Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 10 tipp, hogy nyugodtan mehess étterembe a gyerekkel! fórum

10 tipp, hogy nyugodtan mehess étterembe a gyerekkel! (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 10 tipp, hogy nyugodtan mehess étterembe a gyerekkel!

6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Sajtó)
2018. júl. 16. 09:26
És természetesen menjen mindenki a Városliget Café-ba!:D
2018. júl. 16. 09:14

Egyetértek Izmoskörtével.

Nem kell 10 pont, nem kell rástresszelni, eleve úgy kell nevelni egy gyereket, hogy bárhová el lehessen Vele menni.

2018. júl. 15. 06:19
Én erre csak azt tudom írni,hogy az én unokám majdnem meghalt az éttermi grillezett hústól,vérmérgezést kapott 2 napig élet-halál között volt, nem hiszem hogy valaha megy még étterembe!Tisztelet a kivételnek,vannak jó éttermek is,de sajnos vannak rosszak is!Nagyon kell vigyázni, mindenkinek ajánlom!Valcsi 2
2018. júl. 8. 15:12

Maximálisan egyetértek.

Az sem ifjúság elleni bűntett, ha kicsi korában rendesen tud késsel-villával enni.


Persze ehhez a megfelelő kultúrával rendelkező szülők is kellenek. Hallottam (a szomszéd asztalnál ültek) egy családanyát, aki magához ragadta a rendelés jogát. A kiérkező pincérnek bediktálta a saját rendelését(!!!), majd sorra kérdezte a vele egy asztalnál szégyenkező családtagjait: és te? És te? És te? (Elég hangosan előadva ez elég visítósan hangzott).

Az asztali társalgást is meglehetősen hangosan folytatta, és hallottam, ahogy a családja próbálja csitítani. Kellemetlen volt.

2018. júl. 8. 15:01
Nekem csak 1 tippem van! Meg kell nevelni. Akkor bárhova el lehet menni vele. Nyilván a józan ész határain belül.
2018. júl. 8. 09:35
Szaladozó, visítozó gyerekek, törött poharak és tányérok, hisztizés és hangzavar - a szülők legrosszabb élményei egy étteremben eltöltött ebédről vagy vacsoráról. Íme néhány tipp, hogy nyugodtan mehess csemetéiddel étterembe.

Ugrás a teljes írásra: 10 tipp, hogy nyugodtan mehess étterembe a gyerekkel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook