Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 1 éves szülinapi zsúr fórum

1 éves szülinapi zsúr (beszélgetős fórum)


2014. szept. 3. 16:03
otthon kell tartani ahol a baba a legjobban érzi magát .. torta nevetés, zenés játék , szülők ,nagyszülők legyenek és mi kellhet még semmi sem
14. rewt
2012. szept. 18. 14:57

Igen, az Első Születésnap az első..! Az a legfontosabb. (A többi az már magától jön... Nem igaz...??!)

Talán lehetne kibérelni a kultúrházat ahol hasonlóan mint sportpályákon - nagy képernyők volnának.

Az egyik oldalon a tenger és morajlása , a másikon hegyek, mezők, virágok. És a középsőn egy nagy egyes animációval - hogy a gyerek ne szenvedjen igerszegény környezettől - legalább ezen a Nagy Napon...


Lehetne a háttérbe akár egy élő zenekar is - de csak halk és csak "gyermekted" zenét produkálva.


Érdemes erre a Nagy Napra meghívni egy profit, aki képeket videokat, esetleg egész estét betöltő filmet is készíthetne. Elvégre - mindenki csak egyszer lehet EGY ÉVES..!


A meghívokon - az alkalomhoz igazodó motivumok és díszek (dudli, pelenka, csörgő) ajánlatosak. De azért csak ne korlátozzuk a fantáziánkat.. - különösen, ha ilyen egyedi - soha nem ismétlődő Ünnepről van szó.


Alkoholt az Ünnepeltnek nem ajánlom - hiszen a törvény is tíltja. De, ugye az esemény különlegessége kivétel. Ajánlom tejesüvegben - de csak keveset - mert ha az Ünnepelt becsípne - nagy óbégatás volna - ami nem illik az ilyen Ünnepre.


Boldog, felejthetetlen Születésnapot az EGY Éveseknek..!

13. 2c2de63135 (válaszként erre: 11. - RitaAnna)
2010. márc. 10. 13:05

hát érdekes, ha a nagyiktól és a papáktól, felnőttektől fél a babád, az enyémek imádják a nagyszülőket, szerencsére...ezek szerint játszóházasztok...sok sikert!

amúgy én is mindent megtettem a gyerekek szülinapjáért, de a te fórumnyitó gondolatod eszembe sem jutott volna az 1 éves szülinapjukra. Bár igaz én nem is vittem őket játszóházba szerencsére...

12. zsanci79 (válaszként erre: 11. - RitaAnna)
2010. márc. 8. 13:54
Akkor minek kérdezted, h kinek mi a tapasztalata? Nekem ez volt :D és ettől függetlenül nem Te vagy az egyedüli aki nem csak aznap mindent megtesz érte. Tényleg ez nem bántás, de tapasztalatokat kérdeztél.......
2010. márc. 8. 13:02
Szerintem igenis tud róla szólni az a nap, és semmi kirakat nincs benne! Van 5 kisbaba akikkel imád játszani, és arra a napra őket és az anyukájukat elhívom! Imádja a társaságot, főleg a babákat, és pont a nagyi meg a felnőttek akiktől pl. félni is szokott. Imád játszóházba menni és gyerekek között lenni. Szerintem nem vagytok optimisták abban, hogy az, hogy a kis baba barátai együtt vannak neki örömet fog szerezni. Persze lehet hogy én vagyok ezzel egyedül aki aznap mindent meg fog tenni hogy ő jól érezze magát, és mivel ismerem őt, tudom hogy ezzel nagyon szép élményt szerzek neki.
10. 2c2de63135 (válaszként erre: 1. - RitaAnna)
2010. márc. 2. 23:05

teljesen felesleges 1 évesnek ilyen idegen helyen rendezett zsúr...

inkább hívd össze nagyiékat, keresztszülőket és ünnepeljetek együtt...így is bőven le fog fáradni a rengeteg játéktól, amit kap.

semmit nem fog érezni abból,hogy ma épp szülinapom van, nem akarlak kiábrándítani, de ez a nap neki egyelőre még ugyanolyan, mint a többi...most magadnak rendezed és az ismerősöknek(kirakatként)vagy neki?

2010. márc. 2. 11:25
:)
8. zsanci79 (válaszként erre: 7. - Fdóri)
2010. márc. 2. 11:23

Egyetértek. Nagyon rövid idejig tudod lekötni a figyelmét, ennek ellenére én nem akartalak lebeszélni, csak jeleztem h ilyen is van. De legközelebb már okosabb leszek, hogy mit, mikor, és mennyi ideig...

Amúgy hogy fél e a bohóctól, ez is változó. Az én kisfiam pl. a télapótól nem félt, élvezte, puszilgatta (1 héttel a szülinapja után). Lehet érezte, h apa van a szakáll mögött :))

2010. márc. 2. 11:16
Egyéveseknek nem tudsz programokat szervezni, mármint kell egy halom játék, és majd mindegyik talál magának vmit...
2010. márc. 2. 11:14
sok kis barátja van... bocs
2010. márc. 2. 11:14

Értem. Valójában az egész nem lesz hosszabb 2 órásnál, és mivel a kislányomnak sok kis barátja lesz, mindenképp szeretném megünnepelni ezt a napot.

És azt szeretném ha ezt ő is érezné, hogy róla szól. Én nem értek azzal egyet, hogy ez a szülőkről fog kizárólag szólni. Pont azon vagyok hogy jó kis játékokkal, programmal szórakoztassam majd a kicsiket.

2010. márc. 2. 11:14

Szia!


Mindkét fiamnak csokitortája volt az első szülinapján. Főzött krém, piskóta, nem hiszem hogy baja lenne tőle bármelyik 1 évesnek. De lehet kapni gluténmentes tejet, piskótát... Egyébként csak a családot hívtuk meg, nem hiszem hogy egy 1 éves értékelné a zsúrt:)

2010. márc. 2. 11:12
Mármint biztos hogy jó dolog, annak aki ezt élvezi is, az enyém nem élvezte volna, így utólag visszagondolva
2. zsanci79 (válaszként erre: 1. - RitaAnna)
2010. márc. 2. 11:11

Biztos hogy jó dolog az ilyen, nálunk csak otthon volt, de a kicsi annyira lefárdt a sok embertől, ajándéktól, egyáltalán a sok ingertől (lufi, zene, játék) hogy nagyon nyügős lett már délutánra, és utána már semmit nem lehetett kezdeni Vele, pedig tök jó kissrác :))

Én is tele voltam várakozással, de Ő ezt még nem igazán értékelte, a 2. már sokkal jobb lesz szerintem

2010. márc. 2. 11:07

Sziasztok!

Áprilisban lesz egy éves a kislányom! Lesz zsúr egy játszóházban ami inkább egy lakás, bababaráttá kialakítva. Van esetleg ötletetek programra? Milyen tapasztalataitok vannak? Milyen tortát lehet nekik csinálni? (se tej, se glutén, stb.) Bohóctól még szerintem halálra rémülnének! :) Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook