Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 10 év korkülönbség, Ő 31 én 21. Gyereket akar, Én tanulok fórum

10 év korkülönbség, Ő 31 én 21. Gyereket akar, Én tanulok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. nov. 11. 15:26

Foglomzavar alakult ki nálam... Ha nem akar többet, akkor hogy akar gyereket?


Ha tényleg ő az igazi a számodra és viszont, akkor simán lehet kompromisszumot kötni, pl. ha vége a sulinak, utána családot alapítotok.


Ha erre nem képes várni, vagy te nem akarsz ilyenbe belemenni, akkor semmi értelme azon agyalnod, hogy az ujjaid köré csavard, mert a kapcsolat közös cél híján tönkre fog menni, s még meg is gyűlölitek egymást.

6. kisj
2012. nov. 11. 15:26
Most az ujjad köré akarod csavarni -és belemennél egy komolyabb kapcsolatba-, vagy tanulni akarsz?
2012. nov. 11. 15:25

Szia!

Szerintem egy 31 éves férfinél természetes, hogy már úgy keres párt magának, hogy családalapításra is gondol.

Ha Te ezt még belátható időn belül nem tervezed, akkor azt gondolom, időhúzás lenne csak ha "járnátok". Hiszen nem ugyan azt tervezitek a közeljövőre , nem azonosak a céljaitok... Az pedig, hogy megtörtént "az a bizonyos dolog" egyáltalán nem jelenti azt, hogy ezzel az ujjad köré tudod majd csavarni.

Lehet, hogy nagyon jó barátként többre mennétek egymással mint így.

2012. nov. 11. 15:24
szerintem nem.
3. alann (válaszként erre: 1. - Enci9201)
2012. nov. 11. 15:24
Aztán az meg mire lenne jó????????????????
2012. nov. 11. 15:22
Ha ő kijelentette hogy nem akar járni, és nem akar többet, akkor nem is értem, mire vársz?
2012. nov. 11. 15:18
Sziasztok. Van egy barátom, nagyon jól megvagyunk együtt, már sokszor megtörtént az a bizonyos dolog, emberileg végtelenül szeretjük egymást. DE ő nem akar többet, nem akar járni, mert már gyereket szeretne, én meg még tanulok. Vajon az ujjam köré tudnám csavarni, annyira, hogy kapcsolat legyen a vége?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook