Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 1 éves lányomat a belvárosban hova vihetném úszni? fórum

1 éves lányomat a belvárosban hova vihetném úszni? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 5. 13:23
Sógornőm a Marczibányi térre hordta a kisfiát.
2012. máj. 5. 12:12

az uszás alapjaihoz szerintem még kicsi és a viz szeretet sem azon mulik hogy ilyenkor viszed-e. Egyik gyerek szertei a vizet a másik nem. Ugyis jön a nyár kiprobálhatjátok hogy élvezi-e. Ha igen és nem fél akkor ráér még mert nem lesz vele gond késöbb sem. Ha fél akkor esetleg nem árt elvinni valahova szoktatni. De hogy jöna nyár szeritnem rengeteg lehetöségetek lesz rá hogy fürödjön.

Te félsz a viztöl, hogy már ilyen korán ezt ennyire fontosnak tartod??

6. yda (válaszként erre: 4. - B81fcd1219)
2012. máj. 5. 11:31
Tudsz helyszínt mondani?
5. yda (válaszként erre: 3. - Kangaroo Island)
2012. máj. 5. 11:30
Nem tudom, mivel az egyik helyen azt olvasom, hogy 3 éves korig babaúszás van, máshol pedig 1 éves kortól kisded, vagy kisgyermek úszásoktatás. Csak szeretném nagy vízhez szoktatni és jó lenne, ha megtanulná az úszás alapjait. A lényeg, hogy szeresse a vizet.
2012. máj. 5. 10:23
Babaúszásra viheted,hiszen ilyenkor még csak vízhez szoktatás van.
2012. máj. 5. 09:53

milyen úszásra gondoltál?

1 évesnek a babaúszás már nem jó, a rendes úszásoktatás pedig szerintem még nem jó.

BVSC-ben vannak kisgyerekes oktatások, a Hajósban (margitszigeti sportuszoda) is van valami gyerekúszás, meg a Komjádiban is van szerintem.

2. yda
2012. máj. 5. 09:14
Bocs, elfelejtettem írni, hogy Budapesten belül.
1. yda
2012. máj. 5. 09:06
1 éves lányomat a belvárosban hova vihetném úszni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook