Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 1 hónapos babámnak székrekedése van, sok mindent kipróbáltunk már, de semmi sem hat, kezdek pánikolni, mit tegyek? fórum

1 hónapos babámnak székrekedése van, sok mindent kipróbáltunk már, de semmi sem hat, kezdek pánikolni, mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
11. humoni
2013. szept. 14. 19:27
Nem mond semmit csak hogy nem tud segíteni és írogatja fel nekünk a gyógyszereket de nem hatnak és nagyon sokba kerülnek.Lehet neki adni glicerines kúpot mert úgy mondta az orvos hogy nincs neki kúp sem mert még nem kaphat mert hogy kicsi és hogy emiatt nem tud segíteni neki...majd helyre áll magától,de könyörgöm ezt nem lehet bírni hogy ennyire sír és nem tudok neki segít
2013. szept. 14. 19:26
Sajnállak. Nekem az első babám és ő is tápszeres. De szerencsére nálunk megoldja a dolgot egy erősebb köményes tea.
9. Nikk_1982 (válaszként erre: 8. - Nikk_1982)
2013. szept. 14. 19:25

Akkor ez tárgytalan...

Próbáljátok tovább a tápszereket

2013. szept. 14. 19:24

Az nem baj ha nem kakil mindennap az anyatejes baba, a baj ott kezdődik ha látszik rajta hogy szeretne de nem tud, és ez fáj.

A Infacol hasfájásra van, a szoruláson nem segít. Esetleg Laevolac vagy glicerines kúp?

Amúgy a gyerekorvos mit mondott?

2013. szept. 14. 19:23
Jah és a tápszerváltás is megvolt...
2013. szept. 14. 19:22

Sziasztok,köszönöm a gyors reakciókat!Nem anyatejes hanem tápszeres sajnos.Nincs már tejem :(

Infacol is megvolt sőt a Biogaia is ami nem volt olcsó,Normaflore is van,de semmi.Az a gond hogy most már a hőmérőzés sem akar segyteni meg azt mondták ne csináljam mert nem fog tudni magától kakilni majd...Most gyerekülésben ül hátha úgy könnyebb lenne neki,mert nyomni mindig nyom,még akkor is mikor aludna,de nem jön semmi és ezért rendesen aludni sem bír mert mindig felsír szegénykém,teljesen ki vagyok borulva ez miatt,este sem alszunk mert ő sem bír és akkor mi sem,az orvos meg nem nagyon tud segíteni.

2013. szept. 14. 19:17
Anyatejes babánál ez normális.
2013. szept. 14. 19:15
Szia! Nekem két hónapos a babám. Sok gondunk van a pocifájással és a kakival. Nekünk a köménymagos tea és az Infacol vált be. Nemtudom, hogy próbáltad-e már. Ha igen akkor bocsi?
2013. szept. 14. 19:15
*húzogatni ki be, ici pici körkörözéssel, ezt akartam írni a hőmérőzős dologhoz!! nálunk csak ez vált be, semmi patikai dolog nem jött be.
2013. szept. 14. 19:14

segíts neki hőmérővel, hzogatni ki be, akkor van olyan infacol, meg egy csomó féle a patikába, csak azt tudom ajánlani próbáljatok ki sok félét, és a hőmérőzést csináld neki, mert az csak jó, jah és váltsatok tápot, ha tápszeres, ha anyatejes, akkor meg lehet oda kellene fgyelni miket eszel, mert lehet az nyomorgatja meg ám a pocakáj a kis tündérnek.

Sok szerencsét nektek.

2013. szept. 14. 19:12
1 hónapos babámnak székrekedése van, sok mindent kipróbáltunk már de semmi sem hat, kezdek pánikolni :( 3-4 nap a kakikimaradásunk, SEGÍTSETEK
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook