Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 1 év alatti babák klubbja fórum

1 év alatti babák klubbja (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. Hoxa
2006. okt. 4. 20:10
Most 6,5 hónapos. Március 14-én született.
2006. okt. 4. 20:10

Sziasztok:)


Mi még nem voltunk betegek szerencsére!!Eddig elkerült minden, gyorsan le is kopogom:))

Hoxa :Neked mennyi idös a Bébid??

7. Hoxa (válaszként erre: 5. - Martica)
2006. okt. 4. 20:05

Martica:

Szerintem az a legjobb, amikor más anyukáktól tanácsot tud kérni az ember. Enélkül én sem boldogultam volna az első hetekben.

Csak kérdezz, ha van valamilyen bizonytalanság benned, de készülj fel rá, hogy ahány gyerek, annyi válasz. :) És majd a te megérzéseid is kellenek, hogy döntésre juss a végén.

6. Hoxa
2006. okt. 4. 20:04

Sziasztok!


Mi most esünk át épp az első betegségen. Szerencsére csak egy enyhe megfázás. A ti csemetéitek voltak már betegek?


Hoxa

2006. okt. 4. 19:56

Sziasztok!

Encsibaba szeptember 11.-én született.Most még nagy a bizonytalanság, hogy mindent jól csinálok-e. Szivessen beszélgetnék veletek,mégiscsak már előrébb tartotok mint én;)!

2006. okt. 4. 17:57

Sziasztok:)


Kisfiam január 8-án született, szivessen beszélgetnék a gyerekekről Veletek:)

2006. okt. 1. 09:19

Sziasztok !


Kisfiam, Marci február 26-án született. Izomtónus rendellenességgel született, járunk gyógytornára és így szerencsére szépen gyógyulunk.

Ha van köztetek olyan, akinek izomtúnus rendellenességel született a babája, kérem jelentkezzen.


Köszönöm.

2006. okt. 1. 09:07
Ági lányom 5 hónapos.Április 25-én született.Csak anyatejes, közelebbről kell egyebet is egyen.Ettől izgulok.
1. Hoxa
2006. szept. 16. 17:07

Sziasztok!


Szeretnék itt csevegni olyanokkal, akiknek még 1 év alatti a gyermeke. Mindenféléről, ami ilyenkor fontos lehet.


Persze ha egy ilyen kis iző-mozgó csemete mellett van időtök! :)


Hoxa

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook