirosodik a bőre az arcán, kezén, és lábán. Sokunknál húzódó, száraz érzés is jelentkezhet, ami hajlamossá teheti a bőrünket a hámlásra, berepedezésre, de akár még az ekcémára is. A fűtési szezon bendulása pedig a tüneteket még jobban felerősítheti, hiszen a benti levegő ezáltal szárazabbá válik.

Ugrás a teljes írásra: 10 tipp, hogy télen se szenvedjen a bőre

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook