Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 1 éve próbálkozunk a babával, de még semmi.Segítséget kérek mit csináljunk. fórum

1 éve próbálkozunk a babával, de még semmi.Segítséget kérek mit csináljunk. (tudásbázis kérdés)


15. Vivienn_15 (válaszként erre: 12. - Cica86)
2012. dec. 14. 22:14
köszönöm a válaszokat mindenféleképpen fogok menni az orvoshoz!
14. Vivienn_15 (válaszként erre: 13. - Igazság hol vagy?)
2012. dec. 14. 22:10

nem a sértésekre voltam kiváncsi hanem érdeklödni szerettem volna!

És egyértelműen szeretném a babát!

Lehet kisebb helyesírásokkal írtam de lényegében engem az érdekelt hogy mit tudok ilyenkor tenni!

13. igazság hol vagy? (válaszként erre: 11. - Vivienn_15)
2012. dec. 14. 20:58
Kissé zavaros amit írsz.Szeretnéd a gyermeket vagy nem?Ez nem derül ki.Addig is még ezt eldöntöd,helyesírási szótárt és biológia könyvet ajánlanék Neked.
12. Cica86
2012. dec. 14. 19:29
Akkor várj pár napot, és tesztelj újra. És szerintem 1-2 hét múlva akár a dokihoz is visszamehetsz. Ha viszont volt peteérésed is, akkor nyilván nagyobb esélyed van a teherbeesésre!
11. Vivienn_15 (válaszként erre: 10. - Cica86)
2012. dec. 14. 17:08

terheségi tesztett még nem vettem hisz még nagyon korai lenne és nincsen még értelme..nem is az hogy kerekedik a hasam hanem a méhemnél keményedik az orvos azt mondta vagyis javasolta hogy ha netalántán terhes is lehetek akkor viszont még nagyon korai lenne ha ő meg is vizsgálna sem lehetne semmitsem látna csak körülbelül 1 hónap útán de viszont nagyon sokszor probálkoztunk 5x elment bennem körülbelül nem tudom ez mennyit számít meg peteérésem is volt és teljesen tanácstalan vagyok hogy most megeshet-e hogy össze jött vagy nem szeretnénk nagyon ezt a babát ha mégis össze jött. de viszont nekem ez a vérzés nem tetszet mert véereztem 2-3 napig kisebb mennyiségbe egy betétett tettem be és nem volt olyan vér mennyiség mint mikor meg jön de úgye ez menstruáció nem lehet mert nekem 4-5 napig szokot tartani és elégé pontosan jön meg és múlik el! más problémám nincsen sen gyulladás semmien más női probléma egézséges vagyok kivizsgáláson voltam nem-e gyuladás és nem ez az eset múlthéten történt szerdától szombatig probálkoztunk és minden alkalomal sikeresen minden belém ment van legalább valami esélyem arra hogy teherbe estem? vagy kicsi az esély? mert peteérésem volt és úgy probálkoztunk hátha..

terheségi tesztet vettem de negatív lett azt mondták ne csüggedjek mert viszont túl kicsi lehet a terheségem hogy kimutassa.. valami tanácsot tudsz javasolni hogy ilyenkor mi lehet?

Köszönöm a válaszodat előre is.!:)

10. Cica86
2012. dec. 14. 07:11
Vivienn15!Ennyi idő után még nem lehetnek terhes tüneteid, főleg nem a hasad kerekedése! Lehet más a probléma! De ha ennyire aggódsz végezz el egy terhességi tesztet,és máris többet fogsz tudni!
2012. dec. 13. 19:57

Sziasztok! 18eves lany vagyok es lenne egy olyan kerdesem hogy a baratomal egyutt voltunk az utobbi idobe tobbet is eals mindegyik alkalomal belem ment egy nap 2x is aztan ra 5 napra verzesem is,volt ami tartott 2-3napig! de viszont hanyinger,emejges,ehseg mindenfele tunet elo jon a hasam kerekedik kemenyedik terhes leheteek ???:))

babats szeretnenk!:) kerlek segitsetek!koszonom elore is !

2008. dec. 10. 12:15

ajánlom a GYNEX cseppet


Olvashatsz róla a babaprocject.freeblog.hu blogo, sokan csodákat zengnek róla

2008. febr. 5. 15:40

Menjetek el egy olyan intézetbe, ahol speciálisan ezzel foglalkoznak.Lehet, hogy könnyen orvosolható problémátok van.

Én, miután rászántam magam az orvososdira, 3 évig jártam orvostól-orvosig, míg végül eljutottunk egy meddősségi központba. Ott egyből kiderítették, mi a baj. 1 hónap múlva terhes voltam, természetes úton. Azóta eltelt 6 év, van egy 5 éves lányom és egy 11 hós fiam!

2008. febr. 5. 15:33
Ha nem voltatok még orvosnál,menjetek el! Mi is egy csomó időt elpocsékoltunk,annak idején,mire rászántuk magunkat az orvoshoz menésre. Ha minden rendben van,akkor 1 év alatt sikerülni kellene.
2008. jan. 29. 17:14

Ha valakinek akármi baja is van a ciklusával, pl. túl hosszú, túl rövid, nincs peteérése vagy PMS-ben szenved, az elsö választás mindig a barátcserje (Agnus castus). Ez regulálja a ciklust, ha hosszú megrövidíti és beállítja, enyhíti a PMS-t és esetleg peteérést eredményez. Nem speciális, a ciklus általános javítására használják. Tea formájában 2-3 csészével fogyasztanak belöle az egész ciklusban. Tabletta formában hatásosabb és egyenletesebb a szedése, azért is, mert a barátcserje termésének hatóanyagai vízben nem oldódnak, így a tea nem olyan hatásos. A tea elkészítése: csészénként 1-2 teáskanálnyi bogyót leforrázunk és 10 percig állni hagyjuk.

A barátcserjének van még egy jótékony hatása: leviszi a magas prolaktin szintet, amely szintén felelös lehet a tüszörepedés elmaradásáért


A ciklus elsö napjától a mensig napi 1 tablettát kell szedni.

2008. jan. 29. 17:13

Dokinál voltatok?

Mind2töknél minden oké?

2008. jan. 29. 17:12

Alchemilla vulgaris = palástfü (Frauenmantel)


A palástfü segíti a méhnyálkahártya felépülését a medence vérellátásának serkentése által és ezzel pozitívan támogatja a beágyazódást. Ezen kívül hatásosan alkalmazható PMS ellen is, azon az úton is, hogy palástfü teába áztatott törölközöt teszünk a feszülöen fájó cicikre. Különösen alakalmas túlsúllyal küszködök (mint PCOS-ban szenvedök) ciklusának szabályozására.


Tea vagy globulusok formájában fogyasztható a ciklus második felében a tüszörepedéstöl a mensig.

Teából napi 2-3 csészényit kell inni az egész napra elosztva.

A tinktúrából 2 x 7 cseppet kell fogyasztani. 20 ml hónapokig elég.

2008. jan. 29. 17:10

Rubus idaeus = málnalevél (Himbeerblätter)


Támogatja a peteérést, hosszú ciklusoknál elörébb hozhatja a tüszörepedést.

A terhesség utolsó heteiben fogyasztva fellazítja a medence izomzatát és megpuhítja a méhszájat, amivel elösegíti a szülést. Ezért nem ajánlatos a terhesség korábbi heteiben fogyasztani, viszont érdemes szedni a 37. hét után!

Tea vagy globulusok formájában fogyasztható a ciklus elsö felében a mens elsö napjától a tüszörepedésig.

Teából napi 2-3 csészényit kell inni az egész napra elosztva.

A C30-as globulusokból 1x 1-3 naponta

2008. jan. 29. 16:50
1 éve próbálkozunk a babával, de még semmi.Segítséget kérek mit csináljunk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook