Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 1 éves a Hoxa.hu! fórum

1 éves a Hoxa.hu! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 1 éves a Hoxa.hu!

1 2 3 4 5
2006. okt. 31. 13:42
Sok boldog születésnapot a Hoxa fórumnak! :-)
2006. okt. 31. 12:55
Hoxa! Gratulálok az évfordulótokhoz!!!
2006. okt. 31. 12:52

Hoxa és Speedz!

Gratulálok nektek ehhez az évfordulóhoz, kívánok még sokszor ennyit :)

Köszönöm nektek, hogy létrehoztátok ezt a honlapot.

Továbbra is minden jót kívánok nektek és Benjinek. :)

35. 50a6c60d88 (válaszként erre: 2. - Rozina)
2006. okt. 31. 12:31

Szerintem ebben a jokivansagban minden benne van.

Nem kell tulbonyolitani, igy jo ahogy van :)

Talan meg annyit, hogy:

Meg 100x ilyen szep evfordulot!

34. Hoxa
2006. okt. 31. 11:55
Persze, lehet! :)
33. kisgé (válaszként erre: 23. - Hoxa)
2006. okt. 31. 10:55
Ötleteljünk a témában a szombati ülésen?:))
2006. okt. 31. 10:49

Sziasztok!

Gratulálok szülinapotok alkalmágól!!!! :)

Boldog vagyok,hogy hoxa tag vagyok, nemrég regisztráltam, de örülök, hogy megtaláltalak benneteket! Köszönöm és mégegyszer sok Boldogságot!

31. nefis
2006. okt. 31. 10:28

Gartula a szülinapos oldalnak, és létrehozójainak!


Köszönöm, hogy itt lehetek, megismerhettem ennyi aranyos embert! Kívánok szívből nektek még nagyon sok szülinapot!

30. 549be03e80 (válaszként erre: 23. - Hoxa)
2006. okt. 31. 10:27
Pedig jo lenne! ( marmint gyurni nekunk is:)
2006. okt. 31. 10:16

Én is csatlakozom a gratulálók közé! Én annyira szeretem ezt az oldalt, hogy a férjem mondta, ha a Hoxa.hu férfi lenne, akkor féltékeny lenne rá, mert az interneten csak ez az oldal érdekel:))

Mégegyszer nagy gratuláció Hoxának és Speedznek!!

28. emagdi
2006. okt. 31. 10:05
Gratulálok a portál szülinapja alkalmából Hoxának és Speedznek! Nagyon jó kis oldalt hoztatok össze, és napról napra egyre jobb lesz! :))) Köszönjük szépen, reméljük, hogy még sok portál-szülinapi cikket tudtok feltenni majd az oldalra:)))))
27. kisgé
2006. okt. 31. 10:03
Én is köszönöm, hogy vagytok, meg hogy részese lehettem a régi Hoxa oldalad csevegőinek. Én a lowcarbnak köszönhetem, hogy ismerem ezt a csapatot! Amúgy nem rég felnéztem, utoljára Augusztusban írt ott valaki valamit, úgyhogy nélkülünk megállt ott az élet.
2006. okt. 31. 09:49

Én is őszintén gratulálok a portálhoz, nagyon-nagyon jónak találom és lassan megfertőzök mindenkit, aki körülöttem él és mozog...

Köszönöm és én is további sok sikert kívánok!!!

2006. okt. 31. 09:34

Én is köszönöm szépen,h. létrejött a portál.

Imádom!

Már a párom is aktív részese a Hoxa portálnak. :))

Köszönjük!!!

További sok sikert!

2006. okt. 31. 09:13

Hoxa-függö lettem:)))) es nem is akarok kigyogyulni belöle!

Tovabbi jo munkat kivanok Nektek Hoxa!

23. Hoxa
2006. okt. 31. 09:12
A pasikon, "párokon", akik itt vannak, mindig csodálkozom. Az őket érdeklő dolgokra még nem gyúrtunk. :)
2006. okt. 31. 09:11

Mit lehet még ezekhez hozzátenni?...


KÖSZÖNJÜK NEKTEK!!!!

2006. okt. 31. 09:04

Sziasztok Mindannyian!

Hoxa, szivből gratulálok, sok jó fejet ismerhettem meg, nagyon szeretem ezt az oldalt, már a párom is teljesen "beleszerelmesedett". Jó veletek, további sok sikert. Valóban egy tartalmas, sokakat megmozgató lap.

20. Hoxa
2006. okt. 31. 07:54

Köszönjük mindenkinek! :) Nélkületek nem ment volna! Remélem a következő év is hasonlóan jól sikerül, meg tudjuk majd tartani ezt a "békés, izgalmas, baráti" hangulatot a portálon. Ötleteink mindig vannak, időnk már kevésbé, de azért igyekezni fogunk! :)

Én is azt kívánom, mindenkinek sikerüljön elérnie a célját, ami miatt ide vetődött a hoxára, bármi is legyen az. :)

19. anduca
2006. okt. 31. 07:49

Gratulálok az évfordulóhoz és ehhez a szuper honlaphoz!

Köszönöm a kitartásotokat és a türelmeteket.

Amint tehetem, mindig feljövök, mert mindig valami újat, érdekeset találok itt. /Hoxafüggő vagyok/ :)

18. nanett
2006. okt. 31. 07:41

Kedves Hoxa és Speedz!

Szeretnék én is szívből gratulálni nektek, bár nemvagyok túl régi látogató, de nagyon ügyes színvonalas oldalt hoztatok össze. Köszönet érte mindannyiónk nevében, BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!

Üdv. Nanett

2006. okt. 31. 07:39
Kedves Hoxa!Én kb.1 hete vagyok tag és csak gratulálni tudok.El sem hiszed de 1 hét alatt is is rengeteg segítséget kaptam szinte mindenféle témában.Örülök ,hogy rátaláltam erre az oldalra és továbbra is naponta visszanézek.Ma tartok a 10 napos fogyiban a 7. napon,eddig 2,5kg lement.Rengeteg erőőt merítettem a fórumon olvasott hozászólásokból.A 3.napon fel akartam afni de elovastam,hogy mennyi mindenkinek sikerült különböző diétával lefogyni,úgyhogy azt mondtam magamnak,hogy muszály végig csinálni.remélem sikerül.Köszi mindent.további sok sikert,jó munkát.katalin8080
2006. okt. 31. 07:33

Kedves Hoxa "anyánk" és Speedz "atyánk"!


Csatlakozni szeretnék a gratulálók népes seregéhez.

Előttem már mindent leírtak amiket én szerettem volna mondani, szóval nem ismételgetem őket.

Csak annyit tennék hozzá, hogy nekem az életemet mentették itt meg 2 hónapja...

Igaz azóta is " ingatag" vagyok lelkileg, de a külön bejáratú kis fórumomon egyre népesebb csapat próbálkozik az "agymosásommal"...nagyon hálás vagyok Nekik is, meg persze Nektek, mert ha Ti nem vagytok, ez a sok jó amit itt kaptam kimaradt volna az életemből....

Jó egészséget, sok-sok vidám napot kívánok kis családotoknak,- a picit külön is puszilom-

Bolondfáni-Fáncsika

U.I Ja, és szeretnék a 2 éves szülinaphoz is majdan itt gratulálni.....

15. 'szti
2006. okt. 31. 06:44

Kedves Hoxa és Speedz!

Nem vagyok őstörzs, mert csak idén januárban kezdtem feljárni a karácsonyra kapott mérlegnek köszönhetően ;-) Inkább kocafogyózó vagyok, bevallom a társaság miatt jövök. És függő lettem, ritka az olyan nap hogy legalább pár percre be ne néznék. Nagyon-nagyon jó, hogy ennyire szíveteken viselitek a portált, hogy folyamatosan fejlesztitek és új dolgokat találtok ki és nem hagyjátok elkanászodni a társaságot. :-)

Gratulálok és köszönöm!

2006. okt. 31. 06:43

En is szivbol gratulalok Neked es parodnak ezert a nagyszeru portalert!

Csodallak azert a kitartasert amivel nem adtad fel a tervedet, almodat es sikerult egy ilyen klassz oldalt kidolgoznod. Orulok hogy nem vettek el a kedved a kezdeti kudarcok.

Tovabbi sok-sok jo otletet, kitartast, a neha elofordulo kisebb zokkenokhoz turelmet kivanok Nektek.

Es nem utolso sorban boldogsagot, egeszseget ugy Nektek mint a kis Benjinek.

Hajra!!!!!! :-)

2006. okt. 31. 06:34

Kedves Hoxa es Speedz,


Gratulalok az evfordulohozz, well done!:)

Emlekszem en a menyemnek koszonhetoen a gyaszos emleku lowcarb-on kezdem es amirol irtal en is tapasztalhattam...:(

Kisgenek,Zazukanak es Black Mamba-nak koszonhetoen "talaltam ra" erre a site-ra, es azota sem akarok "kitalani" belole, mert - koszonhetoen nektek - annyira kedvelem!

Koszi es kiss&hugs to all!:)

12. éva*
2006. okt. 31. 06:20

Kedves Hoxa!


Én is gratulálni jöttem. Elég régi tag vagyok én is, aki hullámokban jár ide, amikor rámtör a fogyózás, akkor sűrün.

Ha kívánhatok Neked valamit, az az legyen, hogy érd el és tarsd meg azt a súlyt, amire vágysz. Az élet igen érdekes, mert amit "átoknak", problémának, gondok forrásának érzünk, az sokszor egy nagy ajándék. Ha nem lett volna súlyproblémád, talán sosem jön létre ez az oldal, nem tudtál volna így kiteljesedni. Minden mondatodból sugárzik, hogy mennyire szereted ezt a munkát, még ha problémák hegyeivel is találkozol. Még ha ennek az ajándéknak túl nagy is az ára, mert hogy lehet, hogy így érzed, gondolj arra, hogy másnak is van hasonló súlyproblémája, de az ajándék nincs hozzá, vagy csak nem veszi észre, nem tud vele mit kezdeni.


Íme egy-két idézet kedvec könyvemből, a honlappal és Veled kapcsolatban:


Richard Bach: Illuziók


"Olyan gond nincs, amely ne hozna kezében ajándékokat neked. A gondokat azért keresed, mert szükséged van az ajándékokra."


"Azt tanítod a legjobban, amit magadnak kell leginkább megtanulnod."


A honlappal kapcsolatosan:

" A kötelék mely igazi családodat összefűzi nem a vér, hanem az egymás élete iránti tisztelet s a benne lelt öröm. Ritka, hogy egy család tagjai egyazon fedél alatt nevelkedjenek."


"Minden ember, minden apró mozzanat életedbe úgy került, hogy magad vontad oda.Az pedig, hogy mit kezdesz velük, rajtad áll."


A lefogyással kapcsolatos céljaidhoz egy szösszenet neked és bárkinek:


" Nem kél olyan vágy benned,melyhez ne kelne erő is benned valóra váltani. Meglehet, hogy azért meg kell dolgoznod érte."


KÍVÁNOK TOVÁBBI JÓ MUNKÁT! Éva

11. dee
2006. okt. 31. 00:18

Én is gratulálni szeretnék a Hoxa.hu-hoz.Nagyon jó hely,szinte a családomhoz tartozik.

Sok barátot és jó ötletet szereztem.Várom a következő kvízt is.Minden nap örömömet lelem itt.

Jó egészséget kívánok mindkettőtöknek és a pici Benji babának is.

Csak így tovább és soha ne hagyjon el a vidámság,boldogság titeket.Minden jót kívánok:dee

2006. okt. 30. 23:20

>Vidám ünnep hoxa portán,szülinapi hoxa-hurrá!

>Köszönjük a gondoskodást,a jóleső "babusgatást"..


>S mindehhez jó egészséget,türelmet és békességet!


További sok,szép napot,

akkor Speedz és Hoxa arca ragyog!:)))

2006. okt. 30. 22:59

Kedves Hoxa.


Nagyon jo dolgot csinaltok ezzel a honlappal. Es en csak akasztofazni akartam egyet.....Ahhoz kepest szep kis fuggoseg lett.

Remelem sokaig igy marad.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook