Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 10 tipp a fogyáshoz fórum

10 tipp a fogyáshoz (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

16. mirka
2008. máj. 9. 19:57
Bemásolhatná valaki!
15. maca29
2008. máj. 9. 19:48
Kár,hogy a cikk már nincs meg! :-(
14. Bernuska (válaszként erre: 13. - Ivett 1)
2008. ápr. 14. 12:56
szerintem azért, mert 2006 ban íródott a cikk, lehet, hogy már nem hozzáférhető...:S
13. Ivett 1 (válaszként erre: 11. - 5f87cb8693)
2008. ápr. 14. 12:54
Nekem is a hoxa kezdő oldala jön be nem a cikk.Segítsetek!
2008. ápr. 14. 12:52
Én sem tudtam megnyitni....:(
2008. márc. 26. 22:36
Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni, olvastam a kezdő cikk elejét, de a teljes cikket nem tudom elolvasni, mert ha rákattintok, a google kezdő lapja jelenik meg, pedig nagyon érdekelne, hogy mik ennek a 7 hetes súlyvesztő programnak a szabályai. Végignéztem az összes diétás cikket, de valószínűleg nem elég figyelmesen, mert itt sem találtam meg. Szeretnék életmódot változtatni és tartósan lefogyni, talán ezzel a módszerrel végre sikerülne, ezért ha valaki be tudná ide másolni a szabályokat, vagy elmondani hol találom a teljes cikket, azt nagyon megköszönném!
2008. márc. 6. 18:31
Szasztok, segítség kellene nekem. El akarok kezdeni "rendesen" kondizni, bár 1 évet gyúrtam,de nem úgy sikerült,mint azt elgondoltam,kicsit túlsúlyos is vagyok,tehát szeretnék le is adni. Ha valaki tud nekem segíteni feltétlenül értesítsen.köszi szépen előre is:Tuja
2007. szept. 8. 11:13
Nekem is bejött, hogy nem ettem csak 1-2 között addig meg csak gyümit és 3 hét alatt 4 kilót fogytam, addig viszont alig mozdult a sulyom hiába mozogtam.
8. éva* (válaszként erre: 6. - 991217)
2006. nov. 6. 20:02
Szerintem már az is segít, ha délig csak gyümit eszünk, lassan de lehet vele fogyni. Egy barátnőm így szokta leadni a + 2-3 kilót.
7. Virág3 (válaszként erre: 5. - Emsy)
2006. nov. 5. 19:39

Szia!

Megnéztem az adatlapodat,és megkérdőjeleződött bennem valami!Te miből is akarsz fogyni??

2006. okt. 25. 17:49
Igen, kíváncsi lennék én is, hogy ezeken kívül ez mit takar, azért gondolom a tészta, kenyér, krumplifogyasztás vissza ell szorítani. Van aki kipróbálta??? Írjatok!
5. Emsy
2006. aug. 23. 18:04
sziasztok....en ma mar tobbszor elolvastam ezt a cikket es egeszen jo fogyi kuranak latom...csak arra lennek kivancsi h rosewoodon kivul kinek valt be...????en holnap kezdem....remelem sikerel jarok..habar nem igazan van onbizalmam mivel egy csomo dietet kiprobaltam...es sajnos eggyik se valt be...:((( ez igazan konnyu megoldasnak tunik...mivel csak 15eves vagyok,nem fozhetek kulon magamnak...nagyon elszomorito volt mikor fogyi oldalakon csomo napos dietat talaltam...es inkabb nem altam neki kiprobalni...gondolom h ez a 49nap alat nem szabad enni kenyeret...arol nem irt semmit....kerlek valazojatok!!!!koszi elore is!!!sziasztok
2006. aug. 21. 17:28

"7 után ne együnk semmit, csak igyunk. Ekkor már a szervezet elkezd méregteleníteni. Segítsük őt és ha lehet, fejezzük be vacsoránkat 7-ig. "


Ezek után számomra hiteltelen az egész...

2006. aug. 21. 16:29
Akármi is az a BMC, ha azt kihagyod az egészből, DE betartod a leírt szabályokat, tzörvényszerűen akkor is fogyni fogsz. :-) És ez tök jó! Ha pedig ezek a szokások életmódod részévé válnak, biztosan nem is hízod vissza a leadott kilókat. Én szülés után így adtam le a 20 kg-mat, csak nem szedtem össze a szabályokat, és nem adtam ki könyvként, nem dobtam piacra mellé étrendkiegészítőt, ergo nem gazdagodtam meg. De a kilóim sem jöttek vissza! Konklúzió: életmódváltás nélkül nincs tartós fogyás.
2006. aug. 21. 07:28
Mi az a BMC?
2006. aug. 19. 21:09
10 egyszerű lépés a sikeres fogyáshoz 49 nap alatt csodás eredményt érhet el, ha betartja jó tanácsainkat. 7 hét és újra belebújhat lánykori ruháiba. Ez egy komplett, 7 hetes súlyvesztő program, amit ha betart, akkor elbúcsúzhat felesleges kilóitól ÖRÖKRE!

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook