Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 1 éves a Hoxa.hu! fórum

1 éves a Hoxa.hu! (beszélgetés)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 1 éves a Hoxa.hu!

1 2 3 4 5
2008. okt. 21. 15:57

Nekem is sokat jelentetek!!!!!!!!



BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!HOXA!!!!!!!

108. dus
2008. okt. 21. 15:56
Nagyon sok boldog szülinapot hoxa.hu! Még sok-sok szép és tartalmas évet kívánok! Sok mindent köszönhetünk Neked! Csak így tovább!!! :) :))
107. Hoxa
2008. okt. 21. 15:50

Húú, nekem ki is ment a fejemből! :)))



Köszönjük szépen!!!

2008. okt. 21. 13:40

Boldog születésnapot Hoxa!

Mindent köszönök!

105. rinike (válaszként erre: 93. - Hoxa)
2008. okt. 21. 11:54
Szülinap volt tegnap megint? Boldog szülinapot hoxa.hu, és köszönjük Hoxa!
2008. okt. 21. 11:05

Picit későn,de köszönöm hogy vagytok,és köszönöm mindenkinek,akiket itt megismertem a portálon,ha ti nem lennétek,én már nem élnék...KÖSZÖNÖM!!!

Puszi,Jessy

2008. szept. 14. 06:50
én is nagyon köszönöm a Sorsomnak, hogy RÁD, RÁTOK találtunk a Családommal.LEGYETTEK ÁLDOTTAK TI IS ÉS MINNDENKI AKI ITT VAN.
2008. júl. 21. 17:02
Még sok ilyen boldog születésnapot! Örülök, hogy itt vagyok veled
101. Delete
2007. okt. 5. 17:20
boldog születésnapot kívánok!
100. Delete
2007. okt. 5. 17:19
1
99. Delete
2007. okt. 5. 17:19
2
98. Delete
2007. okt. 5. 17:19
3
97. Delete
2007. okt. 5. 17:19
-
96. Delete
2007. okt. 5. 17:19
,
95. Delete
2007. okt. 5. 17:19
.
94. Delete
2007. okt. 5. 17:19
.
93. Hoxa
2007. okt. 5. 17:06

Ja bocs, elírtam a dátumot. :) 2005.10.20

Szóval ebben a megújult formájában 2 éves lesz a Hoxa.hu.

Persze azokat az ősi időket is belevesszük, akkor jóval több, mint 3.

2007. okt. 5. 13:44

"A nap ma olyan fényesen ragyog,

Ma mindenki azt suttogja: Boldog Születésnapot.

91. Librigabi (válaszként erre: 86. - Hoxa)
2007. okt. 5. 13:35
Akkor már inkább a 3. Nem?
90. Librigabi (válaszként erre: 88. - Hoxa)
2007. okt. 5. 13:21
Köszönöm :-)
89. Hoxa
2007. okt. 5. 12:56
Az ősi már kipofozott atkins oldal pedig - ha jól kutattam - még 2004. márciusában.
88. Hoxa
2007. okt. 5. 12:53
Hát az új témákkal kiegészítve 2004.10.20-án indultunk.
87. Librigabi (válaszként erre: 86. - Hoxa)
2007. okt. 5. 12:49
Az mikor van? Mikor indult a Hoxa.hu?
86. Hoxa
2007. okt. 5. 12:40
Hát... közeleg a második születésnap. :)))))))))
85. Donyta
2007. szept. 14. 07:39
Igaz, nemrégen regiztem, de mióta vagyok szeretem! Minden reggelem itt kezdem, nehogy lemaradjak valamiről! Még sok kellemesen eltöltött szülinapot kívánok itt!!!!
2007. szept. 13. 22:30
Több mint 1 hónapja vagyok tag. Eredetileg az autizmussal kapcsolatosan kerestem internet címeket. És akkor jött képbe ez az oldal. Azóta mindennap ha van egy kis szabadidőm rajta lógok. Nemigen szoktam máson lenni! Nekem ez nagyon bejött! Gratulálok önnek! További sikeres fejlesztést kívánok!
2007. aug. 10. 23:56

Két hónapja vagyok tag, de nincs olyan nap, hogy kihagynám ezt az oldalt.

Szeretem a recepteket böngészni, naplókba beleolvasni, képeslapot küldeni a barátaimnak.

Rajtam keresztül már két kolléganőm is HOXA tag lett.

82. tina68
2007. jún. 21. 14:28

Közel, három hónapja, hogy minen nap hoxázok:-)

Kicsit szerencsés is vagyok, mert a munkahelyemen is tudom böngészni. Még nem vagyok, olyan lelkes mint a törzstagok, és még nem kukkantottam be mindenhova, de ismerve magam, nem fogok kimaradni semmiből!

Szeretnék még sokáig hoxázni! Minden jót a megalkotóknak, és minden tagnak!

81. Rika1
2007. márc. 21. 03:45
Három hónapja regiztem,de csak két hónapja írok aktívabban ide.Azóta megszállott lettem,de látom nem vok egyedül ezzel.Örülök,hogy vagy Hoxa.hu:))A sok információ és a tapasztalat csere mindenkinek csak használ,legalább is nagyobb részt.Nem beszélve a barátságról ami itt szövődött.Nagyon jó kis társaság jött itt össze:)))Remélem,hogy sok sok évet még együtt tőltünk:))
2007. márc. 21. 01:23
MÉG NEMRÉGEN TALÁLTAM RÁTOK DE JÓ HOGY VAGYTOK.LASSAN MÁR 03-KOR SEM TUDOM ABBAHAGYNI A BÖNGÉSZÉST,CSAK AMIKOR MÁR KETTÖTLÁTOK MEGYEK ALUDNI.!!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook