Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 10 éves kislánynak milyen frizurát ajánlanátok? fórum

10 éves kislánynak milyen frizurát ajánlanátok? (beszélgetős fórum)


1 2
18. vakri (válaszként erre: 14. - Fa8f3f5c02)
2011. ápr. 17. 19:58
Itt egytlen kislány frizura van, az is apród. Ez a bajom, hónapok óta keresek képeket a neten, de nem találok rövid frizurát.
17. vakri (válaszként erre: 16. - 07c4794583)
2011. ápr. 17. 19:57
Ilyen volt neki, csak az a baj, hogy nem tudja összefogni és arcába hullik ahogy ír olvas.
2011. ápr. 17. 19:36

Szerintem az áll vonalában vágott frizuk nagyon édesek...


[link]

15. Lisy50
2011. ápr. 17. 19:30
Ha nincs ellene ne habozz, a rövidebb is jól fog neki állni!:) Nem fogjátok megbánni!
2011. ápr. 17. 19:29
hát akkor nincs más hátra, mint egy praktikus rövid haj, most úgyis divat... [link] itt lehet kiválasztani hogy rövid legyen
13. vakri (válaszként erre: 11. - A14deb9047)
2011. ápr. 17. 19:28
Bubi volt neki, csak azzal meg az volt a baj, hogy nem tudta abszolút összefogni és összes az arcába hullott állandóan, többen tűrködte mint pl a házival foglalkozott. Ha itthon vagyok reggel én minden nap máshogy fonom vagy gumizom, de ritkán vagyok itthon reggel. Tehát mindenképpen rövid hajban kell gondolkozzunk.
12. vakri (válaszként erre: 8. - 22342e0151)
2011. ápr. 17. 19:25
Ha befonom azt is kibontja az iskolában. Vagy nem tudom, állítólag az osztálytársai szedik ki belőle. Ráadásul nem egy kislányos lány, minden szívfájdalom nélkül hempereg a földön akár a sárban is. Egy hajmosás szárítással együtt másfél órás huzavona. Uszi után is fél óra mire megszárad.
2011. ápr. 17. 19:24

Jó kis "bubi" frizurát...

Vagy parkettába befonni, és oldalt a fülnél néhány tincset (legényfogót) kihúzni.

De csinálják a lányoknak azt is, hogy több copfot fonnak és a tarkó felett kötik össze több színes hajgumival.

10. vakri
2011. ápr. 17. 19:22
Ő évek óta le szeretné vágatni, utálja a hosszú hajat. Az a baj, hogy reggelente 80%-ban nem vagyok itthon, egyedül indul a 3 gyerek iskolába. A nagyobbik lány (13 éves) is minden reggel kiborul, mert nem hajlandó fésülködni és miatta indulnak általában későn. A nagylánnyal indul a két kisebbik is.
2011. ápr. 17. 19:18
Szerintem pont a hosszú haj hosszítja az arcot!:))
8. 22342e0151 (válaszként erre: 5. - Vakri)
2011. ápr. 17. 19:15

Miért nem fonod be neki? Az nem húzza a fejét le, mint egy sima összefogott lófarok. Még kényelmesebb is neki.

Nem állna neki jül egy röbid haj, mert nagyon hosszúkás az arca..

Ha már eddig kibirtátok, akkor nem kéne feladni....gondolom nem minden nap úszik..

No meg ha te fésülöd, akkor nem lesz gubanc hátul a tarkónál...

7. Lisy50 (válaszként erre: 3. - Vakri)
2011. ápr. 17. 19:14

Szia!

Szerintem mindenképpen beszéld meg vele mit szólna hozzá, a könnyebb kezelhetőség érdekében!:)

Vállnál rövidebbre nem vágatnám, mert ha akarja még mindig feltudja kötni, vagy egy hajpánt is megoldás.

Az én lányomnak is ilyen szép hosszú volt, ő mondta hogy vágassuk le, kész tortúra volt minden reggel!:)

6. vakri (válaszként erre: 4. - CsillagTM)
2011. ápr. 17. 19:10
Köszi szépen, de itt is hosszú hajakat találtam csak.
2011. ápr. 17. 19:08
Most már ott tartok, hogy majd ha nagyobb lesz megnövesztheti amilyenre akarja, de én belefáradtam a reggeli sírás rívás, nyifogásba. Levágatjuk jövő héten.
2011. ápr. 17. 19:07

[link]


itt sokféle van


meg nézd ezeket:


[link]


[link]

2011. ápr. 17. 19:06
De igen, minden hajmosás után kifésülés könnyítővel öblítek és minden fésülés előtt befújjuk neki. De nem érdekli, és nincs csúnyább, mint egy ápolatlan hajú szép kislány.
2. b4c06bc553 (válaszként erre: 1. - Vakri)
2011. ápr. 17. 19:02

Nem szoktad szárítás előtt beolajozni neki? Lehet kapni olyan olajat, ami nem is engedi, hogy összecsomósodjon!

Egyszerűbb szerintem, ha veszel az illatszerben egy ilyen "bontó olajat" és te megszárítod a haját, hogy lássa, milyen csodásan szép tud lenni. Ettől fényes, csillogós és nagyon könnyen szálldosós lesz. Örömmel fogja hordani azok után!

2011. ápr. 17. 18:57
Sziasztok! 10 éves kislányomnak nagyon szép sűrű hosszú haja van, imádom. De annyira nem törődik vele, hogy nagyjából hajmosás után egy napig szép a haja, másnap már nem fésüli ki kész káosz és kóc a haja. Most már ott tartok, hogy inkább levágatnám a haját (ráadásul uszodába is jár), mintsem ilyen ápolatlan fejjel szaladgáljon. Ha éppen reggel itthon vagyok, megfésülöm, copfba kötöm akkor szép, de mire kijön az iskolából, gumi nincs a hajában és ismét kócos. Nem egyszer a hosszú kibontott haja miatt bogárkákat is hozott már haza. Nem is tudja kifésülni egyedül és nem is érdekli a dolog, bármi gólyafészek van a fején. Tudnátok ajánlani valami rövid fazont? Egy képet teszek a kislányról az adatlapomra.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook