Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 10 hónapos lányom mindent megrág (kiságy széle, járóka széle, fém állvány, polcok, könyvek, játékok). 8 foga már van. Ez normális? fórum

10 hónapos lányom mindent megrág (kiságy széle, járóka széle, fém állvány, polcok, könyvek, játékok). 8 foga már van. Ez normális? (tudásbázis kérdés)


8. yda
2012. márc. 9. 09:45
Nagyon sok rágható játéka van, de nem azok az kellenek neki. A címben felsoroltakat érdekesebbnek, "finomabbnak" találja. Csak kezdem nagyon rosszul érezni magam, mert már szinte mindenre azt kell mondanom, hogy "nem szabad". A járóka rácsát, pedig már szálkásra rágta. Félek, hogy szálka megy a szájába. Most akarok rá venni rágásvédőt. Na de a lakásban fellelhető minden fa bútorra nem lehet tenni?!
2012. márc. 9. 08:22
Ez naormális:-)próbálj neki olynokat adni a kezébe amit rághat...
2012. márc. 9. 08:19
Szia! Van egy barátnőm akinek a fia most 22hónapos, és ő is mindent a szájába vesz és rágja. Ez nyugtatja meg, mert jönnek a nagy örlő fogai. :) Nyugi! :)
5. zsu0102 (válaszként erre: 1. - Yda)
2012. márc. 9. 08:12
Az én lányom anno nem rágcsált dolgokat, de neki is ennyi foga volt 10 hónaposan. Vszínüleg a fogváltás is majd jó pár év múlva gyorsabb lesz, és hamarabb fog kezdődni nála, legalábbis nálunk így történt.
2012. márc. 9. 08:12
Az én lányom 15 hónapos, 8 teljes foga van és a 9-ik hegye van kint, de még mindig mindent rág. Sőt, most már minket is :))
2012. márc. 9. 08:06

semmi baj nincs vele

valszeg viszket,feszül az ínye a többi bújó fogacskától

adj neki sok rághatót

az én gyerekeim a hűthető rágókákat nem csípték

ellenben kiflin és kenyérhéjjon-vigyázz mikor már ázott,el kell venni tőle!-a végtelenségig elrágódtak

2012. márc. 9. 08:06
Az èn kisfiam 12 hónapos,de még mindig sokat rág.
1. yda
2012. márc. 9. 08:02
10 hónapos lányom mindent megrág (kiságy széle, járóka széle, fém állvány, polcok, könyvek, játékok). 8 foga már van. Ez normális?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook