Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 10 nap alatt le a hassal fórum

10 nap alatt le a hassal (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
25. cukilany (válaszként erre: 23. - Erikpipi)
2007. júl. 4. 17:32

Ok! sztem félreértesz. Én nem is akarlak rávenni semmire. Nyilván ha nem edzel, nem lesz izom, ami látszik, de ha nem diétázol, akkor lesz izom, ami nem látszik.


És a fogyókúra meg a diéta két teljesen különböző dolog, nálam legalábbis. Én már nem akarok fogyni nagyon, maradhatok ennyi kiló is. Amit akarok, az 20 alatti testzsír%. Nem lapos popsit akarok, hanem kereket (fogyókúrákkal eddig sajnos csak laposat kaptam), nem puhós hait, hanem kockásat. Szal én edzéspárti vagyok, de diéta (nem fogyókúra) nélkül ez nagyon nehezen érhető el.

24. Droma (válaszként erre: 22. - Cukilany)
2007. júl. 4. 17:32
Én is mindig megnézem edzés után a felső kockáimat.:)Mert ugye még csak a felső rész kockás.De olyan jó érzés.:)
23. erikpipi (válaszként erre: 19. - Cukilany)
2007. júl. 4. 17:27
Nem küldök neked képet magamról, de febr. közepe óta leadtam 16 kg-ot és a hasam még egy centit nem apadt. A férjem szépen lefogyott, és a hasa sajnos éppenhogy egy kicsit.
22. cukilany (válaszként erre: 21. - Droma)
2007. júl. 4. 17:26

Nagyon-nagyon-nagyon...


Egyszer csak sikerül majd! de már a múltkori edzés után láttam a felső 4 kockámat :-))) olyan jó volt nézni...

21. Droma (válaszként erre: 19. - Cukilany)
2007. júl. 4. 17:23

Igen,persze a tornától növekedik is az izom mennyisége.És a diéta is kell,ahhoz hogy lemenjen a zsír róla.

Te is kockás hasat sszeretnél?

20. Droma (válaszként erre: 17. - Cukilany)
2007. júl. 4. 17:21

Hát,én nem értek hozzá.:) Ez csak a saját diétám.:) De nekem a hasam felső része kockásodik rendesen.Meg az alsó része is alakul.Szóval szerintem így is lehet csinálni.

De biztosan abban is van igazság,hogy mindenkinek más válik be.:)

Sok sikert neked is.:)

19. cukilany (válaszként erre: 16. - Erikpipi)
2007. júl. 4. 17:20
Sajnos nem! Legalábbis amiről én beszélek az szépen kidolgozott kockás has. A terem, ahova járok tele van fiúkkal, akik vért izzadnak a hasukkal, azok is akiknek minden más testrésze tökéletes, na ők állítanak, hogy a has CSAK diétával, ráadásul nagyon szigorúval! tornával csak szebb lesz az izom formája és nagyobb(!) maga az izom...
18. Droma (válaszként erre: 15. - Icus)
2007. júl. 4. 17:19

Igen,nagyjából értem.:) Köszi.:)

Ja,kül a karika,azt hiszem az "úszógumira" is jó.

Arra van még egy gyakorlat is,ha érdekel.

Háton fekszel,és felemeled a lábaidat összezárva,kinyújtva,kb derékszöget zár be a törzzseddel,és jobbra-balra fordítgatod a lábaidat(persze a tested alsó része is vele fog mozogni.:)

Remélem érthető volt,mert nem a magyarázóképességemről vagyok híres.:)

17. cukilany (válaszként erre: 14. - Droma)
2007. júl. 4. 17:16

Az az igazság, hogy a hasizom akkor látszik ha a test már nagyon zsírmentes. Ahhoz, hogy valaki elérje egy ilyen nagyon alacsony testzsírszázalékot, nagyon kemény diétát kell tartani.


Én bízom benne, hogy sikerül neked, de azt hallottam, hogy napi egy étkezés és gyümölcs nem megfelelő út a kockás has eléréséhez. Egy ilyen szálkásító diéta pont azt mondja, hogy napi 5-6 (min 4) étkezés és gyümölcs kizárva (cukorforrás).

Én most ezt követem, de csak hetente 3szor edzek hasra.


Majd össze tudjuk hasonlítani az eredményeket melyik módszer a hasznosabb. :-)

2007. júl. 4. 17:12

Hát nem vagyok nagy szakértő, de hasból biztos a kaja is számít, de inkább a torna ami szépen egyenletesen leviszi. Már akinek nem lóg szülés után, mint nekem.

Egyébként a kalória kiszámítása roppant egyszerű:

A nyugalmi alapcsere kcl-ben kifejezve és képlettel számolva:

nők-700

férfiak-900

példa: ha 70 kg vagy és nő, akkor 700+10x70kg

Ennyi energiát fordít a szervezeted az alapvető dolgokra.

Attól függ milyen munkát végzel.

Ha ülő 1.2, ha közepes 1.4 ha nehéz 1.8-szorosa az energiaszükségleted.

Ha fogyni szeretnél akkor az eredményből kivonsz 500 kalóriát. Ennyi a napi megengedett bevitel, ettől fogysz heti fél-egy kg-ot.

Szerintem tök mindegy mit eszel, csak megint a mértékkel evés a lényeg.

A kiskegyed meg egy jó kis bulvárlap, amit el kell adni.És mitől fogy a lap? Hát a fogyis receptektől . :D

15. Icus (válaszként erre: 14. - Droma)
2007. júl. 4. 17:12

Én reggelizem és ebédelem. De, csak negyedét, mint szoktam. A karikázás, napi 5 perc, mert nagyon nem megy és inkább csak hajolgatok, azért a fránya karikáért.

Az alsó hasra, és egy gyógytornásztól tanultam torna gyakorlatokat, egy fogyitáborban.

Hanyatt fekszem, a derekam alá teszem a kezem és a lábamat kinyújtom, majd behajlíttt térdekkel a hashoz húzom ebből kell 20-as 50-es sorozatokat csinálni.

A másik hagyat fekszem a lábam felemelem terpesztem és próbálom magam felé emelgetni, miközben egy kicsit a csípőt is emelem. Ezek apró gyors mozdulatok. ebből is 20-50es sorozatok.

Remélem érthető voltam? Ha, nem kérdezz cak nyugodtan!!

14. Droma (válaszként erre: 13. - Icus)
2007. júl. 4. 17:06

Nem speciális,hanem saját.:)

Ami nálam abból áll,hogy napi egyszer eszem.Az az ebéd.Előtte,és aztán ha még éhes vagyok(de tényéeg csak akkor) gyümölcsöket eszem,és este 5-6 után meg semmit.Meg rengeteg szénavmentes ásványvizet iszok.Az fontos,hogy szénsavmentes legyen.

Én is hul-hoppozok mellette.

Te milyen speciális gyakorlatokat csinálsz az alsó hasadra?

13. Icus (válaszként erre: 12. - Droma)
2007. júl. 4. 17:01
Speciális diéta a hasra? Mit csinálsz? Nekem az "alsó" hasam a nagy, tehát nem gyomros vagyok. A speciális tornákat ismerem rá. Most meg Hula-hoppozni próbálok!!:))
12. Droma (válaszként erre: 11. - Cukilany)
2007. júl. 4. 16:49

Hát igen.Sajnos onnan nagyon nehéz "eltüntetni" a zsírt.

Én most napi 400 hasizom gyakorlattal,és saját diétával próbálkozom.

11. cukilany (válaszként erre: 7. - Icus)
2007. júl. 4. 16:35

Sajnos a has pont az a testrész, ahonnan csak diétával megy le a zsír. Nincs az a gyakorlat, vagy testmozgás, amivel el lehet tünteni. Ott lesz alatta az izom amit pl hasazással elérjük, de a tetején megfelelő diéta nélkül megmarad a hájacska. Sőt még nagyobbnak is fog látszani, mert nőni fog az izom.

Bár ezt az étrendet sem tartom megfelelőnek erre a célra!

2007. júl. 4. 15:56
Én speciel nem támadom, nem is fogom kipróbálni, mert túl sokat ígér, túl kevés idő alatt, tehát valőszínű, hogy ami lepotyog, az pillanatok alatt újra fel fog jönni. Én azt gondolom, hogy nem diétázni kell, hanem megváltoztatni az étkezési szokásokat, így hosszú távon és tartósan lehet fogyni.
2007. jún. 18. 11:09

De mért támadtok egy diétát,amit még ki sem próbáltatok?Lehet,hogy éppen jó.

Mindenkinek más amegfelelő.És sztem nem a sörhas eltávolításáról van szó 10nap alatt.Aztán meg sült oldalas,szalonnával.Hanem ez csak egy kezdő lépés.Legalábbis sztem...

8. ezusteso (válaszként erre: 2. - Ekka)
2007. jún. 18. 10:40
Tökéletesen egyetértek veled, a kampányolásnak megvannak a hátrányai. A táplálkozási szokások megváltoztatásával prímán kiküszöbölhető a jo-jo effektus. De az ugyebár sokkal több befektetés...Pedig egy idő után lehet lazítani, ez nem azt jelenti, hogy életed végéig zöldségevésre vagy kárhoztatva. Néha egy hagyományos többfogásos éttermi vacsora, vagy nassolás vígan belefér!
7. Icus
2007. jún. 18. 10:35
Nem hiszem el, hogy ettől a diétától, pont a hasról tünik el a felesleg! Miért pont a hasról tünne el? Onnan csak keménytornával tünik el, ha eltünik egyáltalán.:((
2007. jún. 18. 10:10
jo lenne
5. kisgé (válaszként erre: 2. - Ekka)
2006. máj. 3. 09:48
Na igen,meg azt néztem, egy nap kétszer is egyek 2-2 szelet kenyeret?????
4. rika
2006. máj. 3. 07:12
Tényleg van akinek van ideje ezeket megfőzöcskézni? De komolyan, én sokszor este 7után esek haza akkor álljak neki másnapra levest gyártani?
3. subszi (válaszként erre: 2. - Ekka)
2005. nov. 5. 17:00
Sokat olvasom a 10 napos diétáról szóló forumokat máshol is, de még nem sikerült kivennem pontosan mi is ez (általában minden másról irnak, de maga a diétáról nem). Nekem az a véleményem, hogy ha nagyon gyorsan lemegy a kiló, akkor hamar is visszajön. Érdemes átgondolni.
2. Ekka
2005. nov. 2. 18:12
650 kalória egy felnőtt embernek túró füle... Utálom az ilyen csoda diétákat. Az emberek miért nem egészségesen akarnak fogyni? Heti 1-1 1/5kg a normális.. 10nap alatt nem tűnik el az emberről a zsír!!! Max. víz és kb. 2-3kg "zsír" (jó esetben...)
2005. okt. 30. 13:35
Piciny párnácskák a hason, a csípõn meg fenéktájon – meg kellene szabadulni tõlük. 10 nap alatt megoldható. Használja egészséggel a Kiskegyed legújabb karcsúsító étrendjét. Minden napra találtunk három tápláló fõfogást – mindezt napi 650 kalóriából! Ebédre ráadásul hasznos tápanyagokkal teli leveseket kanalazhat, ha ránk hallgat.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook