Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 1 hónapban 3 nap kihagyásával két menstruáció fórum

1 hónapban 3 nap kihagyásával két menstruáció (beszélgetős fórum)


13. 3da8f53e4a (válaszként erre: 11. - Dinaaraz)
2014. júl. 22. 12:37

Helyes! Persze, hogy nem egyszerű. Volt, hogy két időpontot is le kellett mondanom, mert akkor jött meg, vagy úgy véreztem mint állat" és a fürdőt sem lehetett elhagyni aznapra.


Muszáj menni, a találgatásoktól sajna nem fog megszűnni :(

2014. júl. 21. 21:53
nekem harmadik hónapja mindig középen barnázik... első hónapban 6 napig pont középtől... még nem foglalkoztam vele mert régebben is előfordult... második hónapban csak két napig úgyhogy úgy gndoltam harmadikban már nm lesz, de most megint 6 napos volt. szerdán megyek nődokihoz, remélem nincs nagy bajd, de sztem ha nagy baj lenne nem pont középidőben jönne ez elő. Pajzsmirigy gormont még nem állították be, és kicsit sokat szedtem, arra is gondoltam, hogy attól... próbálok nem kétségbeesni.
2014. júl. 21. 20:56
Ok, rendben. Lehet, hogy én is rosszul fogalmaztam. Amúgy a doki is folyamatban van, csak a helyzetem speciális. Lakhelyemtől távol kell melóznom 12 órában, és nem egyszerű megoldani a nőgyógyászt, de holnaputánra találtam egyet, már csak be kell férkőzni hozzá.
10. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Dinaaraz)
2014. júl. 21. 20:49
Nem rosszindulat akart lenni! Tényleg nem tesz jót a tampon, ha nem szívja meg magát!
2014. júl. 21. 20:36
nekem januárban volt ilyen...UH, rákszűrés, hormonvizsgálat...kiderült a stressz volt a lúdas. mastodyne cseppek hoztak rendbe.
8. SDitti (válaszként erre: 6. - Dinaaraz)
2014. júl. 21. 20:06
Világos! Viszont akkor is inkább betét. (A félszáraz felsérti a hüvely falát.)
2014. júl. 21. 19:48
méhszájseb tünete is lehet, tényleg menj el dokihoz ő tud majd igazán megnyugtatni
2014. júl. 21. 19:43
Természetesen cserélem a tampont, nem kell azonnal negatív konzekvenciát levonni és a tárgytól eltérni kis csámcsogás reményében. A vérzés mértékét szerettem volna egy tamponnyiként feltüntetni...
2014. júl. 21. 19:43
Tényleg inkább betétet használj. Szerintem is nőgyógyász.
4. dinaaraz (válaszként erre: 2. - 3da8f53e4a)
2014. júl. 21. 19:41
Elárulnád, mi volt az oka nálad?
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Dinaaraz)
2014. júl. 21. 19:39

Szerintem is menj orvoshoz! A napi egy tampon meg elég gáz! Azt az egyet hagyod fenn egész nap? Szerintem az elég fertőzésveszélyes!

Inkább használj akkor betétet!

2014. júl. 21. 19:37

...nőgyógyász.


Sok oka lehet, nekem is volt és az oka is meg volt miért.

2014. júl. 21. 19:22
Járt-e már így valaki? Ebben a hónapban a hónap elején 7 napig menstruáltam (ez normális nálam) majd 3 nap elteltével újra vérzek, de éppen csak alig, viszont 9. napja tart ez a második. Pisilésnél látni, és napi egy tampont használok el vele. Mi lehet az oka?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook