Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 1 éves a Hoxa.hu! fórum

1 éves a Hoxa.hu! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 1 éves a Hoxa.hu!

1 2 3 4 5
2006. okt. 30. 21:55

Kedves Hoxa!

Remélem azt is tudod, hogy vírusként fertőzöl!:) Én függő lettem. :( KIgyógyíthatatlanul! :)))Most már csak azt kell kivárnom, míg a párom is azzá válik, akkor helyreáll a családi béke. Az első tünetek már jelentkeznek.;)

Nagyon jó az oldal! Intelligens, békés, izgalmas.... és még sorolhatnám, de ez a három jutott először eszembe.

2006. okt. 30. 21:43
Hoxa, jó ez a hoxa! Gratula! Csak így tovább!
6. rozina (válaszként erre: 3. - Hoxa)
2006. okt. 30. 21:41
Ennek nagyon örülök!:) Nekem is sokszor eszembe szoktatok jutni!:) Remélem már sűrűbben fogok tudni "társadalmi életet" élni és mihamarabb találkozhatunk. Ja és a többi mostani fórumossal is!:)
2006. okt. 30. 21:38

Én nem vagyok olyan őstag, mint rozina, de már egy ideje renszeres látogatód vagyok, kedves Hoxa!

Én is nagyon örülök, hogy létezik ez a honlap, és olyan családias, baráti hangulat alakult ki, mintha régi ismerősök között járnék.


És nem utolsósorban sokaknak segít is bizonyos lelki mélypontok, krízisek esetén! Köztük nekem is!


Nagyon köszönöm Nektek ezt a sok munkát, amit értünk tesztek, hogy mi minél jobban érezzük magunkat itt. Szerintem a folyamatosan bővülő tagság, és az állandóan visszatérők jó bizonyíték arra, hogy kitűnően végzitek a dolgotokat!


<b>BOLDOG 1. ÉVFORDULÓT! SOK ENERGIÁT NEKTEK!</B>


Vica

2006. okt. 30. 21:36

Kedves Szerkesztők!


Gratulálok ehhez az igazán izgalmas,és sokoldalú honlaphoz!

Én nem olyan régen csatlakoztam hozzátok,de azóta szinte minden nap rákkantintok!

Nagyon Boldog Születésnapot kívánok,és további sok szerencsét!

(Egy szeletet azért küldhetnétek abból a finom szülinapi tortából:))))!)


Üdv:andreamano

3. Hoxa
2006. okt. 30. 21:31
Szia Rozina! Köszönjük a kedves sorokat! :) Tényleg az őstagok közé tartozol, és nagyon örülök, hogy még itt vagy velünk. Benji kicsi lábain sokszor előfordul a kék-fehér zokni, mióta rosszra fordult az idő, ezért sokszor eszembe is jutsz portálon kívül is! :)))
2006. okt. 30. 21:27

Kedves Hoxa,

Örülök neki, hogy elsőként szólhatok hozzá eme szép évfordulóhoz.:) Azt hiszem az elsők között csatlakoztam hozzátok és azóta is nagyon szívesen nézek fel nap mint nap. Bár már nem vagyok nagyon aktív résztvevője az eseményeknek, már nagyon kevés embert ismerek személyesen, de szinte minden nap felnézek egy kicsit és olvasgatok, mert még mindíg nagyon sok érdekes dolgot találok itt.

Kedves Hoxa és Speedz, köszönöm Nektek ezt a nagyon jó honlapot és kívánom hogy sok örömet leljetek benne. Gondolom néha nehéz, mert az emberek nem egyformák, de nagyon sokan vagyunk akik nagyra értékeljük fáradozásaitokat.

Köszönjük még egyszer!

Benjinek meg sok puszi az aranyos kis lábacskáira!:)

1. Hoxa
2006. okt. 30. 21:01
Hát ezt is megértük! 1 éves lett a Hoxa.hu! Aki ismeri az előzményeket, az tudja, hogy ez az 1 év nem foglalja magában a teljes "hoxás" múltunkat. Az újak kedvéért azért elmesélem.
Az egész még 2004-ben kezdődött...

Ugrás a teljes írásra: 1 éves a Hoxa.hu!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook