Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 10 éves roti kutyámnak hosszúak a körmei. Hogyan tudom levágni? fórum

10 éves roti kutyámnak hosszúak a körmei. Hogyan tudom levágni? (tudásbázis kérdés)


9. 99279bb06f (válaszként erre: 7. - Perzsi5051)
2009. máj. 26. 14:00
Miért is a kutyád a ...lusta disznó...?
8. MelisUK (válaszként erre: 7. - Perzsi5051)
2009. febr. 16. 13:03

Próbáld meg naponta kivinni, valahogy csak lehet időt szakítani rá. Én is pl. inkább hamarabb keltem, hogy még az egyetem mellett levigyem a görényem minden nap sétállni. Estig bent voltam, volt, hogy még este 8-tól is volt órám... De sokszor még este is levittem, ha volt még energiám. Az szörnyű egy állatnak, ha nem kapja meg a megfelelő mozgást és csak "döglik" egyik helyről a másikra. Nekem az volt a szerencsém a görényemmel, hogy rajtam kívül a tesóm, anyum és apum is foglakozik vele (most már csak ők, én elköltöztem), így eleget ugri-bugrizik.


(Azért nem hoztam magammal, mert pl. a repülőjegy repülőnként elég drága lett volna neki - alig találni olyan társaságot, ami elszállítja, plusz utána egy hónapig karantén... Jobb neki, hogy otthon maradt a családommal, így nem lett kitéve ilyen szörnyűségeknek.)

2009. febr. 16. 12:30

Köszi.

Lusta disznó, sajnos elrontottam, amikor szült. Azóta szinte "szobakutya" lett.

Keveset van kint, el kezdtem kivinni az utcára, de csak hétvégén van rá időm.

2009. febr. 16. 12:21

Többet kell kint lennie, futnia és ásnia, ettől lekopik, nem kell vágni egyáltalán. De ha mégis le szeretéd vágni, akkor menj el egy kisállat kereskedésbe és kérdezd meg, hogy mit ajánlanak a kutyád körmének levágásához.

De szimplán a futtatás, elegendő mozgás, játszás, ásás hatására le kell kopni a körömnek.

2009. febr. 16. 11:43
Lehet kapni barmelyik kisallat kereskedesben, koromvagot.Vigyazz csak aprankent vagd,egyszerre ne sokat, nehogy belevagj,mert az mar faj a kutyanak es verzik is.
4. perzsi5051 (válaszként erre: 2. - SDitti)
2009. febr. 16. 11:40

Bocsi meőrült a gép és lem,aradt a kérdés.

10 éves roti kutyámnak hosszúak a körmei.

Hogyan tudom levágni?

2009. febr. 16. 11:39
helló!
2009. febr. 16. 11:38
Szia!
2009. febr. 16. 11:37
Sziasztok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook