Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 1 hónapja nem dohányzom, nikotinrágó segítségével. Mellette nagyon ügyelek az étkezésre, mozgok, mégis hízom! Tapasztalatok? fórum

1 hónapja nem dohányzom, nikotinrágó segítségével. Mellette nagyon ügyelek az étkezésre, mozgok, mégis hízom! Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


8. vikucka (válaszként erre: 2. - AnitaNő)
2011. dec. 9. 09:38

Hülye kérdés, de nem vetted észre, hogy belassult volna az emésztésed?

Én is ugyanezeket csináltam, nálam 2 hét alatt 6 kg jött fel, és fél év kellett mire az emésztésem normalizálódott.

2011. dec. 9. 09:36
Nagy gratula neked!:)
2011. dec. 9. 09:30
Igyál nagyon sok vizet, szükség esetén enyhe hashajtó hatású teákat. De az életmódod helyes, a normál súlyod pár héten belül helyreáll.
2011. dec. 9. 09:28

A cigaretta elhagyásával az anyagcsere átmenetileg lelassul. Beletelik 2-3 hónapba is, mire minden helyreáll benned. Ne izgulj, és ne változtass semmin, mert rövidesen le is mennek a plussz kilók.

Saját tapasztalat!

2011. dec. 9. 09:19
Sós dolgokat eszel? Lehet csak víz az a pár kg. Vagy nem tudom mit tornázol, de ugye az izmot épít, annak meg van súlya. Legyél türelemmel, egy idő után elindul a fogyás is. Lehet először csak formálódsz, utána olvadnak a kilók...
2011. dec. 9. 09:19
Izmosodsz azért mutat többet a mérleg:)
2011. dec. 9. 09:16
A nikotinrágót az első két hétben 4 mg-os kivitelben alkalmaztam, a második 2 hétben már 2 mg-osat használok (szükségem már csak 3-4 darabra van) Emellett elhagytam a kenyeret, az édességet és az édes italokat, kétnaponta 40 percet mozgok. Mégis két kilót híztam! Nagyon el vagyok keseredve. Ellenben eszemben sincs emiatt visszaállni a cigire. Tuskóság volna.
2011. dec. 9. 09:13
Sziasztok! 1 hónapja nem dohányzom, nikotinrágó segítségével. Mellette nagyon ügyelek az étkezésre, mozgok, mégis hízom! Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook