Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 10 év korkülönbség, Ő 31 én 21. Gyereket akar, Én tanulok fórum

10 év korkülönbség, Ő 31 én 21. Gyereket akar, Én tanulok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
97. timycat (válaszként erre: 96. - Orsi1971)
nov. 5. 22:04

A beleegyezési korhatár 14 év.


Magyar valóság, 14 éves kor felett mindenki azzal kavar akivel akar, de 18 év alatt egy könyvesbolt nagyon veszélyes az életükre.

96. Orsi1971 (válaszként erre: 95. - Ismeretlen szemely)
nov. 5. 21:51
Kiskorú vagy. Akivel úgymond kavarsz, bűncselekményt követ el.
nov. 5. 21:30
sziasztok szerintetek nagyon gaz ha en vagyok 15 es az ember akivel kavarok az 30? szeretnek segitseget kerni viszont nagyon jol elvagyunk egymassal;)
2012. nov. 12. 20:33

Csak hogy tarkítsam a sort nálunk is minden baba tervezett volt.Most a Kistesó is mert tudom hogy még belefér viszont harmadik ha lesz az nem mostanában majd 8-10év múlva ha az anyagiak engedik.

Látom én is mennyire tud különbözni két felnőtt...látom a barátnőmön mennyire nem érett és látom mennyire álomvilágba él.Ő az akire azt mondom hogy nem fog soha szülni vagy csak nagyon későn.De vannak 26évesek is akik ugyan ezen a szinten vannak.Meg szerintem az is sokat számít mennyire kell az embernek önállónak lennie mennyire kell magát anyagilag is ellátni.Szerintem de lehet hogy rosszul gondolom de sok számít hogy a szülők meddig fizetnek mindent a gyereknek...mert azt látom sok fiatal nem is foglalkozik a pénz értékével hisz anyuka apuka ellátja mindennel főz,mos,takarít,fizeti a számlákat stb.

93. cicakaktusz (válaszként erre: 86. - B74f6e5cdd)
2012. nov. 12. 19:40

És a szavaidban az igazság!


Házasság, két gyerek, saját ház, minden ami kell, megvan. És hiába reménykedem, hogy lesz még egy porontyom, nem lesz, mert ahhoz sokkal több pénz kéne, nekünk meg nincs sokkal több.

Jó tíz évvel ezelőtt is nem érdekelt volna, de közel a negyvenhez már tudom, hogy lenne annyi, ami elég, de akkor ettől a két gyerektől kéne bármit is elvenni.

Na igen, a korral jár némi bölcsesség, vagy valami ahhoz hasonló...

92. 9678a02221 (válaszként erre: 86. - B74f6e5cdd)
2012. nov. 12. 16:10
Ott az igazsag megint:Az anyasagra meg kell erni es tudatosan keszulni ra! Van akinel hamarabb van akinel kesobb tudatosul az erzes..De amig valakinek a bulin,baratnozesen stb jar az agya inkabb ne vallaljon gyereket..Senkinek sem tesz jot vele.
91. 9678a02221 (válaszként erre: 87. - Bea0124)
2012. nov. 12. 16:08
Igen vannak ilyenek is,gratulalok,sok sikert nektek!De ritka madar..A mai huszonevesek inkabb masra koncentralnak..:D
90. 9678a02221 (válaszként erre: 84. - 14d5e9b9a1)
2012. nov. 12. 16:06
Es?Talan 65-70 mire unokai..Szerintem nincs ezzel semmi problema.Ha latnatok itt hany 70 eves nagymama tologatja az unokakat mig a szulok dolgoznak..Ok vigyaznak napkozben a kicsikre.Es fiatalosak jokedvuek mosolygosak:)Szerintem nem fog lemaradni semmirol..
2012. nov. 12. 15:36
En 22 vagyok a ferjem 36, ledobbent mikor azt mondtam neki, hogy kb 30 eves korom korul szeretnek babat, mert o akkor mar 44 eves lesz. De ettol fuggetlenul szeret es egyutt vagyunk, mert nem ez a legfontosabb. es kitudja lehet, hogy elfog valami erzes es ket ev mulva mar babat szeretnek..... gondolom o is ebben remenykedik :) De teljesen megerto ezzel kapcsolatban, tudja, hogy meg fiatal vagyok hozza, de sokat beszelgetunk errol.
2012. nov. 12. 15:27
ja és nem kell glóriát a fejem fölé emelni:-D
87. Bea0124 (válaszként erre: 86. - B74f6e5cdd)
2012. nov. 12. 15:24

Hát ahogy írod,nem kéne az érettséghez kötni a kort :-D

Hisz mindenki más!Én fiatal vagyok és nem gondolom úgy hogy bármit is elrontottam volna.Sulival végeztem,nem mentem tovább tanulni egyéb okok miatt is...dolgoztam 21évesen szültem a fiam.Idén férjhez mentem decemberbe leszünk 8éve együtt.

Én boldog vagyok vagyis mi boldogok vagyunk.

Én így érzem jól magam,nekem így jó az életem,de látom azt hogy néhányan mennyire gyerekek még mindig.Teljesen mások,de nem baj így van ez jól,nekik jobb is hogy nincs még gyerekük.

86. b74f6e5cdd (válaszként erre: 78. - 9678a02221)
2012. nov. 12. 14:36

Pontosan..


Akik 20 évesen szülnek lassan már glóriát kell, hogy emeljünk a fejük fölé majd 5-6 év múlva egyedülálló anyaként..benne van ,akkor mégis mit?


26-27től ideális, de nem vetem meg, ha valaki hamarabb vállal, de azt sem aki később..


Egy biztos és ez így van anyaságra érni kell:-)


Exem exe 22 éves és 5 perces videón keresztül csattingat a kislányának( második apukától persze) meg közli, hogy Mondjad..mondjad..mondjad és erről szól a videó.


Az én nővérem a alig 2 éves kislányával egy 5 perces videóban fürdetés közben elmondatja apa, anya, mama, tesók( én és öcsém) nevét, nagymamák nevét, lakcímet és egy mondókát és a kicsi keni vágja megjegyzem éretteb agyilag a koránál jócskán, de foglalkozva is van vele.


Senkit nem leírni..akarok, de a tény az tény, hogy anyaságra érni kell és egyéne válogatja mikor érik:-)

Az is tény, hogy a korán szülő mai nők később kétségbe esnek miről maradhattak le..habár szeretőt tartani mai világban sem újdonság és ez a módi..


Nem egy nőt ismerek aki így éli az életét( én nem) később meg nem tudom:-)) viszont ez alatt azt értem, hogy igen is amiket te leírtál teljesen jogos és igaz!


Kell jól dönteni a jó döntéshez meg kell érni és természetesen a gyereknek megadni amit csak lehet..elnézést, de nem lehet mások jóindulatára hagyatkozni, kitől milyen segély jön..


Ne a gyerek bünhődjön már azért, mert akarták..akarják úgy, hogy van mire!


Kevesebb csóri gyerek lenne szerintem, ha ezt betartaná sok nagyon okos felnőtt!!!

85. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 83. - B74f6e5cdd)
2012. nov. 12. 14:31
Köszönöm szépen, viszont kívánom!:)
84. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 81. - SzánI.)
2012. nov. 12. 14:29
Pontosan! 61 éves lesz, mire az ikrei 20 évesek lesznek...stb
83. b74f6e5cdd (válaszként erre: 71. - 14d5e9b9a1)
2012. nov. 12. 14:26

Ez a legfontosabb amiket leírtál, meg tudod az is fontos, hogy szeretem amikor inteligensen tudok nem egyett érteni valakivel.

Megtisztelsz és köszönöm szépen és kívánom én is neked a legjobbakat és, legyen nagyon szép napod és maradj mindig boldog!

82. b74f6e5cdd (válaszként erre: 70. - 9678a02221)
2012. nov. 12. 14:25
:-))) Köszim az infókat, akkor nem sokat tévedtem:-)
81. SzánI. (válaszként erre: 78. - 9678a02221)
2012. nov. 12. 14:02
A 42 éves anyuka, az 1 éves ikrekkel, nem csak az a kérdés, hogy "miről maradt le??" . Hanem hogy miről fog lemaradni!!!
80. Bea0124 (válaszként erre: 78. - 9678a02221)
2012. nov. 12. 12:19

Úgy értettem ha valaki nem egy gyermeket akar akkor nem éppen 35évesen kéne neki állni babát gyártani.

Ha valakinek van évek óta tartó jól működő kapcsolata akinek meg van mindene na ezt nem értem mire várnak?Jó nyilván más ha az ember csak később találja meg a párját..

De a fórum indító a semmire gondolkodik na ő teljesen érettlen szerintem,ha még ilyen egyértelmű mondatból nem érti ,nem veszi le a lényeget.


Kíváncsi vagy hogy szerintem mi az ideális?Ez ahogy írtad,írtam változó nem lehet általánosítani,mert sokmindentől függ.(egyén,párkapcsolat,anyagiak...)


Ha nagyon kéne írnom erre azt mondanám hogy ideális lenne legkésőbb 25éves korig megtalálni azt aki úgymond az igazi(persze ahogy írtam nem mindenkinek sikerül) és úgy szülni.

De első gyermeket (ha többet akar)30év alatt.


De ne a kor számítson!A legfontosabb a jó megbízható kapcsolat anélkül nem ér semmit az egész!

2012. nov. 12. 11:40
Azert az erdekelne szerinted hany evesen optimalis a gyerekvallalas?
78. 9678a02221 (válaszként erre: 77. - Bea0124)
2012. nov. 12. 11:36
Sok mindentol fugghet miert nem jon ossze a baba,de hogy erted azt hogy 35 evesen elso baba?Az ikres klubban ahova jarok van 42 eves anyuka 1 eves ikrekkel es nincs tobb gyereke:)Szerinted mirol maradt le?En nagyon sok fiatal anyukat lattam mar,aki nem all az anyasag magasfokan.Itt olvastam pl egy forumban,hogy a kethetes babajat szerinte elkapatta es hisztizik a csecsemo tehat hagyta 2 oran keresztul orditani:(Es persze azzal ..jott,hogy elso baba fiatal anyuka majd belejon ATV..Es meg hany ilyen van!terhes lesz,mert kell a gyerek,aztan idokozben kiderul nem erett meg az anyasagra..Semmi rossz nincs abban ha valaki eloszor kieli magat egzisztenciat teremt hogy meglegyenek a kello anyagi es egyeb feltetelek a baba szamara..
77. Bea0124 (válaszként erre: 75. - 9678a02221)
2012. nov. 12. 10:53

Én le írtam a saját véleményem,neked más ez van.De azért 35évesen esetleg első gyerek...nincs garancia semmire sem nem egy embert ismerek van a családba is aki 27évesen szülte az elsőt ő is nehezen jött össze 5évvel később sikerült csak a másik.

Ahogy írtam sokan nem is gondolkodnak ezen hisz ők egészségesek és ha meg kiderül hogy mégsem akkor meg beparáznak és most azonnal akarnak.,

pl.egyik barátnőm 30éves már rég vállalhattak volna babát de halogatták mert ugye nincs meg minden hozzá teszem átlagon felül élnek!!Nos már próbálkoztak jó ideje de nem jött össze most már minden féle vizsgálaton átesett...Ők se gondolták volna hogy ez lesz...gyerek még nincs és kilátástalan mikor lesz.

Ezt csak azért hoztam fel mert nem mindegy hogy esetleg mikor derülnek ki problémák...

2012. nov. 12. 10:27

Szerintem egyértelmű, hogy ez a pasi hosszú távon egy olyan, korban hozzá közelebb álló, mondjuk 27-30 körüli nőben gondolkodik, aki már elvégzett minden iskolát, dolgozott már pár évet, minden téren kitombolta magát valamennyire és úgy gondolja, itt az ideje a gyerekvállalásnak.

De addig is, amíg ezt a partnert megtalálja, (bocs, hogy nyersen fogalmazok) kell vki, aki szétteszi a lábát, mikor neki olyan ingerenciája van. Ez vagy te ebben az esetben.

Szóval ha te komoly kapcsolatra vágysz, ez a pasi felejtős. De még nagyon fiatal vagy, bármikor találhatsz egy olyat, akinek a tiédhez hasonló tervei vannak és komolyan vesz.

75. 9678a02221 (válaszként erre: 73. - Bea0124)
2012. nov. 12. 10:22
A biologiai ora majd 35 eves kora utan kezd ketyegni..Addig boven van eselye talalni apajeloltet.A gyermekvallalas mindenkinel valtozo idopontban jelentkezik,de szerintem nem kell elsietni..En 26 evesen szultem,nekem igy volt jo..De pl osztalytarsaim kozul van olyan akinek mar 9-10 eves gyereke van olyan is akinek 4 olyan is aki meg eli az eletet,es eszebe sincs lekotni magat meg legalabb 5 evig..Egyenfuggo.
2012. nov. 12. 09:00
Bocs hogy kétszer ment!
2012. nov. 12. 08:58

Kedves fórum indító!

Nem tudom mit vársz hisz te maagad le írtad hogy a drága barátod nem akar tőled komoly kapcsolatot!

Gondolom míg nem találja meg magának azt a nőt akitől babája lehet addig jó vagy neki...azt mehetsz a levesbe

Hidd el itt nem a korkülönbséggel van a legnagyobb baj,hanem hogy teljesen máshogy gondoljatok az életet!De ez nem is lenne baj,ha a drága férfi legalább annyira akarna téged mint te őt!Ha így megmerte mondani mi a terve mégis mit vársz tőle.Szinte kimondta hogy csak dugni vagy jó neki már bocsánat!


21éves vagy tanulsz,gondolom van terved azért is tanulsz.Én ennyi idősen szültem de nekem teljesen másak a terveim mint neked...más az életem stb.

Attól hogy fiatal vagy lehetne gyereked,de én ilyen esetbe tuti nem szülnék!Keress járj nyitott szemmel érezd jól magad és rád fog találni az az ember akinek idővel gondolkodás nélkül szülnél.

Van aki azt írja éld ki magad,használd ki a pasikat 27-28-29éves korodig én ezt azért nem ajánlom mert a biológiai óra ketyeg és ha babát szeretnél biza nagyon kicsúszol mire olyan kapcsolat alakulna ki amibe lehetne vállalni.Sokan úgy gondolják hogy akkor szülnek amikor akarnak,csak amikor belecsöppennek a valóságba és esetleg nem jön pikk-pakk a baba már késő fogni a fejét hogy én hülye.

Persze mindenki más te neked kell tudni hogy mi az ami neked jó,fontos!


De ahogy írtam ha ez a férfi igazán szeretne ilyet nem mondott volna!

2012. nov. 12. 08:53

Kedves fórum indító!

Nem tudom mit vársz hisz te maagad le írtad hogy a drága barátod nem akar tőled komoly kapcsolatot!

Gondolom míg nem találja meg magának azt a nőt akitől babája lehet addig jó vagy neki...azt mehetsz a levesbe

Hidd el itt nem a korkülönbséggel van a legnagyobb baj,hanem hogy teljesen máshogy gondoljatok az életet!De ez nem is lenne baj,ha a drága férfi legalább annyira akarna téged mint te őt!Ha így megmerte mondani mi a terve mégis mit vársz tőle.Szinte kimondta hogy csak dugni vagy jó neki már bocsánat!


21éves vagy tanulsz,gondolom van terved azért is tanulsz.Én ennyi idősen szültem de nekem teljesen másak a terveim mint neked...más az életem stb.

Attól hogy fiatal vagy lehetne gyereked,de én ilyen esetbe tuti nem szülnék!Keress járj nyitott szemmel érezd jól magad és rád fog találni az az ember akinek idővel gondolkodás nélkül szülnél.

Van aki azt írja éld ki magad,használd ki a pasikat 27-28-29éves korodig

71. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 66. - B74f6e5cdd)
2012. nov. 12. 08:13

Köszönöm, hogy leírtad!:)


Itt is van egy két dolog, amivel nem értek egyet, Nekem más véleményem van! Viszont abban teljes mértékben egyet értek, hogy "Az életet élni kell és magáért!"

Az, hogy egy kapcsolatba mit teszel bele, ne attól függjön, későbbiekben boldog lesz e Veled vagy sem, megérdemli vagy sem! Bele teszed, mert az Neked úgy jó abban a pillanatban, Téged emel a Te lelkednek jó! Ahogy írod önmagunk felé tehetjük a legtöbbet, törekedjünk a jóra!


Én is megéltem már egy két dolgot, jót rosszat egyaránt, és ha újra lehetne kezdeni, nem biztos hogy másként csinálnám, és a tükörbe is mosolyogva tudok belenézni!:)


Legyen szép napod!

70. 9678a02221 (válaszként erre: 69. - B74f6e5cdd)
2012. nov. 11. 21:25
:SF A versei magukert beszelnek:)A 38 inkabb a szuletesi eve vagy AZ IQ -ja lehet inkabb:)Es igen pasi :)Visszajaro lelek...
69. b74f6e5cdd (válaszként erre: 59. - E64604cb59)
2012. nov. 11. 21:05

A nemed hiányzik de a kommentedből ítélve csak is férfi lehetsz:-)


Az adatlapod ilyen nemű hiányossága által sem tartalak egy hihető személyiségnek!


Minimum szerintem itt annyira vállalja már magát az ember, hogy legalább a nemét felvállalja..aki nem az gondolom ide is ahogyan..bohóckodni jár:-)


Viszont akkor ne is várd senkitől sem, hogy bármelyik kommenteddel eggyet értsenek!:-)

68. b74f6e5cdd (válaszként erre: 59. - E64604cb59)
2012. nov. 11. 21:01

Nem gyűlölöm a férfiakat viszont ne is vezessem le miért értékelem jobban a nőket azt hiszem:-) viszont nem jelenti azt, hogy nem értékelem a férfiakat és boldog párkapcsolatban élek egy férfival és nem nővel:-)


Ennyit értettem a soraidból a többivel súlyos zavargás van és ha a 38 az életkorod akkor hájájáj szerintem még ...és a házassághoz nem csak szeretet kell, de persze ezt az olyan pasik állítják és írják előszerettel akik xxx éves korukra sem tudnak felmutatni semmit sem csupán csak a kopacc pö..-et és a marha nagy szerelmüket:-)


Egy okos nőnek viszont ez a mai világban hidd el igen kevés!:-)

Viszont bízok benne valakinek te is elég voltál és hozzád ment! Legjobbakat kívánom!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook